Bit2Me: bonus 20 EUR (około 90 zł) – tylko do 28 lutego 2024 roku! Prosty proces, szybka wypłata!

Trwa do:
28 lutego 2024

Kontynuując nasz cykl wpisów dotyczących bonusów kryptowalutowych, pora na kolejnego giganta – tym razem prosto ze słonecznej Hiszpanii. Omawiać będziemy bowiem platformę Bit2Me oferującą bonus na start o wartości 20 EUR dla nowych klientów (czyli około 90 zł). W poprzedniej edycji promocji (czyli promocji świątecznej, która skończyła się 8 stycznia 2024 roku) platforma bez problemu wypłacała czytelnikom bloga po 15 EUR łatwego bonusu na start. Jest to więc jak najbardziej sprawdzona promocja 😉 Bit2Me to lider bezpieczeństwa w branży krypto. Marka na każdym kroku podkreśla, jak istotne jest dla nich legalne działanie i przejrzystość oferty. Wszystkie najważniejsze informacje na stronie Bit2me dostępne są w języku polskim, tak samo jak polski support. Użytkownicy nie deponują środków na kontach w egzotycznych krajach, tylko w banku działającym na terenie Unii Europejskiej (w Hiszpanii). Ponadto Bit2Me udostępnia bezpłatną kartę płatniczą, za pomocą której będziecie mogli wykonywać płatności w punktach stacjonarnych i online, korzystając zarówno z gotówki, jak i środków zdeponowanych w portfelu kryptowalut. Karta oferuje również cashback za zakupy u partnerów programu. Po założeniu konta w Bit2Me, sami będziecie mogli polecać platformę, za co będziecie otrzymywali po 20 euro premii za każdą osobę. W ten sposób zdecydowanie zwielokrotnicie swoje zyski.

Bit2Me – co to za platforma?

Bit2Me to największa hiszpańska giełda kryptowalut, która powstała w 2014 roku i od tamtego czasu cały czas zaskakuje klientów nowymi funkcjonalnościami. Bit2Me funkcjonuje w 69 krajach na świecie, a w rankingu CoinMarketCap plasuje się na około 79 miejscu spośród setek funkcjonujących na świecie giełd krypto.

W Bit2Me znajdziecie pokaźne portfolio kryptowalut – od tych najpopularniejszych, aż do najbardziej niszowych. Platforma umożliwia stakowanie kryptowalut, czyli przechowywanie ich na oprocentowanych portfelach, zaciąganie pożyczek i szybką wysyłkę krypto pomiędzy użytkownikami.

Misją Bit2Me jest przybliżenie kryptowalut wszystkim – nie tylko inwestorom – i promowanie ich wykorzystywania w naszych codziennych sprawach. Dlatego właśnie jedną z najciekawszych funkcjonalności jest karta wirtualna Mastercard Bit2Me, którą wygenerujecie za darmo. Kartę możecie podpiąć do dowolnego portfela krypto lub do konta prowadzonego w walucie EUR. W przypadku płatności w EUR transakcje są darmowe. Płacąc posiadanymi kryptowalutami, będą obowiązywać opłaty swapowe, o których więcej przeczytacie tutaj.

Płacąc w ten sposób kryptowalutami, będziecie otrzymywać nawet 9% cashbacku za zakupy u partnerów platformy – między innymi zamawiając jedzenie w Uber Eats czy wypożyczając hulajnogi elektryczne za pomocą aplikacji Dott.

Karta płatnicza Bit2Me – bonus!

Kartę wirtualną bez problemu podepniecie w aplikacji Google Pay oraz Apple Pay. W ten sposób będziecie mogli płacić zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych oraz wygodniej w sieci.

Kartę możecie oczywiście w dowolnym momencie wyłączyć – wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji.

Bit2Me dostarcza również technologię dla branży e-commerce. Przykładowo: dzięki tej giełdzie osoby prowadzące swoje sklepy online na platformie Shopify mogą zaoferować klientom płatność kryptowalutami!

Bezpieczeństwo Bit2Me – czy rzeczywiście można spać spokojnie?

Bit2me podkreśla, że jest pierwszą giełdą kryptowalut, która została zarejestrowana w hiszpańskim banku. Jest to naprawdę istotna informacja dla każdego użytkownika. Zdeponowane środki nie są transferowane do różnych „egzotycznych” jurysdykcji (tak zwanych rajów podatkowych). Cały czas znajdują się na terenie UE, gdzie działania gigantów finansowych są ściśle regulowane przez lokalne władze.

Ważną informacją jest także możliwość otrzymania wsparcia od supportu w języku polskim – i to telefonicznie.

Bezpieczeństwo korzystania z Bit2Me zapewniają europejskie organy

Jak założyć i zweryfikować konto Bit2Me? Bonus 20 EUR!

Cały proces zaczynamy od przejścia na dedykowaną stronę promocji. Swoje konto założycie za pomocą kilku kliknięć. Po zalogowaniu do profilu będziecie mieli już wgląd w podstawowe funkcje, ale pełna funkcjonalność konta będzie dostępna dopiero po weryfikacji tożsamości za pomocą znanego Wam procesu KYC.

Jak zdobyć 20 EUR premii? Zacznij tutaj!

Aby zweryfikować konto, przechodzimy do skrzynki mailowej, gdzie czekać będzie na Was odpowiednia wiadomość.

Weryfikacja konta – bonus Bit2Me

Kliknijcie Verify your account now, a po przejściu na stronę platformy, skierujcie się do zakładki Identity.

Szybka weryfikacja konta w Bit2Me

Do weryfikacji możecie użyć dowodu osobistego lub paszportu. Szybki proces wykonacie za pomocą smartfona (wystarczy zeskanować kod QR, który wyświetli się na ekranie). Następnie konieczne będzie zrobienie sobie wyraźnego selfie przednią kamerką.

Bit2Me nie wymaga wgrywania dokumentu poświadczającego adres zamieszkania, co może być dla wielu z Was dużym plusem.

W moim przypadku weryfikacja przebiegła bez przeszkód. Platforma nie miała zastrzeżeń co do jakości zdjęć dokumentów. W ciągu 2 minut zyskałem 100-procentowy dostęp do platformy.

Weryfikacja w Bit2Me trwa kilka minut!

Bit2Me – bonus 20 EUR – jak go zdobyć?

Opisywana dziś promocja potrwa dosyć krótko, bo tylko w terminie do 28 lutego 2024 roku. W tym czasie należy nie tylko założyć konto, ale także spełnić warunki promocji.

Mianowicie 20 EUR premii wpadnie do Waszego portfela, jeśli w czasie trwania promocji założycie i zweryfikujecie konto, a następnie wpłacicie minimum 100 EUR depozytu i dokonacie zakupu dowolnej kryptowaluty za co najmniej 100 EUR. Depozyt możecie wykonać kartą (wtedy Bit2Me naliczy jednak 2 EUR opłaty – lub inną kwotę, zależną między innymi od kraju wydania karty) lub za darmo przelewem SEPA – na przykład z konta Revolut. Jak zawsze w takim przypadku polecam wpłacić minimalny depozyt z lekką górką (na przykład 115 EUR). Kupno i sprzedaż kryptowaluty wiążą się z prowizją w wysokości od 0% do 0,60% wymienianej kwoty + niewielką opłatą sieciową niezależną od polityki samej platformy.

Nie musicie utrzymywać depozytu ani jednostek krypto po wykonaniu transakcji kupna. Wystarczy sam fakt zakupu kryptowaluty, żeby spełnić warunek.

Bit2Me – wypłata bonusu

Bit2Me wypłaci bonusy w postaci jednostek BTC w ciągu 7 dni od chwili spełnienia warunków.

Bonus będziecie mogli zamienić na EUR, a następnie wypłacić środki z Bit2Me bez dodatkowych opłat na konto Revolut kartą Bit2Me (jeśli ją aktywowaliście). Pieniądze znajdą się na Waszym koncie natychmiast. Dostępny jest również przelew SEPA w EUR, który również proponuję posłać na konto walutowe (gdy wyślecie środki na konto prowadzone w walucie PLN w polskim banku, zostanie naliczona prowizja za przewalutowanie – najpewniej dosyć wysoka).

Możliwa jest także wypłata zdobytych kryptowalut bezpośrednio na portfel. Bit2Me nie pobiera prowizji za takie operacje.

Szczegółów szukajcie w warunkach promocji.

Bit2Me – bonus za polecenie!

Otrzymanie bonusu na start to jednak nie koniec możliwości. Posiadając już konto w aplikacji Bit2Me, możecie stać się polecającymi i zapraszać swoich znajomych do korzystania z platformy. Link polecający znajdziecie po zalogowaniu się do konta – w lewym górnym rogu aplikacji.

Wystarczy, że klikniecie ikonę prezentu i skopiujecie link (w zakładce Fixed). Potem możecie go już wysyłać do swoich przyjaciół, rodziny czy znajomych, którzy otrzymają taki sam bonus za spełnienie opisanych w tym artykule warunków.

Polecaj platformę i zgarniaj bonusy od Bit2Me!

Jako polecający otrzymacie kolejne 20 EUR premii w postaci BTC (takie warunki będą obowiązywać w okresie do 28 lutego 2024 roku). Później program poleceń wróci prawdopodobnie do pierwotnego kształtu, a więc za polecenie zdobyć będzie można już tylko 5 EUR.

Możecie podesłać znajomym ten wpis w ramach instrukcji (jednak zaznaczam, że nie ma możliwości umieszczania własnych linków polecających w sekcji komentarzy na blogu).

Informacje o ryzyku

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub źle zrozumieć.

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

Kurs Bitcoina, jak i innych kryptowalut jest dość zmienny, szczególnie w obecnych czasach. W chwili wymiany waluty wartość danej kryptowaluty może być wyższa lub niższa niż w chwili wypłaty bonusu. Różnica między ceną zakupu i sprzedaży waluty to tak zwany spread. Jest to standardowy koszt wymiany walut, który może nieco uszczknąć ostateczną wartość premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów