[FAQ] AQRU: 85 USDT (około 360 zł) premii na start i 75 USDT za polecenie platformy. Potwierdzamy wypłacalność!

Bonus AQRU to ponad 360 zł wypłacane na start w formie jednostek kryptowaluty Tether – USDT (zakładając kurs na poziomie 4,30 zł). Promocja platformy stakingowej AQRU stała się jedną z najczęściej komentowanych i najbardziej popularnych okazji analizowanych na blogu. Jako użytkownicy będziecie mogli również polecić AQRU znajomym, odbierając przy tym podobną premię o wartości 75 USDT! Liczne pytania dotyczące spraw technicznych i reguł programu poleceń skłoniły nas do stworzenia obszernego FAQ – artykułu wyjaśniającego często poruszane kwestie. Znajdziecie tutaj garść praktycznych porad. Dodatkowe pytania zadawać możecie w komentarzach – będziemy odpowiadać na nie na bieżąco.

Bonus AQRU – jak odebrać 85 USDT na start?

Pierwsza część premii w postaci 10 USDT trafi na Wasze konto tuż po rejestracji i weryfikacji. Będziecie mogli je wypłacić po 90 dniach od momentu otrzymania premii.

Pozostała część (75 USDT) zostanie wypłacona przez AQRU, jeśli założycie konto oraz zabezpieczycie je i zweryfikujecie swoją tożsamość, złożycie depozyt o wartości co najmniej 500 EUR, a następnie wpłacicie środki na jedną z opcji stakingowych na okres 30 dni (oznacza to, ze środki przez 30 dni zapracują jak na lokacie).

AQRU – dostępne możliwości

Cóż, jedyną rysą na ofercie jest konieczność wpłaty pokaźnego depozytu. Analizę ryzyka i opłacalności całego przedsięwzięcia pozostawiam więc Wam. Sam skorzystałem z okazji i nie żałuję. Sugeruję jednak słuchać własnego instynktu. 🙂

Dokładna instrukcja zakładania oraz weryfikacji konta i analiza warunków otrzymania bonusu znajduje się w dedykowanym artykule.

Czy AQRU wypłaca bonusy? Potwierdzamy

Wypłacalność AQRU została zweryfikowana zarówno przeze mnie, jak i przez wielu czytelników bloga. Poniższy zrzut ekranu przesłał mi jeden z nich. Widać na nim, jak 25 lutego 2022 roku złożony został depozyt w postaci stablecoinów (w stakingu), a 30 dni później, czyli 27 marca, na koncie pojawiło się 75 USDT premii, która została od razu wymieniona na inną kryptowalutę lub walutę tradycyjną.

Historia transakcji – AQRU – screen czytelnika

Poniżej z kolei moja historia. Wyraźnie widać tutaj transakcje depozytu, wymiany środków na stablecoiny w ramach stakingu, premię za założenie konta oraz bonusy za polecenia. Na samym dole widnieje też pozycja z 10 USDT – to nagroda za samą rejestrację.

Historia transakcji – AQRU

Żeby nie pogubić się w czasie trwania depozytu, w AQRU funkcjonuje wygodny licznik, pokazujący, ile dni pozostało do zwolnienia wygranej.

Licznik AQRU na samym dole ekranu

Pamiętaj! To, że platforma działa i wypłaca bonusy, nie oznacza, że w 100% będzie tak zawsze. To przedsiębiorstwo jak każde inne, które może mieć swoje problemy. Pamiętajcie, iż w przypadku platform kryptowalutowych nie istnieje żaden fundusz gwarancyjny, podobny do Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W przypadku upadku platformy możecie stracić całość swoich środków, dlatego decyzje musicie podejmować w pełni świadomie. Historia pokazuje, iż zdarzały się już upadki giełd kryptowalutowych lub ataki hakerskie mające na celu kradzież zdeponowanych coinów.

Jak wypłacić nagrodę?

Po utrzymaniu depozytu na koncie przez 30 dni na Waszą skrzynkę e-mail trafi wiadomość potwierdzająca wypłatę premii.

Nagroda AQRU gotowa do odbioru

Możecie wtedy udać się do aplikacji, by wypłacić przekazany bonus. Jeśli wybraliście opcję trzymania depozytu w formie stablecoinów, wystarczy przejść do tego portfela i wybrać opcję Sell.

Stablecoiny w AQRU

Potem konieczny będzie wybór waluty lub kryptowaluty, na którą wymienicie depozyt, odsetki oraz bonus. Dostępne są popularne aktywa, a najbardziej opłacalną wydaje się wymiana na EUR i przesłanie całej kwoty na konto prowadzone w tej walucie.

Dostępne aktywa w AQRU

Należy jednak pamiętać, że konto powinno być prowadzone przez Was. Innymi słowy konto AQRU oraz docelowe konto w EUR, na które zlecicie wypłatę, powinny mieć zgodne dane.

Wypłata w walutach fiducjarnych (euro) jest darmowa. Natomiast koszt wypłaty w kryptowalutach to 20 USD (dość sporo).

Dane potrzebne do wypłaty EUR

Bonus AQRU – najczęściej zadawane pytania

Spis treści:

 1. Czy do udziału w promocji konieczne jest ukończenie 18. roku życia?
 2. Czy konto w AQRU trzeba zweryfikować? Jak wygląda ten proces?
 3. Czy w aplikacji AQRU dostępny jest język polski?
 4. Czy korzystanie z AQRU jest bezpłatne?
 5. Czy promocja jest tylko dla nowych użytkowników?
 6. W jakiej formie należy wpłacić depozyt, by zdobyć premię?
 7. Czy istnieje minimalna kwota wypłaty?
 8. Ile mam czasu na wykonanie wpłaty na konto po rejestracji?
 9. Czy mogę wpłacić depozyt w kryptowalutach lub EUR z innego konta – na przykład konta znajomego?
 10. Jak zasilić konto AQRU?
 11. Jak zamknąć konto w AQRU?
 12. Jak zaprosić znajomych? Gdzie znajdę swój link polecający? 
 13. Ilu znajomych mogę łącznie zaprosić do AQRU? Za ilu z nich dostanę premię?
 14. Kiedy otrzymam premię za polecenie AQRU znajomemu?
 15. Jaki bonus AQRU otrzymam za zaproszenie znajomych?
 16. Do kiedy trwa program poleceń?
 17. Czy zdeponowane środki będą przez 30 dni generowały odsetki?
 18. Co jeśli kurs kryptowaluty spadnie w okresie 30 dni, wymaganych do potrzymania nagrody?
 19. Jakie kursy wymiany walut stosuje AQRU?

Czy do udziału w promocji konieczne jest ukończenie 18. roku życia?

Tak, pod tym względem fintechy, giełdy i platformy kryptowalutowe są zgodne. Każdy użytkownik musi być pełnoletni.

Czy konto w AQRU trzeba zweryfikować? Jak wygląda ten proces?

Proces weryfikacji przebiega standardowo. Potrzebny będzie Wam jeden z dokumentów tożsamości (może to być dowód osobisty lub prawo jazdy, ja zaś użyłem paszportu) i wyciąg bankowy lub inne pismo potwierdzające adres zamieszkania (na przykład rachunek za media wysłany na Wasze nazwisko i adres). Całości dopełni video-selfie, czyli filmik, na którym widać będzie Waszą twarz. Na ekranie powinny też pojawić się trzy cyfry, które należy wypowiedzieć na głos. Proces zatwierdzania może potrwać kilka godzin. Informacja o poprawnej weryfikacji trafi na Waszą skrzynkę mailową.

Weryfikacja w AQRU

Czy w aplikacji dostępny jest język polski?

Aplikacja nie została przetłumaczona, ale nie powinno stanowić to problemu. Artykuł z instrukcją uzupełniono o ten wpis pomoże Wam wykonać wszystkie niezbędne kroki.

Czy korzystanie z AQRU jest bezpłatne?

Założenie konta, weryfikacja i prowadzenie konta w AQRU nic nie kosztuje. Za pomocą przelewu SEPA możecie zasilić konto oraz wypłacić środki za darmo. Kosztami obarczone są natomiast zasilenia konta za pośrednictwm karty debetowej. W przypadku operacji na kryptowalutach doliczona zostanie opłata sieciowa (niezależna od platformy) oraz 20 USD za wypłatę w formie krypto.

Czy promocja jest tylko dla nowych użytkowników?

AQRU nie precyzuje tej kwestii, jednak jest to warunek domyślny każdego programu poleceń. Można więc uznać, że owszem, należy być nowym klientem, by otrzymać premię.

W jakiej formie należy wpłacić depozyt, by zdobyć premię?

Depozyt możecie wpłacić w formie waluty tradycyjnej (na przykład przelewem SEPA w EUR – za darmo), za pomocą kryptowalut (za darmo, pomijając występowanie opłaty sieciowej) oraz kupując w AQRU kryptowalutę bezpośrednio za pomocą karty debetowej (występują w tym przypadku opłaty – spójrzcie na poniższy zrzut ekranu).

W chwili pisania tego artykułu środki można wpłacić w kryptowalutach: BTC i Ethereum (ETH) oraz trzech stablecoinach opartych na kursie dolara amerykańskiego – Tether (USDT), USDC oraz DAI.

Opłaty za kupno kryptowalut kartą

Czy istnieje minimalna kwota wypłaty?

Na koncie musi znajdować się kwota potrzebna do pokrycia opłaty sieciowej (tylko w przypadku kryptowalut) – to jedyny warunek.

Ile mam czasu na wykonanie wpłaty na konto po rejestracji?

Depozyt należy wykonać w ciągu miesiąca kalendarzowego.

Czy mogę wpłacić depozyt w kryptowalutach lub EUR z innego konta – na przykład konta znajomego?

Kryptowaluty co do zasady pozwalają na zachowanie anonimowości. Wpłata może więc odbyć się z dowolnego portfela/konta na innej giełdzie. W przypadku przelewów tradycyjnych konto musi być zasilone z rachunku prowadzonego na te same dane.

Jak zasilić konto AQRU?

Polecam wykonać transfer kryptowalut ze swojeg portfela lub przelew SEPA za pomocą dowolnego konta walutowego – na przykład w Revolut, Vivid Money, W1TTY lub zwyczajnego walutowego konta w banku.

Jak zamknąć konto w AQRU?

Najprostszą drogą będzie kontakt z supportem – na przykład poprzez wbudowany w aplikację czat.

Jak zaprosić znajomych? Gdzie znajdę swój link polecający? 

Własny kod polecający znajdziecie w zakładce Refer a Friend. Link polecający dostępny jest w wersji przeglądarkowej platformy. W tej samej zakładce znajdują się też zawsze aktualne warunki programu poleceń.

Ilu znajomych mogę łącznie zaprosić do AQRU?

Każdy uczestnik programu poleceń może otrzymać premię za maksymalnie 20 osób. Łącznie daje to nawet 1500 USDT, czyli około 6400 zł!

Kiedy otrzymam premię za polecenie AQRU znajomemu?

Polecający otrzyma premię, gdy osoba polecona spełni warunki promocji (wpłata + utrzymanie depozytu).

Jaki bonus AQRU otrzymam za zaproszenie znajomych?

Osoba polecająca otrzymuje 75 USDT premii (około 320 zł). To o 10 USDT mniej niż nowy użytkownik, który otrzyma dodatkowo 10 USDT za samą rejestrację.

Do kiedy trwa program poleceń?

Brak informacji o dacie końcowej, jednak promocje z tak wysoką premią nie mogą trwać wiecznie. Jeśli jesteście zainteresowani, sugeruję podejmować decyzje możliwie szybko.

Czy zdeponowane środki będą przez 30 dni generowały odsetki?

Tak, zdeponowany na zasadach stakingu kapitał będzie pracował na określony procent. AQRU będzie wysyłać wam wiadomości z informacją o naliczonym w każdym tygodniu zysku. Przykładowo w chwili pisania tego artykułu AQRU wypłaca 12% odsetek w przypadku stablecoinów oraz 7% w przypadku BTC.

Odsetki ze stakingu w AQRU

Co jeśli kurs kryptowaluty spadnie w okresie 30 dni, wymaganych do potrzymania nagrody?

O ile kursy kryptowalut nie należą do najstabilniejszych i w ciągu 30 dni wydarzyć może się wiele, to istnieje pewna specyficzna grupa kryptowalut, zwana stablecoinami. Ich kurs dąży do wyrównania kursu walut tradycyjnych (najczęściej dolara amerykańskiego), dlatego nawet w dłuższych okresach wahania ceny nie są zbyt duże. W AQRU dostępnych jest kilka opcji stakingowych, spośród których polecam właśnie tę opartą na stablecoinach.

Oczywiście nikt nie broni Wam stakować BTC lub ETH i trzymać ręki na pulsie – w razie spadku ceny możecie w każdym momencie wycofać swoje środki.

Jakie kursy wymiany walut stosuje AQRU?

Według deklaracji AQRU firma stara się oferować stawki rynkowe. Kursy nie powinny więc odbiegać od standardów na giełdach. Nie występuje też szczególna prowizja czy opłata za wymianę.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów