BNP Paribas: premia o łącznej wartości aż 485 zł w promocji darmowego konta osobistego + do 420 zł premii za kartę kredytową!

Trwa do:
5 lipca 2022
Dostępność wniosków
3000

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest BNP Paribas: 450 zł łatwej premii do wykorzystania w Biedronce w promocji darmowego konta osobistego! Proste warunki!

W najnowszej promocji konta osobistego, bank BNP Paribas przygotował dla Was premię o wartości aż 485 zł! Oprócz samej kwoty, wrażenie robi także forma nagrody – mamy tu do czynienia z żywą gotówką (450 zł) i voucherem o wartości 35 zł do wykorzystania w serwisie Legimi. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to tylko 3000 sztuk. Promocja jest tak dobra, iż limit wniosków może wyczerpać się bardzo szybko. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Oprócz premii na start w promocji konta, możecie również otrzymać nawet 420 zł bonusu w promocji karty kredytowej BNP Paribas. Zasady akcji znajdziecie w tym artykule.

Bank BNP Paribas ma dla Was dodatkowo bardzo dobre lokaty z oprocentowaniem 6% w skali roku! Szczegóły w dedykowanym artykule. Chodzi tu zarówno o Lokatę GOmobile (dostępna jednorazowo), jak i Lokaty na Nowe Środki. Ponadto na Lokacie Urodzinowej możecie ulokować środki na 5,5% w skali roku.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 21 czerwca 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 21 czerwca 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 5 lipca 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 19 lipca 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 19 lipca 2022 roku.

485 zł premii w trzech częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy części: trzy przelewy gotówkowe po 150 zł każdy i dodatkowy voucher o wartości 35 zł do wykorzystania w serwisie Legimi (przyznawany razem z przelewem w ramach pierwszej części nagrody).

Pierwsza nagroda to przelew na konto w kwocie 150 zł i voucher do Legimi na 35 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN. Ponadto w lipcu 2022 roku:

wykonajcie przelewy zewnętrzne na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Druga nagroda to przelew na konto w kwocie 150 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w sierpniu 2022 roku:

– wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
– wykonanie przelewów na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Trzecia nagroda to przelew na konto w kwocie 150 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, we wrześniu 2022 roku:

– wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
– wykonanie przelewów na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Płatności kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Możecie korzystać z aplikacji płatniczych Google i Apple Pay. Podczas zakupów w sklepach online uwaga na niektóre z bramek płatniczych. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Natomiast przelewy powinny być wykonane za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej. Wykluczone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonywane za pośrednictwem bramek i serwisów typu Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media,
BLIK i podobnych. Wystarczy, że zrobicie przelew na swoje konto w innym banku 😉

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 22 sierpnia 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 26 września 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 26 października 2022 rok.

Przekazanie nagród pieniężnych nastąpi najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, w którym zostaniecie poinformowani o jej przyznaniu (czyli do końca sierpnia, września oraz października 2022 roku). Voucher do Legimi otrzymacie drogą SMS-ową (do 31 sierpnia 2022 roku).

Wcześniej, waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie z adresu e-mail: [email protected] (wypełnijcie go do 28 sierpnia 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w przesłanym mailu. 

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Jak wykorzystać e-kod do Legimi

Pierwszą nagrodą w promocji jest kod o wartości 35 zł do wykorzystania w serwisie Legimi. Za jego pośrednictwem będziecie mogli przeczytać/odsłuchać jeden z wybranych e-booków/audiobooków. Legimi przygotowało na tę okazję bazę 42 tytułów do wyboru. E-kod straci ważność 31 grudnia 2022 roku. Swój kod zrealizujecie w tym miejscu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów