BNP Paribas: 16.000 punktów (200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile + premia na start o wartości 430 zł!

Trwa do:
31 marca 2024
Dostępność wniosków
10.000

W specjalnej promocji dla nowych i obecnych klientów BNP Paribas macie okazję zdobyć od 200 zł do nawet 400 zł premii w formie punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile! Mianowicie, za zarejestrowanie karty Mastercard wydanej przez ten bank, a następnie wykonywanie standardowych płatności, otrzymacie 16.000 punktów, które wymienicie na przykład na vouchery o wartości 200 zł do popularnych sklepów. Każdy użytkownik może jednak zarejestrować dwie karty wydane przez BNP Paribas. Spełniając warunki osobno dla każdej z nich, maksymalna wartość premii to aż 32.000 punktów o wartości 400 zł! Największy zysk czeka jednak na całkowicie nowych klientów banku. Oprócz rejestracji karty w programie mogą oni bowiem zdobyć także premię na start w wysokości 430 zł za założenie darmowego konta osobistego! Dostępna jest także promocja karty kredytowej, która nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości nawet 400 zł!

Uczestnicy promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

W akcji mogą wziąć udział klienci BNP Paribas posiadający karty debetowe i kredytowe (oprócz kart dodatkowych), a także karty wirtualne (w tym wirtualną kartę kredytową do Limitu od Nowa) wydane przez ten bank. Warunkiem udziału jest jednak nieuczestniczenie w programie Mastercard z kartą BNP Paribas przed dniem 15 stycznia 2024 roku. Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście zarejestrowane karty innych banków, a nawet aktywnie z nich korzystacie w programie, możecie bez problemu wziąć udział w tej promocji, rejestrując kartę lub karty BNP Paribas po raz pierwszy.

Nie posiadacie karty ani konta BNP? Załóżcie je teraz, zgarniając przy okazji premię o wartości 430 zł! Szczegółów szukajcie w analizie promocji.

Zasady promocji BNP Paribas i Mastercard

Promocja „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” trwa W terminie do 31 marca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 10.000 nagród (jedna nagroda to 16.000 punktów). Informacja o wyczerpaniu puli nagród powinna się pojawić na stronie promocji z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Żeby zyskać nagrodę w postaci 16.000 punktów należy:

  1. Założyć bezpłatne konto z kartą i 430 zł premii gotówkowej (jeśli jeszcze go nie posiadacie, załóżcie je w terminie do 14 lutego 2024 – dopóki trwa jego promocja – a jeśli macie już rachunek, po prostu przejdźcie dalej),
  2. Zarejestrować w programie Bezcenne Chwile kartę Mastercard wydaną przez BNP Paribas – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie promocji – w terminie do 31 marca 2024 roku,
  3. Wykonać co najmniej 4 premiowane zakupy zarejestrowaną kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Na spełnienie tego ostatniego warunku macie 30 dni, które liczone są:

  • od chwili założenia konta i zarejestrowania w nim karty – jeśli wcześniej nie byliście uczestnikami programu (ma to duże znaczenie, ponieważ sam proces rejestracji konta może potrwać nawet 14 dni),
  • od chwili zarejestrowania w programie karty wydanej przez BNP Paribas – w przypadku osób, które mają już swoje konto w programie.

Bank wyklucza oczywiście niektóre rodzaje transakcji (związane między innymi z przekazami pieniężnymi, hazardem, płatnościami za ubezpieczenie). Wyłączone rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie promocji. Nie ma się jednak czym martwić – wykonując „normalne” płatności za towary i usługi (online lub stacjonarnie) bez problemu spełnicie warunki promocji. Pamiętajcie jednak, żeby zawsze wykorzystywać jedną ze wskazanych aplikacji płatniczych. Aha, i transakcje nie musicie wykonywać wyłącznie u partnerów programu Bezcenne Chwile, lecz również u podmiotów niewspółpracujących z programem.

Jak dodać kartę BNP do Mastercard Bezcenne Chwile?

Ważnym punktem regulaminu jest ten, który mówi, że każdy uczestnik może otrzymać do 2 nagród w promocji. Oznacza to, że jeśli w promocji zarejestrujecie też inną kartę wydaną przez BNP Paribas, a potem identyczne warunki spełnicie dla każdej zarejestrowanej karty, to również otrzymacie za to premię. Konieczne będzie więc do tego zaangażowanie dwóch płatniczych oraz wykonanie co najmniej 8 transakcji o łącznej wartości minimum 2000 zł.

Drugą kartą może być karta wirtualna (tutaj informacje na temat kart wirtualnych BNP). Jeśli jednak nie dysponujecie dwoma „plastikami” od BNP, to i tak 200 zł premii na stosunkowo prostych zasadach powinno Was usatysfakcjonować 😉

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie i wykorzystanie nagród

Nagrody w postaci 16.000 punktów (lub wielokrotności do nawet 32.000 punktów) trafią na Wasze konto w ciągu 30 dni kalendarzowych od chwili spełnienia warunku płatności. Na ich wykorzystanie będziecie mieli 6 miesięcy. Po tym czasie punkty stracą ważność.

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Mastercard Bezcenne Chwile – przykładowe nagrody

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów