Bank Pekao: darmowe Konto Przekorzystne z 6-miesięcznym dostępem do pakietu Canal+ z Netflixem o wartości 504 zł oraz konto oszczędnościowe na 8% w skali roku (do 200.000 zł)

Trwa do:
30 listopada 2022
Dostępność wniosków
2500

Konto Przekorzystne oprócz bezpłatnego prowadzenia, ma dla Was także prezent w postaci pakietu Canal+ online z Neflixem! Mowa o 6-miesięcznym darmowym dostępie do platformy w planie Standard o łącznej wartości aż 504 zł! Po tym okresie będziecie mogli opłacać dostęp samodzielnie lub zrezygnować z niego bez jakichkolwiek kosztów. Warunki zdobycia nagrody są naprawde bardzo proste. Oprócz darmowego konta osobistego możecie zyskać też 8% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł na rachunku oszczędnościowym. Po założeniu konta możecie natomiast wyrobić Kartę kredytową z Żubrem oferującą do 600 zł moneyback oraz 200 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – Konto Przekorzystne i Netflix za darmo!

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Pekao, czyli osób, które nie posiadały (również jako współposiadacz) w banku konta osobistego, oszczędnościowego ani lokaty w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 11 października 2022 roku.

Już w tym miejscu warto wspomnieć, że w promocji może wziąć udział 2500 osób. Tyle nagród znajduje się bowiem w przygotowanej przez organizatora puli. Nagrodę otrzyma 2500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Nie ma zatem sensu zwlekać ze składaniem wniosku!

Zasady promocji – darmowy Netflix

Na udział w promocji powinniście zdecydować się do 30 listopada 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli 2500 nagród. W tym czasie należy przejść na dedykowaną stronę promocji i zawnioskować o otwarcie Konta Przekorzystnego wraz z dołączaną do niego wielowalutową kartą debetową Visa Debit FX, bankowością internetową i aplikacją mobilną PeoPay. Pamiętajcie też o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych. Podczas wnioskowania konieczne będzie podanie kodu rekomendacji, który przypisze Was do promocji. Bez tego nie otrzymacie nagrody. Na czas składania wniosku proponuję wyłączyć blokery reklam (na przykład AdBlock), które mogłyby zakłócić wczytywanie wniosku. Kod to po prostu CANAL.

Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. promuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane na selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też prowadzić krępującej wideorozmowy. Jeśli jednak jesteście tradycjonalistami, możecie wybrać opcję podpisania umowy w oddziale banku.

W przypadku wyboru opcji „na selfie”, najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie (wyższa jakość obrazu). Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji mobilnej PeoPay. Jako że złożenie wniosku i finalizacja umowy może odbyć się tego samego dnia (zdalnie), wniosek możecie złożyć nawet ostatniego dnia trwania promocji.

Warunki przyznania nagrody – Canal + online i Netflix za darmo!

Voucher na dostęp do Canal+ online z pakietem Netflix za darmo otrzymacie pod warunkiem wykonania w następnym miesiącu po otworzeniu konta, czyli w listopadzie 2022 roku (jeśli konto założycie w październiku) lub w grudniu 2022 roku (jeśli konto założycie w listopadzie), co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta.

Organizator nie określa minimalnej wartości transakcji. Płatności możecie wykonywać zarówno online, jak i w sklepach, czy innych punktach stacjonarnych. Wykluczenia, z którymi mamy tu do czynienia są dosyć typowe. Zaliczone nie zostaną bowiem płatności zasilające portfele internetowe i inne transakcje, które ułatwiają „nabicie” transakcji bez realnej zapłaty za towary i usługi (przykładowo doładowanie Revoluta). Wszystkie wykluczenia znajdziecie w regulaminie promocji.

Wydanie nagród – Konto Przekorzystne

Nagroda zostanie przekazana drogą mailową w terminie do 29 stycznia 2023 roku lub do 1 marca 2023 roku (zależnie od miesiąca założenia konta – październik lub listopad). Na realizację vouchera będziecie mieli czas do 31 marca 2023 roku. Do czasu otrzymania nagrody nie wypowiadajcie umowy konta ani żadnego innego produktu powiązanego z promocją. Nie odwołujcie także zgód marketingowych.

Instrukcja realizacji vouchera będzie dostępna w wiadomości, którą otrzymacie od banku. Będzie trzeba podać go pod tym adresem. Największe zalety Canal+ online przedstawia poniższa grafika. Na stronie promocji znajdziecie z kolei więcej szczegółów.

Konto Przekorzystne z Canal+ i Netflix

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Visa Debit FX po zapewnieniu jednorazowego wpływu na konto w wartości co najmniej 500 zł oraz wykonanie jednej płatnością kartą/aplikacją PeoPay w poprzednim miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
  • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A.

Dodatkowo spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

  • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
  • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów