fbpx

Voucher 400 zł do wydania w sklepie morele.net w zamian za wyrobienie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy

750x200_v4

Bank Citi Handlowy jest liderem w kwestii promocji kart kredytowych – ta informacja jest chyba dla wszystkich bezsporna. Ruszyła kolejna akcja promocyjna, tym razem z bonusem w formie vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym morele.net. Oczywiście bonus w formie gotówki byłby nieco przyjemniejszy, aczkolwiek morele.net to jeden z największych sklepów internetowych z elektroniką w Polsce, który zapewnia dość konkurencyjne ceny. Karta Simplicity to istny bestseller na rynku kart kredytowych. Brak opłaty za wydanie i odnowienie karty, brak opłaty miesięcznej za kartę, brak opłaty za monity wysyłane przez bank – to jej główne cechy, które sprawiają, że tak wiele osób decyduje się z niej skorzystać. Jak sami zobaczycie warunki uzyskania premii są banalnie proste, zatem zapraszam do analizy promocji.

 

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w Citibanku po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem nigdy nie posiadaliście karty kredytowej w Citibanku lub byliście jej posiadaczem, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Szkoda, że Citibank nie skraca wyznaczonego terminu karencji.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

Sprawdź również:

 

Warunki otrzymania nagrody:

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Citi Simplicity. Zdecydowanie polecam tę drugą ze względu na brak opłat. Czas na rejestrację mija 31 sierpnia 2016 roku. Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowym warunkiem jest dokonywanie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę minimum jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Kwota transakcji jest dowolna. Zatem wystarczy pamiętać, aby co miesiąc zapewnić jedną płatność, by spełnić warunki promocji. Na szczęście karta jest darmowa, dlatego użytkowanie jej przez te 12 miesięcy nie będzie się wiązało z żadnymi kosztami (no chyba, że wpadniecie w tak zwany okres odsetkowy, ale mam nadzieję, że żadnemu z moich czytelników się to nie zdarzy 😀 ). Jeśli zaś nie zapewnicie minimum 1 transakcji miesięcznie przez okres 12 miesięcy, wówczas:

W przypadku niedokonania transakcji o których mowa w ust 2 nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w niniejszym regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone

 

Przyznanie vouchera

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty.

Voucher jest jednorazowy, jego ważność to 30.11.2016 roku. Minimalna wartość zamówienia potrzebna do aktywacji vouchera wynosi 400,01 zł. Nagroda w formie vouchera jest wolna od opodatkowania.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. (Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu)
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie dwie karty kredytowe, aczkolwiek rekomenduję jedną – w pełni darmową kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zupełnie bezpłatna. Ponadto złagodzone są warunki jej przyznania (kryteria dochodowe). Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone. Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów