ING Bank Śląski: 200 zł premii za testowanie Konta z Lwem w promocji dla obecnych klientów

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

ING Bank Śląski coś kombinuje 🙂 Otóż od pewnego czasu dostępna jest promocja konta osobistego skierowana do bardzo wąskiego grona odbiorców. Mianowicie mogą z niej skorzystać osoby, które po 1 stycznia 2017 roku nie posiadały rachunku osobistego w ING, a jednocześnie posiadają jakiś inny produkt (na przykład kartę kredytową) wraz z dostępem do systemu Moje ING. Być może bank chce w jakiś sposób zmienić warunki na jakich dotychczasowo prowadzone były konta osobiste? Pożyjemy, zobaczymy. Dla osób, które nie spełniają warunku uczestnictwa w niniejszej promocji polecam natomiast standardową promocję, w której do zdobycia jest 190 zł premii na start.

Uczestnicy w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi) od 1 stycznia 2017 roku do 5 sierpnia 2018 roku, a jednocześnie posiadały inny dowolny produkt w banku.

Zanim złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na stronie promocji: ingbank.pl/testuj. Następnie wypełnijcie wniosek na stronie banku. Pomimo, iż widnieje tu informacja o promocji z 140 zł premii, wydaje mi się, iż promocji nie można połączyć. Otóż po wypełnieniu pierwszej strony danych, zostaniecie odesłani do systemu Moje ING, by tam dokończyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Czy tego typu zawnioskowanie o konto pozwoli ubiegać się o 140 zł, a przy okazji o kolejne 200 zł? Raczej nie, ale warto spróbować. Najwyżej otrzymacie samo 200 zł.

Zasady promocji

Aby zdobyć 200 zł premii należy przez trzy kolejne miesiące zapewniać wpływy zewnętrzne na konto w kwocie minimum 1000 zł oraz wykonywać co najmniej 3 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Jeśli konto założycie w sierpniu, wówczas warunki musicie spełnić od września do listopada, zaś w przypadku otwarcia konta we wrześniu, wpływy i płatności należy spełnić od października do grudnia.

Jeśli powyższe warunki spełnicie tylko w jednym miesiącu, wówczas otrzymacie 30 zł premii na pocieszenie. Oprócz tego będziecie musieli wypełnić ankietę dotyczącą doświadczeń z kontem. Zostanie ona udostępniona w systemie Moje ING na początku grudnia. Na jej wypełnienie będziecie mieli czas do 20 grudnia 2018 roku.

Wypłaty premii nastąpią do 30 grudnia 2018 roku oraz do 31 stycznia 2019 roku (w zależności czy konto otworzycie w sierpniu czy we wrześniu).

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 października do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Szczegóły Konta Mobi

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe.

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów