Karta kredytowa Santander Bank Polska: 300 zł premii na start, brak opłat przez rok i 600 zł premii w promocji Konta Santander

Trwa do:
11 lutego 2024
Dostępność wniosków
2500

Kolejna edycja promocji karty kredytowej Santander Bank Polska ponownie zapewnia aż 300 zł premii do wydania w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro i to po spełnieniu bardzo prostych warunków. W ramach udziału akcji będziecie także zwolnieni z opłat za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy. Przy okazji przypominam również o nowej edycji promocji konta osobistego z nawet 600 zł rekordowej premii na start. Oczywiście promocje konta i karty kredytowej możecie ze sobą połączyć! W ten sposób zainkasujecie całkiem pokaźny zysk przy niewielkim nakładzie pracy 😉 Dodatkowym smaczkiem jest możliwość 4-krotnego skorzystania z darmowych wejść do saloników lotniskowych. W ten sposób możecie zaoszczędzić nawet 500 zł! Szczegóły na końcu artykułu.

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej Santander Bank Polska w okresie od 1 lutego 2023 roku. Jeśli zaś w wymienionym czasie posiadacie lub posiadaliście inny produkt od Santandera (na przykład konto osobiste lub lokatę), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Nie da się ukryć, iż okres karencji jest niezmiernie krótki.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Zacznijmy od początku: w terminie do 11 lutego 2024 roku (lub do momentu wyczerpania puli 2500 wniosków) za pośrednictwem dedykowanej strony promocji musicie zarejestrować swój udział w akcji (wypełnić formularz, wybierając jednocześnie rodzaj nagrody, która Was interesuje, czyli bon do Allegro lub Biedronki), a następnie zawnioskować o wydanie dowolnej karty kredytowej z oferty banku. Wniosek o kartę dostępny jest po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. Również w okresie do 11 lutego 2024 roku należy sfinalizować umowę. Można to zrobić w pełni online. Jeśli nie posiadacie jeszcze dostępu do bankowości online, w pierwszej kolejności możecie założyć konto z premią, by później zawnioskować o kartę kredytową.

Zaznacz, która nagroda Cię interesuje!
Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód warunkujących udział w promocji (także w terminie do 11 lutego 2024 roku):

  • zgoda na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną,
  • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu,
  • brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
  • podanie w banku numeru telefonu komórkowego do kontaktu.


Uzyskanie karty warunkuje również polityka kredytowa banku. Na to nie mamy już jednak wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 49 zł.

Osobiście kartę VISA Platinum otrzymałem na kilka kliknięć, bez dołączania jakiejkolwiek dokumentacji dochodowej. Wartość udzielonego limitu „na gębę” to 13.600 zł.

Pierwszą część nagrody w postaci rocznego zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę otrzymacie już za samo zakwalifikowanie się do promocji.

W moim przypadku już po chwili

300 zł premii za spełnienie warunków – jak to zrobić?

Główna część nagrody to voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro.

Kartę podarunkową otrzymacie za spełnienie bardzo prostych warunków: w marcu, kwietniu i maju 2024 roku (w każdym miesiącu z osobna) wykonajcie wydaną przez Santander Bank Polska promocyjną kartą kredytową co najmniej 5 płatności bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 500 zł.

Łącznie musicie więc zaangażować co najmniej 1500 zł (po 500 zł w każdym miesiącu) i wykonać minimum 15 płatności kartą. Wykluczone płatności to standardowo: transakcje na rzecz podmiotów hazardowych i inne, które mogą ułatwić „nabicie” płatności bez rzeczywistego wydania pieniędzy (wykluczone jest również przelewanie środków na konto Revolut i podobne zabiegi).

Nagroda zostanie przekazana drogą elektroniczną w terminie do 30 czerwca 2024 roku (za pomocą SMS lub wiadomość w bankowości elektronicznej). Niestety regulamin nie precyzuje, jak długo voucher będzie ważny, jednak jestem pewny, że szczegółowe warunki jego wykorzystania zostaną przekazane razem z nagrodą. Prawdopodobnie będzie to okres 12 miesięcy od daty wygenerowania karty podarunkowej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły kart kredytowych

Mimo że karty kredytowe Santander Banku są warunkowo płatne, kolejną częścią niniejszej promocji jest zwolnienie uczestników z opłat za użytkowanie karty przez pierwsze 12 miesięcy. Dzięki temu premię odbierzecie bezkosztowo. Zapewnia to regulamin promocji.

Oczywiście wydanie karty również jest darmowe. Okres bezodsetkowy wynosi natomiast do 54 dni.

Gdy już upłynie pierwsze 12 miesięcy użytkowania karty, nadal może być ona dla Was darmowa (dotyczy to karty Visa „Akcja Pajacyk”, World Mastercard oraz Visa Platinum). Należy wówczas wykonać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym okresie rozliczeniowym.

W przeciwnym wypadku miesięczny koszt karty VISA Pajacyk to 7,50 zł, koszt karty World Mastercard to 17,50 zł, a korzystanie z karty Visa Platinum wiąże się z kolei z opłatą w wysokości 42 zł miesięcznie.

Koszty kart kredytowych Santander Bank Polska, które biorą udział w promocji

Pozostałe koszty znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Z kartą Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagasz dzieciom!

Płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” możecie pomóc w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej przez Was transakcji, bank przekaże część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci Pajacyk, Polskiej Akcji Humanitarnej oraz pomoc psychologiczną. Niestety bank nie informuje, jaka to część środków, a szkoda. Prawdopodobnie chodzi tu o część prowizji, jakie bank otrzymuje z tytułu opłat interchange od sprzedawców stosujących terminale płatnicze. Cóż, jeśli już mamy możliwość pomagania (i to w sposób pasywny) – warto to robić 🙂

Dlaczego warto wybrać kartę VISA Platinum?

Karta kredytowa Visa Platinum to kolejna z popularnych możliwości. Jako plastik klasy premium, zapewnia dostęp do szeregu przydatnych funkcji i usług. Ubezpieczenie podróżne zapewni ochronę właścicielowi karty głównej i właścicielom kart dodatkowych (maksymalnie 3 karty dodatkowe) oraz dwóm osobom towarzyszącym. Aktywacja ubezpieczenia odbywa się automatycznie – po opłaceniu kosztów podróży kartą. Dostępne jest także ubezpieczenie samej karty i ważnych dokumentów. Do dyspozycji użytkowników dostępny jest również pakiet Assistance i concierge. Zyskacie w ten sposób dostęp do natychmiastowej pomocy medycznej, pomocy domowej czy wsparcie w przypadku kłopotów z samochodem.

Karta Visa Platinum oferuje także wysoki limit kredytowy, nawet do 150.000 zł. Minimalny limit to 10.000 zł, zatem karta dostępna jest nie tylko dla największych krezusów.

Nieco luksusu wniesie także członkostwo w My Visa Luxury Hotel, czyli programie, pozwalającym na rezerwację hoteli z gwarancją najlepszej ceny oraz wieloma innymi przywilejami (przedłużona doba hotelowa oraz voucher na napoje i przekąski w hotelu). Program Priority Pass umożliwi Wam z kolei korzystanie z 1300 saloników Executive Lounge rozsianych na lotniskach w ponad 100 krajach. Koszt pojedynczego skorzystania z saloniku to 125 zł. Jednak z opłaty zwolnione są cztery pierwsze wejścia posiadacza karty głównej w danym roku kalendarzowym. Oznacza to oszczędność na poziomie nawet 500 zł!

Więcej na temat karty VISA Platinum poczytacie na tej podstronie banku.JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów