Citi Handlowy: aż 900 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity – II edycja promocji z prostymi zasadami

Trwa do:
3 czerwca 2024
Dostępność wniosków
1500

Przed Wami nowa promocja darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Do zdobycia ponownie jest aż 900 zł premii w postaci punktów powitalnych Mastercard Bezcenne Chwile (aż 72.000 punktów). Punkty możecie wymienić na przykład na vouchery do ulubionych sklepów, karty podarunkowe Allegro czy też bilety do kina i doładowania telefonów. Dzięki temu bonus można traktować niemal na równi z gotówką. Co ważne, w akcji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Citi Handlowego. Wystarczy, że nie posiadaliście karty kredytowej Citi w okresie od 1 kwietnia 2023 roku. Dodatkowo, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (wystarczy spełnić te, które są potrzebne do uzyskania premii)! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę kredytową możecie sfinalizować w pełni online. Cóż, z takich promocji trzeba korzystać, ponieważ nikt nie wie, kiedy pojawi się kolejna tak dobra okazja. Równolegle trwa również świetna promocja darmowego Citikonta z premią gotówkową w kwocie 320 zł i oprocentowaniem 7,1% w skali roku na koncie oszczędnościowym!

Uczestnicy promocji – karta kredytowa Citi

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do momentu złożenia wniosku. Co tu kryć, w porównaniu do innych akcji tego typu, okres karencji jest bardzo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 kwietnia 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Jeśli posiadacie lub posiadaliście natomiast inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Nagrodą w promocji są punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, jednak w tej kwestii regulamin nie przewiduje wykluczeń. Możecie otrzymać punkty, nawet jeśli macie już konto w programie i zarejestrowane w nim karty (w tym karty banku Citi Handlowy!).

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 54 zł.

A jeśli nie wiecie jak działa karta kredytowa – sprawdźcie mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas w okresie do 3 czerwca 2024 roku (chyba że wcześniej wyczerpie się limit 1500 promocyjnych kart).

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizację umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – karta kredytowa Citi Simplicity

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, zalogujcie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile (pobierzecie ją na telefon za pomocą Google Play lub Apple Store) i aktywujcie swoją nową kartę kredytową. Aktywacja karty po zalogowaniu się do konta na komputerze nie spełni tego wymogu!

Następnie, w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zarejestrujcie swoją kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile na stronie programu Bezcenne Chwile lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Nagroda w tej edycji promocji składa się w całości z punktów do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Jest jednak podzielona na kilka części:

  • Pierwszą premię o wartości 300 zł (24.000 punktów) otrzymacie pod warunkiem, że do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wyrobienia karty wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.
  • Drugą premię o wartości 500 zł (40.000 punktów) otrzymacie za spełnienie wyżej opisanych warunków oraz wykonywanie w czwartym, piątym, szóstym, siódmym i ósmym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową (w każdym miesiącu z osobna) minimum 10 płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości co najmniej 200 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnicie te warunki, otrzymacie 8000 punktów. Maksymalnie będzie to zatem 40.000 punktów.
  • Trzecią premię o wartości 100 zł (8000 punktów) zgarniecie pod warunkiem, że do końca dwunastego miesiąca następującego po miesiącu wyrobienia karty kredytowej, co najmniej jedną transakcję, którą wykonaliście kartą kredytową, rozłożycie na „Raty w Karcie”. Kwota rozłożona na raty musi mieć wysokość co najmniej 1000 zł. Aby zdobyć tę część nagrody, należy także spełnić warunki konieczne do zdobycia opisanej wyżej pierwszej premii (24.000 punktów).

Przykładowo: jeśli umowę o kartę kredytową podpiszecie w kwietniu 2024 roku, warunek otrzymania pierwszej premii (wykonanie płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł) spełnijcie w terminie do końca lipca 2024 roku. Warunki otrzymania drugiej premii (10 płatności kartą miesięcznie na kwotę co najmniej 200 zł) spełniajcie w miesiącach od sierpnia do grudnia 2024 roku. Jeśli zdecydujecie się także na trzecią premię, będzie należało rozłożyć transakcję na „Raty w Karcie” w terminie do końca kwietnia 2025 roku.Na poczet płatności do zdobycia premii zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Jeśli chodzi o spełnienie warunku zdobycia ostatniej części premii, decyzję pozostawiam Wam. „Raty w Karcie” to usługa polegająca na rozłożeniu wykonanej transakcji nawet na 60 rat (minimalnie 6 rat). Jest to jednak usługa związana z oprocentowaniem. RRSO to 20,15%. Oprocentowanie i inne ewentualne koszty pomniejszą Wasz realny zysk. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na rozłożenie transakcji na raty, w kieszeni nadal pozostaje Wam 800 zł premii – całkiem nieźle 😉

Raty w Karcie – specjalna usługa banku Citi Handlowy

Przekazanie nagrody – nawet 900 zł premii

Informacji o przyznaniu nagrody w postaci punktów do programu Mastercard Bezcenne Chwile szukajcie w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej CitiBank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla konkretnej części nagrody.

Wydanie punktów nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wiadomości. Punkty będą ważne przez okres 9 miesięcy od momentu ich przyznania.

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody marketingowo-handlowe oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie natomiast w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych. Jedna karta będzie Was „kosztować” 4000 punktów – możecie rzecz jasna nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.Vouchery Mastercard Bezcenne Chwile

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę, dodać ją do programu Bezcenne Chwile i spełnić opisane w artykule warunki promocji. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 23,15%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów