fbpx

Bonus 100 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort w ING Bank Śląski

Po dłuższej przerwie wraca promocja organizowana przez ING Bank Śląski (promocja zakończona), w której do zdobycia jest 100 zł bonusu. Tradycyjnie, aby zdobyć premię, należy w ciągu kilku miesięcy wydać kartą minimum 1000 zł. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku. Prowadzenie konta w wersji Direct jest darmowe, za kartę też nic nie zapłacicie, jeśli wydacie nią co najmniej 300 zł (lub 200 zł w przypadku osób do 26. roku życia) miesięcznie. Na końcu wpisu dołączam informację jak w łatwy sposób spełnić warunki „obrotu kartą” poprzez platformę bm.pl służącą do opłacania rachunków domowych z wykorzystaniem kart płatniczych.

 

 

Uczestnicy

Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały któregokolwiek konta w banku ING (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 01.01.2015 roku do dnia 06.06.2016 roku. Oznacza to, iż bank przesunął o rok okres karencji w stosunku do ostatniej edycji promocji. Jeśli więc nigdy nie posiadaliście konta w ING bądź byliście jego klientami, ale konto zamknęliście przed 1 stycznia 2015 roku, wówczas możecie wziąć udział w promocji.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

.

Jak założyć promocyjne konto

– Wypełnij wniosek o otwarcie konta Direct w ING Banku Śląskim
(w dniach 07.06.2016 – 31.08.2016 r.);

– Zawrzyj umowę rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe, umowę o korzystanie z systemu bankowości elektronicznej oraz umowę o dowolną kartę płatniczą do rachunku, a także aktywuj wymienione produkty do dnia 31.08.2016 roku;

– Wypełnij formularz rejestracyjny do promocji dostępny na stronie internetowej

– Wykonaj płatności kartą (lub aplikacją BLIK) o wartości 1000 zł, które muszą być zaksięgowane do dnia 31.12.2016 roku;

– Posiadaj otwarte konto Direct lub Komfort, konto oszczędnościowe oraz aktywną kartę debetową do dnia wypłaty premii, czyli 31.01.2017 r. Wówczas otrzymasz 100 zł premii, które zostanie wypłacone na konto oszczędnościowe.

 

Konto z Lwem w banku ING można otworzyć w pełni przez Internet. Po wypełnieniu wniosku, umowa będzie dostarczona przez kuriera lub poprzez tzw przelew inicjujący. Ta druga forma to najszybszy sposób otwarcia rachunku.Polega on na dokonaniu przelewu na kwotę określoną przez bank (przelew na 1 grosz) na nowo-utworzone konto. Jeżeli dane będą się zgadzać, rachunek zostanie aktywowany. Otrzymacie wówczas przelew zwrotny wraz z loginem do nowego konta w ING (w tytule przelewu).

Szczegóły w regulaminie promocji

 

Zobacz jak otworzyć Konto Direct w pełni online

.

 

Na dokonanie obrotu kartą macie około 6 miesięcy. Wobec tego, spełnienie warunku dokonania transakcji o łącznej sumie 1000 zł nie będzie problemem ze względu na rozłożenie płatności w czasie. Transakcje możecie wykonywać w tradycyjnych punktach płatności (sklepy), poprzez płatności rachunków kartą czy zakupy w Internecie.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– Prowadzenie konta 0 zł

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash;

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN;

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego;

– Dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju;

– Karta debetowa 0 zł / 7 zł

Karta jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Twoje oszczędności będą oprocentowane na 2% przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta dla kwoty do 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Przelewy z/na konto osobiste również są za 0 zł. Dotyczy to zarówno pierwszego jak i kolejnych przelewów w miesiącu, pod warunkiem, iż są one dokonywane poprzez system online.

 

Jak dorobić na promocji Konta z Lwem w ING Bank Śląski

Jest to klasyczna promocja konta z premią. Uzyskaną nagrodę możemy potraktować jako 10% cashback od wydanej kwoty wymaganej przez regulamin. Jeżeli często używacie kart debetowych, warto skorzystać z propozycji ING. W ten sposób uda się Wam osiągnąć dodatkowy dochód, robiąc rutynowe zakupy. Zamknięcie konta nie przysparza większych problemów. Oddziały dawnego Banku Śląskiego są gęsto rozsiane po obszarze całej Polski. Procedura trwa do kilku minut. Osobiście korzystałem z wcześniejszych edycji promocji. Premie zostały wypłacone terminowo, zaś zamknięcie konta nastąpiło bez większych przeszkód.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów