fbpx

Getin Bank: 50 zł premii za założenie konta bez okresu karencji, rachunek oszczędnościowy na 3,5% w skali roku oraz 100 zł za polecanie konta

W Getin Banku ruszył program poleceń „Polecam proste zasady”. Nie da się ukryć, iż dość mocno przypomina on znane nam dotychczas programy poleceń „Mam Inteligo”, „Mam PKO”, czy też trwający program poleceń banku ING „Poleć konto znajomemu”. W ramach programu poleceń Getin Banku możecie zdobyć 50 zł łatwej premii na start za założenie konta. Jako, że Getin Bank pozwala łączyć ze sobą promocje, otrzymacie dodatkowo 2 bilety do kina, 800 1700 punktów w programie Mastercard Priceless Specials (wymienne również na bilet 2 bilety do kina), preferencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3,5% w skali roku do 10.000 zł oraz 3% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł), 150 zł premii z kartą kredytową oraz darmowy kredyt do 2000 zł. Swoje dochody będziecie mogli dodatkowe powiększyć poprzez polecanie konta swoim znajomym. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu. W ramach promocji konto możecie polecić maksymalnie 5 osobom, zgarniając w ten sposób nawet 500 zł premii!

 

 

Uczestnicy promocji + jak założyć konto w promocji?

Na początek świetna wiadomość. Getin Bank w zasadzie nie stosuje okresu karencji. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że na dzień 3 sierpnia 2018 roku (czyli przeddzień startu promocji) nie posiadaliście konta osobistego w Getin Banku.

Wniosek o konto należy złożyć najlepiej na tej stronie promocji. W ten sposób z automatu przystąpić do promocji preferencyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Podczas wypełniania wniosku nie składajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu produktów własnych banku (w tym przesyłanie informacji handlowych) oraz wyraźcie zgodę na przekazanie przez bank polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody.

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie warunki wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂 Umowa o konto zostanie dostarczona kurierem.

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

Zasady promocji

Po otwarciu konta, wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy zewnętrzne na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Może to być przykładowo wpływ z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank (przelew z waszego konta w innym banku bez problemu spełni warunki promocji). Zatem, zakładając konto w sierpniu, warunki należy spełnić we wrześniu, październiku oraz listopadzie, zaś zgodnie z naszym przykładem, wypłata premii nastąpi w grudniu 2018 roku.

 

100 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca – 100 zł netto za skuteczne polecenie konta. Getin Bank umożliwia bycie najpierw osobą poleconą, by następnie polecać konta swoim znajomym. Maksymalnie możecie polecić konto 5 osobom. Aby zostać polecającym wygenerujcie kod polecenia w bankowości online, w aplikacji mobilnej lub na infolinii. Aby móc polecać konto, sami musicie posiadać dowolny rachunek osobisty w Getin Banku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi.

Program poleceń trwa do 31 października 2018 roku. Szczegóły programu w regulaminie.

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Lokata mobilna na 3% oraz konto oszczędnościowe

Getin Bank ma w swojej bardzo przyzwoite produkty oszczędnościowe. Pierwszym z nich jest lokata mobilna oprocentowana na 3% w skali roku. Lokatę możecie założyć poprzez aplikację mobilną na okres 2 miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 500 zł, zaś maksymalna 10.000 zł.

Drugi z produktów to rachunek oszczędnościowy. W tym przypadku promocyjne oprocentowanie wynosi 3 % w skali roku i obowiązuje dla kwoty do 200.000 zł przez 3 pierwsze miesiące. Oprocentowanie nadwyżki ponad kwotę 200.000 zł oraz oprocentowanie całości środków po okresie promocji jest zgodne z aktualną tabelą oprocentowania.

Dodatkowo, w ramach promocji „Bonus za aktywność” Getin Bank oferuje aż 3,5% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł i to przez okres 12 miesięcy. Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które otworzą Konto Proste Zasady oraz będą zapewniać regularne wpływy na ROR w kwocie co najmniej 1000 zł.

Szczegóły:

 

Bilety do kina z Kontem Proste Zasady

Od 1 czerwca 2018 roku w Getin Banku dostępna jest promocja dla osób, które otworzą rachunek i dokonają minimum jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na dowolny rachunek (przelewy na rzecz tego samego posiadacza nie będą uwzględniane). Promocja skierowana jest do osób, które po 1 czerwca 2017 roku nie posiadały ROR w Getin Banku. Z informacji otrzymanych od banku wiem, iż pula biletów nie została jeszcze wyczerpana.

Nagrodą w promocji są dwa vouchery do kina do wykorzystania na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino lub Helios (niestety nie ma możliwości wyboru, które vouchery chcecie uzyskać). Liczba voucherów wynosi 35.000 (czyli naprawdę dużo). Będą one wydawane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Kody otrzymacie na skrzynkę wewnętrzną w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. W dniu otrzymania nagrody musicie posiadać aktywne konto. Ważność voucherów upływa 31 maja 2019 roku. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Bilet do kina z Kontem Proste Zasady”.

 

Pozostałe promocje Getin Banku

Getin Bank od pewnego czasu przynależy do programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials. Za samą rejestrację w programie otrzymacie 800 1700 punktów na start. Będziecie je mogli wymienić przykładowo na bilet 2 bilety do sieci kin Cinema City [aktualizacja: od 1 września 2018 roku Getin Bank przyznaje 1700 punktów na start, pomimo, że informacja ta nie jest zawarta w żadnym regulaminie].

Getin Bank ma również dwie bardzo fajne promocje produktów kredytowych. Co ważne, z obu mogą skorzystać aktualni posiadacze konta w Getin Banku. Oznacza to, iż po założeniu rachunku będziecie mogli zdobyć zarówno 150 zł do wykorzystania na stacjach Circle K w promocji karty kredytowej, jak i skorzystać z promocji darmowego kredytu gotówkowego dla kwoty do 2000 zł. Darmowy kredyt to świetny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u, szczególnie, iż możecie go zaciągnąć na okres do 12 miesięcy.

Odnośniki do opisów wymienionych promocji:

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek i odbierz zestaw premii od Getin Banku

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów