BNP Paribas: nawet 450 zł premii w promocji darmowego konta osobistego + 200 zł bonusu od Mastercarda

Trwa do:
29 stycznia 2024
Dostępność wniosków
3000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła nowa akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Skocz w nowy Rok”. Tym razem możecie zdobyć aż 450 zł premii na start, na którą składają się przelewy na konto (łącznie 400 zł bonusu) oraz e-bony do sklepów Żabka o łącznej wartości 50 zł. Bonus otrzymacie za wykazywanie podstawowych aktywności na rachunku. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych).

Po założeniu konta możecie skorzystać z dodatkowej promocji Mastercard – rejestrując swoją kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile, możecie zgarnąć 16.000 punktów powitalnych, które wymienicie na vouchery do sklepów o wartości 200 zł.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 24 stycznia 2024 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 24 stycznia 2023 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji „Skocz w nowy Rok”

Promocja potrwa w terminie do 29 stycznia 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że może zakończyć się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 11 lutego 2024 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć aż 450 zł premii?

Premia została podzielona na dwie nagrody pieniężne o wartości 200 zł każda i 5 e-bonów do sklepów Żabka o wartości 10 zł każdy.

Pierwsza nagroda – e-bony do Żabki o wartości 50 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli w terminie do 11 lutego 2024 roku).

Druga nagroda – przelew o wartości 200 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w lutym 2024 roku:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,
 • wykonanie minimum 1 przelewu zewnętrznego z bankowości elektronicznej na dowolną kwotę.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 200 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie zrobienie tego samego w marcu 2024 roku, czyli:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,
 • wykonanie minimum 1 przelewu zewnętrznego z bankowości elektronicznej na dowolną kwotę.

…a teraz technikalia

Płatności bezgotówkowe kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Unikajcie też płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne

Wymagane przelewy zewnętrzne wykonacie w bankowości elektronicznej i/lub mobilnej. Przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów płatności internetowych nie zostaną zaliczone. Przelewy możecie wykonać na swoje konto w innym dowolnym banku – to pozwoli Wam ze spokojem spełnić warunki promocji.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy własne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie mailowo w konkretnym terminie:

 • pierwsza nagroda – do 26 lutego 2024 roku,
 • druga nagroda – do 20 marca 2024 roku,
 • trzecia nagroda – do 26 kwietnia 2024 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu drugiej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 marca 2024 roku. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 400 zł.

Nagrody zostaną wydane do końca tego miesiąca, w którym otrzymacie informację o ich przyznaniu, czyli odpowiednio w terminie do 29 lutego 2024 roku, 31 marca 2024 roku oraz 30 kwietnia 2024 roku.Premie pieniężne zostaną przekazane w formie przelewów na otwarte w promocji konto, a e-bony do Żabki otrzymacie SMS-em na numer telefonu podany w formularzu zgłoszeniowym do promocji. Bank przekaże Wam 5 jednorazowych e-bonów o wartości 10 zł każdy. Pamiętajcie, że mają one termin ważności (znajdziecie go w wiadomości od banku). Szczegółowo o wykorzystaniu e-bonów opowiadana ten dokument.

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów