Karta Samodzielniaka od BNP Paribas: inteligentny zegarek + darmowy dostęp do usługi Gdzie Jest Dziecko o łącznej wartości 330 zł

Trwa do:
30 września 2021
Dostępność wniosków
650

Karta Samodzielniaka to zaprezentowane już jakiś czas temu rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców. Karta wydawana do subkonta dla dzieci ułatwia stawianie pierwszych kroków w świecie finansów osobistych. Tym razem, w promocji dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku od 7 do 13 lat, bank rozdaje zegarki Locon GDJ.06 z funkcją płatności zbliżeniowych, szybkiego wezwania pomocy oraz wykonywania połączeń. Oprócz zegarka, jako rodzice, otrzymacie również roczny dostęp do usługi Gdzie Jest Dziecko o wartości ponad 130 zł! W połączeniu z zegarkiem będziecie mogli w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się Wasza pociecha. Jako, że wartość zegarka szacowana jest na niecałe 200 zł, sumaryczna wartość nagród sięga kwoty 330 zł! Oprócz tego, na start możecie zdobyć nawet 370 zł premii za założenie darmowego konta. Natomiast w promocji karty kredytowej mamBonus do zdobycia jest aż 550 zł premii.

Uczestnicy promocji

W akcji promującej Kartę Samodzielniaka mogą wziąć udział rodzice dzieci w wieku 7-13 lat, posiadając konto osobiste w banku BNP Paribas,. W lepszej sytuacji są jednak osoby, które z bankiem nie mają jeszcze nic wspólnego, bowiem w trwającej promocji flagowego konta osobistego banku odbierzecie 370 zł premii na start. Do tego czeka na Was konkurs, w którym co piąta osoba wygrywa rower lub zestaw sakw Crosso!

Karta Samodzielniaka – zasady promocji

Promocja Megazegarek dla Samodzielniaka będzie trwała do 30 września 2021 roku lub do wyczerpania puli 650 nagród. 

Żeby wziąć udział w akcji, należy we wspomnianym terminie: 

  • Otworzyć Konto Karty Samodzielniaka (z Mikrokartą Samodzielniaka) za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas lub w oddziale banku (wyrażając chęć udziału w promocji).
  • Zarejestrować się za pomocą dedykowanej strony promocji, zaakceptować wymagane zgody i regulamin (kod rejestracji otrzymacie podczas zakładania Konta Karty Samodzielniaka). Udana rejestracja zostanie potwierdzona wiadomością e-mail.

Nagroda zostanie wysłana kurierem na wskazany adres w ciągu 18 dni (gdy rejestracji dokonacie w dniu otwarcia konta) lub 20 dni (gdy zrobicie to później). Aktywacja usługi Gdzie Jest Dziecko nastąpi dzień później.

Każdy rodzic może otworzyć w ramach promocji aż 5 Kart Samodzielniaka. W zasadzie Kart Samodzielniaka możecie otworzyć nawet siedem, ale tylko pięć może zostać objęte promocją. 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Karta Samodzielniaka – kilka słów o zestawie nagród

W ramach promocji Wasze dziecko otrzyma inteligentny zegarek GDJ.06 marki Locon z możliwością wykonywania płatności zbliżeniowych, robienia zdjęć, grania w gry, wzywania pomocy za pomocą jednego przycisku i odbierania połączeń. Do zegarka dołączona jest karta SIM, pozwalająca na 60 minut rozmów miesięcznie. Zegarek posiada funkcję lokalizacji, dzięki czemu wykorzystacie również darmowy roczny pakiet Gdzie Jest Dziecko. Wartość zegarka wraz z pakietem to około 330 zł!

Krótką prezentację zegarka znajdziecie tutaj:

BNP Paribas – zegarek GDJ.06 marki LoconNie można również zapomnieć, że jako rodzice możecie wziąć udział w promocji konta osobistego (jeśli go jeszcze nie macie), zgarniając przy tym 200 zł premii możliwość udziału w konkursie z olbrzymią szansą na wygraną.

Ale najpierw…

Szczegóły i koszty – Karta Samodzielniaka

No dobrze, ile więc kosztować będzie Was święty spokój i nauka Waszych dzieci finansów osobistych? O ile zegarek otrzymujecie na własność (na zawsze), tak za obsługę Pakietu Samodzielniaka (karty z zegarkiem), który dziecko otrzyma w ramach promocji, zapłacicie 10 zł miesięcznie. Wysokość opłaty jest gwarantowana do 31 lipca 2023 roku, po tej dacie będzie zgodna z aktualną tabelą opłat. Trzeba przyznać, że to niewielka cena za wiedzę o dokładnym położeniem swojej pociechy w każdej chwili dnia oraz większe bezpieczeństwo. Mimo wszystko, przed tą datą można wypowiedzieć umowę, a zegarek zatrzymacie na własność.

Standardowa opłata za samą kartę wynosi 1 zł miesięcznie, ale w ramach promocji nie poniesiecie tego kosztu aż do zakończenia wspomnianego okresu. 

Karta (umieszczona w zegarku lub poza nim) pozwala na płatności zbliżeniowe w sklepach i punktach stacjonarnych (do 30 zł bez PIN-u i do 100 zł z PIN-em). Za pomocą karty dziecko może wypłacać pieniądze z bankomatów za darmo (z ograniczeniem do 50 zł).

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów