fbpx

BGŻ BNP Paribas: 250 zł premii do zdobycia w promocji Konta Maksymalnego

Jakiś czas temu informowałem Was o promocji Konta Maksymalnego z premią do 150 zł za aktywne użytkowanie karty debetowej. Od dzisiaj BGŻ BNP Paribas dorzuca do puli kolejne 100 zł w zamian za zapewnienie trzech wpływów na kwotę 1000 zł. Nie da się ukryć, iż 250 zł za założenie konta robi o wiele większe wrażenie, zważywszy, iż w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem rachunku. Konto Maksymalne zapewnia między innymi bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Jednocześnie przypominam o trwającej promocji karty kredytowej, w której możecie zdobyć voucher o wartości 200 zł na BP.

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 8 sierpnia 2018 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 8 sierpnia 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi posiadacze karty kredytowej z logo BGŻ BNP Paribas.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Wniosek o konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na stronie rejestracyjnej należy zaznaczyć wszystkie checkboxy, natomiast w dalszej części wniosku zaakceptować regulamin promocji oraz zgody (numer 1 i 5):

  • na przesyłanie na adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (e-korespondencja),
  • na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji banku stanowiących informacje handlowe.

Na zarejestrowanie się w promocji (oraz złożenie wniosku) macie czas do 31 sierpnia 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 wniosków. Zatem lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku. Póki formularz jest aktywny – macie pewność wzięcia udziału w promocji. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera.

Szczegóły w regulaminie promocji „Premia za regularność”.

 

100 zł premii za regularność

Aby zdobyć 100 zł należy przez 3 kolejne miesiące (od września do listopada 2018 roku) zapewniać wpływ zewnętrzny na kwotę minimum 1000 zł. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych).

To wszystko. Do 17 grudnia 2018 roku otrzymacie maila z prośbą o podanie danych do wypłaty premii. Będziecie mieli na to czas do 27 grudnia 2018 roku. Sama wypłata premii nastąpi natomiast do 31 grudnia 2018 roku 🙂

 

150 zł premii za aktywność

Premia za aktywność naliczana jest w wysokości stanowiącej 1 zł od każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą o wartości co najmniej 5 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnej premii należy wykonać minimum 25 płatności. Aby jakakolwiek premia była w ogóle wypłacona należy zapewnić co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu na łączną kwotę minimum 300 zł.

Warunki promocji możecie spełniać już od dnia podpisania umowy (nie trzeba czekać do nowego miesiąca). Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca, a jeżeli ten dzień nie jest dniem roboczym, to w najbliższy dzień roboczy następujący po tym dniu.

Szczegóły w regulaminie promocji Premia za aktywność.

 

Szczegóły Konta Maksymalnego

Dla osób w wieku do 26 lat Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłaty z bankomatów zagranicznych również są darmowe, aczkolwiek w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przewalutowania lub kosztami narzucanymi przez operatora bankomatu.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej w przypadku wykonania płatności na kwotę co najmniej 300 zł lub bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, w pozostałych przypadkach opłata wynosi 12 zł,
  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji

 

Weź udział w promocji i odbierz nawet 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów