BNP Paribas: 400 zł premii za założenie darmowego konta + 550 zł w promocji karty kredytowej

Trwa do:
6 września 2021
Dostępność wniosków
3000

Ruszyła kolejna akcja promująca darmowe konto osobiste w BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest aż 400 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka. Cóż, jako że popularna „Biedra” dostępna jest niemal na każdym rogu, przyznany bonus można traktować niemal na równi z gotówką. Warto się jednak pospieszyć, limit promocyjnych wniosków to wyłącznie 3000 sztuk. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta, możecie założyć rachunek dla swojego dziecka, inkasując w ten sposób dodatkowe nagrody o wartości 330 zł. Natomiast w promocji karty kredytowej mamBonus do zdobycia jest aż 550 zł premii. Łączna pula nagród może zatem sięgać kwoty ponad 1000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 18 sierpnia 2021 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 18 sierpnia 2020 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Oprócz tego, w chwili składania wniosku nie możecie posiadać aktywnej umowy ramowej z bankiem (na przykład z tytułu posiadania karty kredytowej lub innego produktu). Jeśli zaś nie korzystacie już z produktów BNP Paribas, ale nadal posiadacie aktywną umowę ramową, możecie ją wypowiedzieć listownie, w oddziale banku lub na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) możliwe jest do 6 września 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 20 września 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do 20 września 2021 roku.

Warunki promocji „Wracamy do szkoły”

Łączna nagroda podzielona jest na trzy części. Na początek trafi do Was e-kod do Biedronki o wartości 50 zł. Aby go zdobyć należy we wrześniu 2021 roku:

 • wykonać minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę.

Drugi bonus to voucher do Biedronki o wartości 150 zł. Aby go zdobyć należy w październiku 2021 roku:

 • wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Trzecia część nagrody składa się z vouchera o wartości 200 zł. W tym przypadku należy w listopadzie 2021 roku:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Na co zwrócić uwagę?

Przelew zewnętrzny wymagany w promocji to po prostu tradycyjny przelew w systemie Elixir. Możecie go wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku. W tym celu wykorzystajcie bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności bezgotówkowe kart możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Potwierdzenie spełnienia warunków promocji oraz prawa do przyznania nagrody otrzymacie mailowo, odpowiednio w terminach do: 26 października, 25 listopada oraz 23 grudnia 2021 roku.

E-kody do Biedronki otrzymacie SMS-owo odpowiednio:

 • do 31 października 2021 roku (o wartości 50 zł),
 • do 30 listopada 2021 roku (o wartości 150 zł),
 • do 31 grudnia 2021 roku (o wartości 200 zł).

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji „Wracamy do szkoły”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Zasady wykorzystania e-kodu do Biedronki

Ważność e-kodu do Biedronki upływa 30 listopada 2023 roku. Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką). Aktualny stan salda można sprawdzić w dowolnej kasie Biedronki.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów