fbpx

Idea Bank: Lokata Wiosenna na 3,5% w skali roku do 1 miliona złotych, z możliwością zerwania bez utraty odsetek oraz bez zakładania konta!

W Idea Banku pojawiła się świetna oferta lokaty przeznaczonej zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. 3,5% w skali roku robi mocne wrażenie, zważywszy, iż maksymalna kwota depozytu to aż 1 milion złotych. Wiadomo, lepiej się nie rozpędzać i trzymać w danym banku nie więcej niż równowartość 100.000 euro. To właśnie maksymalna gwarancja, jaką zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Lokata Wiosenna to dobra oferta dla osób, które nie mają pewności, czy utrzymają środki na lokacie przez pełne 3 miesiące. Otóż w przypadku zerwania lokaty, otrzymacie pełne odsetki za realny czas trwania depozytu. Lokatę założycie w pełni online i to bez potrzeby posiadania konta w Idea Banku. 

 

 

Lokata Wiosenna – szczegóły

– Oprocentowanie lokaty: 3,5% w skali roku.

– Okres deponowania środków: 3 miesiące.

– Kwota lokaty: od 500 zł do 1.000.000 zł.

– Odsetki dopisywane są do kapitału na koniec okresu lokaty.

– Nie trzeba zakładać konta ani korzystać z żadnych dodatkowych produktów bankowych.

– W przypadku zerwania lokaty, zachowujecie odsetki za rzeczywisty okres przechowywania środków.

– Lokatę Wiosenną możecie założyć wielokrotnie. Dzięki temu, kwotę przeznaczoną na zdeponowanie w Idea Banku możecie podzielić na kilka części. W ten sposób, w przypadku pilnej potrzeby wypłaty kapitału, wypłacicie tylko część środków, a reszta będzie nadal pracowała na wysoki procent.

 

Lokata Wiosenna – jak założyć

Wniosek o promocyjną lokatę dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Po kliknięciu w ZAŁÓŻ ONLINE wypełniacie dane niezbędne do założenia lokaty, czyli kwotę, czas trwania lokaty oraz dane osobowe. Po złożeniu wniosku, macie 3 dni na przelanie zadeklarowanej kwoty. Środki muszą pochodzić z waszego konta w dowolnym banku (adres zamieszkania podany w banku, z którego dokonacie przelew musi być taki sam jak ten podany we wniosku). Numer konta, na który należy przelać środki, by zasilić lokatę otrzymacie poprzez wiadomość e-mail. Pomimo, że wraz z lokatą nie jest otwierane konto osobiste, uzyskacie dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki której będziecie mieli wgląd do Lokaty Wiosennej oraz będziecie mogli korzystać z innych propozycji depozytów. Po złożeniu wniosku pojawi się Wam takowa informacja:

 

 

Po upływie 3 miesięcy, lokata ulega automatycznemu odnowieniu na kolejny, taki sam okres. W każdym momencie trwania lokaty możecie jednak złożyć dyspozycję zmiany wariantu depozytu na nieodnawialny (telefonicznie lub w oddziale banku). W przypadku odnowienia się lokaty, obowiązywać będzie oprocentowanie jak w przypadku Lokaty Standardowej (można ją zerwać i wypłacić środki przelewem na konto). 

Szczegóły w regulaminie Lokaty Wiosennej oraz w Tabeli Oprocentowania.

 

Jestem nowym klientem Idea Banku

Warto pamiętać, iż dla osób zaczynających przygodę z Idea Bankiem, w pierwszej kolejności polecana jest bestsellerowa Lokata Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku na okres 3 miesięcy. Zakres kwot wynosi od 500 zł do 20.000 zł. Zakładając Lokatę Happy aktywujecie bankowość elektroniczną, a nadwyżkę ponad 20.000 zł będziecie mogli ulokować na Lokacie Wiosennej.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów