fbpx

Santander Bank: po 80 zł premii w programie poleceń Konta Jakie Chcę „Polecam mój Bank”

Santander Bank kontynuuje swoją strategię sprzedażową, w której to oferującymi jego konta bankowe są…obecni klienci. Jak widać program poleceń „Polecam mój Bank” odnosi takie sukcesy, iż Santander postanowił ruszyć z czwartą edycją programu. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, obecny klient zarabia 80 zł za polecenie, zaś nowy klient 80 zł premii za założenie konta. Dodatkowo, najaktywniejsi polecający mogą zdobyć 100 zł premii ekstra za dostarczenie bankowi co najmniej 10 nowych klientów. Warto również pamiętać, iż Santander Bank organizuje szereg promocji skierowanych do obecnych klientów, jak na przykład opisywane niedawno promocje z 100 zł premii do Pyszne.pl z produktem kredytowym, czy też 20 zł do Allegro za wykonanie 2 płatności telefonem. Co do kwestii technicznych, konto możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu!

 

 

Uczestnictwo w promocji – poleceni

Poleconymi (czyli osobami, które otrzymają 80 zł za założenie konta) mogą być osoby pełnoletnie lub osoby małoletnie (w wieku od 13 do 18 lat) nie posiadające konta i karty debetowej w BZ WBK / Santander Banku od 1 maja 2018 roku. Oznacza to, że bank po raz kolejny skrócił okres karencji, tym razem o 2 miesiące. Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

  • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
  • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • zgody na Elektroniczne Kanały Komunikacji (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Wniosek o promocyjne konto wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową możecie złożyć w placówce banku, na infolinii lub przez Internet. W tym ostatnim przypadku, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera. W każdym przypadku należy podać kod polecenia osoby, która bierze udział w promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 30 września 2019 roku.

 

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest użycie kodu polecenia uzyskanego od dotychczasowego klienta banku. Otwierając konto w placówce lub na infolinii, kod dyktujecie doradcy bankowemu. Natomiast w przypadku składania wniosku online, kod wpisujecie w dedykowanym polu (screen poniżej). Kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego lub skorzystać z mojego polecenia: 1008552568. Spełniam wszystkie warunki określone przez regulamin dla osób polecających, dlatego macie pewność otrzymania premii jako polecony.

 

 

 

 

Warunki uzyskania 80 zł premii za założenie konta

Aby zdobyć bonus na start, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

  • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
  • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 

 

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w maju, a w czerwcu wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie w lipcu.

 

80 zł za polecenie konta znajomym

Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 80 zł nagrody. Osoba polecona może następnie zostać polecającym! W ten oto sposób zwielokrotnicie swoje zyski po założeniu konta.

Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konta musicie wygenerować swój kod polecenia w zakładce Oferta banku, a następnie Polecam Bank. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

Dodatkowe 100 zł premii ekstra otrzymacie, jeśli co najmniej 10 osób przez Was poleconych spełni warunki promocji i odbierze 80 zł premii startowej. 

Szczegóły promocji w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja IV”.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody, przelewy internetowe (w tym również natychmiastowe) oraz wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, do wyboru macie kartę VISA lub Mastercard. Pierwsza z nich oferuje dostęp do promocji w ramach programu VISA Oferty. Plastik Mastercarda zapewni natomiast udział w bardzo korzystnym programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. W ten oto sposób, spełniając warunki dla promocji z wynagrodzeniem, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

W przypadku bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do Santander Banku. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

  • wizyta w oddziale, które są na każdym rogu,
  • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
  • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższy sposób zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów