Bank Millennium: regularne inwestowanie z 100 zł bonusu na prostych warunkach oraz 360 zł premii na start w promocji darmowego konta!

Trwa do:
12 lipca 2022
Dostępność wniosków
1000

Organizowane przez Bank Millennium regularne inwestowanie to nie pierwsza tego typu usługa na rynku bankowym, jednak z całą pewnością warta zainteresowania. W przeciwieństwie do konkurencyjnych promocji udział w akcji Banku Millennium nie wymaga inwestowania większych kwot startowych. Całą zabawę zaczniecie już od 200 zł miesięcznie, a zdobycie 100 zł bonusu nie będzie stanowiło żadnego problemu. W tym artykule powiem Wam, na czym polega usługa doradztwa inwestycyjnego w omawianym banku oraz jak zdobyć 100 zł premii za jej przetestowanie.

Pamiętajcie, że cały czas możecie skorzystać z promocji bezwarunkowo darmowego konta osobistego Millennium 360°  i otrzymać 360 zł premii na start. Tym samym zyskacie dostęp do świetnej Lokaty Horyzont Zysku z 5% w skali roku bez limitu kwotowego!

Bank Millennium – regularne inwestowanie – na czym polega?

Oferowane przez Bank Millennium regularne inwestowanie to usługa doradcza, która na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi na pytania związane z możliwościami i preferencjami zasugeruje wybrane fundusze inwestycyjne. To od Was będzie zależało, czy zdecydujecie się na zakup jednostek, czy też wybierzecie inne rozwiązanie.

Wszystko zaczyna się od wypełnienia ankiety MiFID, wymaganej przez jedną z unijnych dyrektyw. Jej celem jest zmniejszenie ryzyka inwestycyjnego, a powstałe na bazie wyników ankiety narzędzia doradcze umożliwiają proste inwestowanie osobom niezwiązanym dotąd z tym tematem.

W ankiecie odpowiecie na pytania dotyczące Waszego doświadczenia z inwestycjami, Waszego stosunku do ryzyka i celów inwestycyjnych. Sprecyzujecie też swoją wiedzę na ten temat. Spokojnie – w ankiecie nie ma złych odpowiedzi. Na pytania warto odpowiadać szczerze. Od tego zależy skuteczność zasugerowanych opcji inwestycyjnych i Wasz przyszły zysk 🙂

Bank Millennium – regularne inwestowanie

Na podstawie ankiety bank nakreśli Wasz profil inwestorski. W tym momencie możecie zdecydować się na podpisanie umowy o doradztwo inwestycyjne. Usługa jest całkowicie darmowa. Kupno i sprzedaż jednostek mogą być za to obarczone standardowymi opłatami manipulacyjnymi, które znajdziecie w Tabeli opłat manipulacyjnych. Koszty zarządzania funduszami naliczane przez towarzystwo są z kolei wliczone w cenę funduszu. Nie musicie więc przejmować się dodatkowymi opłatami.

Co ważne, w ramach dodatkowej promocji Banku Millennium fundusze inwestycyjne kategorii A zwolnione są z opłat manipulacyjnych do 31 lipca 2022 roku. Więcej na ten temat przeczytacie na dedykowanej stronie promocji.

Pamiętajcie: choć fundusze inwestycyjne, na których skupia się usługa, są stosunkowo bezpiecznym sposobem inwestowania, nadal nie można równać ich ze stabilnością lokaty. Istnieje bowiem ryzyko utraty części lub całości kapitału. Jest ono rzecz jasna zmniejszane poprzez dywersyfikację portfela oraz regularne dokupowanie jednostek (dzięki temu kurs zakupu uśrednia się), jednak pamiętajcie: inwestować należy wyłącznie środki, które jesteście w stanie stracić bez szkody dla domowego budżetu.

Pamiętajcie też, że to na uczestniku funduszy inwestycyjnych ciąży obowiązek podatkowy. Zyski z tego tytułu trzeba więc stosownie rozliczyć w zeznaniu PIT.

Więcej na temat inwestowania przeczytasz w mini poradniku: Jak zacząć inwestować?

Szczegółów szukajcie w regulaminie świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego.

Uczestnicy promocji – Bank Millennium – regularne inwestowanie

Udział w promocji mogą wziąć pełnoletnie osoby, które posiadają umowę z Bankiem Millennium i dostęp do bankowości elektronicznej (na przykład za pomocą konta osobistego). Wykluczone są osoby, które na dzień 12 czerwca 2022 roku posiadały otwarty rejestr PIM z doradztwem inwestycyjnym banku.

W promocji weźmie udział wyłącznie 1000 osób, które założą PIM, czyli Plan Inwestycyjny Millennium jako pierwsze.

Nie masz konta w Banku Millennium? Załóż je za darmo i odbierz dodatkowe 360 zł!

Jeśli do tej pory nie posiadaliście konta w Banku Millennium, możecie zwiększyć zysk z promocji o dodatkowe 360 zł. Promowany w ten sposób rachunek Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowy. W ramach umowy otrzymacie także darmową kartę i przewalutowania do limitu 1000 zł miesięcznie bez opłat. Więcej na temat konta oraz zasad promocji znajdziecie w dedykowanym artykule.

Zasady akcji – jak zdobyć 100 zł?

Promocja trwa do 12 lipca 2022 roku lub do chwili wyczerpania puli 1000 rejestracji. Jeśli macie już konto osobiste, zalogujcie się do bankowości elektronicznej za pomocą telefonu lub komputera i złóżcie dyspozycję nabycia PIM z doradztwem inwestycyjnym w kwocie minimum 200 zł oraz ustalcie zlecenie stałe na taką samą kwotę (co najmniej 200 zł miesięcznie) i nie odwołujcie go przez następne 2 miesiące.

W sumie w ramach promocji powinniście wykonać minimum 3 wpłaty (1 startowa + 2 automatyczne), angażując tym samym co najmniej 600 zł swoich środków. W dniu realizacji wpłaty w ramach zlecenia stałego powinniście upewnić się, że na koncie znajduje się odpowiednia ilość środków.

Jeśli do tej pory nie wypełnialiście ankiety MiFID, system przeprowadzi Was przez ten krótki proces przed utworzeniem PIM.

Odbiór nagrody – Bank Millennium – regularne inwestowanie

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej 30 września 2022 roku w formie przelewu na konto powiązane z usługą doradztwa. Do chwili otrzymania jednostek nie odkupujcie jednostek funduszy oraz nie zmieniajcie/usuwajcie zlecenia stałego. Nie rozwiązujcie również umowy o prowadzenie konta osobistego. Każdy użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę w wysokości 100 zł, jednak możliwe jest utworzenie wielu PIM w ramach jednego konta.

Pamiętajcie, że premia jest zwolniona z opodatkowania, jednak zyski wypracowane przez fundusze inwestycyjne obciążają Was odpowiedzialnością za rozliczenie się z fiskusem 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów