Lokata GOmobile na 6% w skali roku od BNP Paribas, Lokata Urodzinowa na 5,5% + 400 zł premii w promocji konta

Bank BNP Paribas jakiś czas temu dołączył do grona banków oferujących preferencyjną lokatę na start dla nowych, jak i obecnych klientów. Dziś aktualizujemy artykuł na ten temat, ponieważ w przypadku oferty GOmobile oprocentowanie zostało podwyższone z 5% na 6% w skali roku dla kwot od 1000 zł do 50.000 zł. Lokata dostępna jest z poziomu aplikacji mobilnej, zaś okres jej trwania to 5 miesięcy. Oprócz tego BNP Paribas posiada w ofercie Lokatę na Nowe Środki, której oprocentowanie wynosi stałe 5% w skali roku bez limitu kwotowego, a także 3-miesięczną Lokatę Urodzinową na stałe 5,5% w skali roku (do 20.000 zł). Wracając jednak do promocyjnej lokaty GOmobile, aby móc z niej skorzystać, należy posiadać konto osobiste BNP Paribas. Jeśli jeszcze nie jesteście klientami tego banku, nadarza się świetna okazja do zmiany. Mianowicie w promocji trwającej do 31 lipca 2022 roku możecie zdobyć łatwe 400 zł premii na start. Konto jest darmowe, założycie je w pełni online, zaś okres wykluczenia dla byłych klientów banku wynosi jedynie 12 miesięcy. Czego chcieć więcej?

Lokata GOmobile na 6% w skali roku – BNP Paribas

Co tu kryć, większość na temat lokaty została już powiedziana we wstępie. Z ważniejszych aspektów technicznych można wspomnieć jeszcze, że Lokata GOmobile jest lokatą nieodnawialną. Natomiast w przypadku zerwania lokaty przed terminem środki nie podlegają oprocentowaniu.

Lokatę otworzycie w aplikacji GOmobile. Po kolei wybierzcie Dla Ciebie > Oszczędności >+ Otwórz lokatę, a następnie Lokata GOmobile i wpiszcie kwotę lokaty.

Potwierdzenie warunków lokaty w tabeli oprocentowania.

Lokata na Nowe Środki do 5% w skali roku – bez limitu

Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś kwoty maksymalnej nie stwierdzono 🙂 Lokata na Nowe Środki to lokata nieodnawialna. Co ciekawe, lokata dostępna jest wyłącznie w oddziałach banku.

W przypadku zerwania lokaty przed terminem, środki nie podlegają oprocentowaniu. Oprocentowanie lokaty nie jest zależne od terminu, na jaki zdecydujecie się zdeponować środki:

  • 3 miesiące – 5% w skali roku,
  • 6 miesięcy – 5% w skali roku,
  • 12 miesięcy – 5% w skali roku,
  • 18 miesięcy – 5% w skali roku.W przypadku każdej Lokaty na Nowe Środki należy przytoczyć definicję nowych środków dla danego banku. Oczywiście, w sytuacji gdy jesteście nowymi klientami banku i dopiero co otworzycie konto – całość wpłaconych środków będzie miało status „nowych”. W przypadku BNP Paribas:

„Nowe Środki to środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do Klientów rachunkach w tej samej relacji właścicielskiej, tj. rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych IKE, lokatach terminowych, lokatach strukturyzowanych oraz depozytach dwuwalutowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na 31 maja 2022 r.

Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym tych rachunków, a saldem z 31 maja 2022 r.”

Potwierdzenie warunków lokaty w tabeli oprocentowania oraz na podstronie banku.

Lokata urodzinowa 5,5% – BNP Paribas

Lokata Urodzinowa to typowy, promocyjny depozyt gwarantujący 5,5% w skali roku. Lokata jest dość krótka, ponieważ trwa 3 miesiące i ma charakter nieodnawialny. To akurat spory plus w środowisku stale rosnących stóp procentowych. Ulokujecie na niej od 1000 zł do 20.000 zł. Lokatę Urodzinową założycie w aplikacji mobilnej BNP Paribas.

Lokata może zostać otwarta w miesiącu, w którym przypadają Wasze urodziny po spełnieniu łącznie poniższych warunków:

  • przed rozpoczęciem ww. miesiąca, w którym macie urodziny – musicie mieć ukończone 18 lat,
  • w terminie co najmniej 5 dni przed rozpoczęciem ww. miesiąca, w którym macie urodziny – jesteście posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w PLN. Każdy Klient może otworzyć tylko jedną Lokatę Urodzinową

Potwierdzenie warunków lokaty w tabeli oprocentowania oraz na podstronie banku.

400 zł łatwej premii na start

W promocji trwającej do 31 lipca 2022 roku możecie zdobyć łatwe 400 zł premii na start. Na plus zasługuje krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to tylko 3000 sztuk.

Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Szczegóły w dedykowanym artykule – konto z 400 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów