Karta Kredytowa z Żubrem Banku Pekao: aż 200 zł premii na start, do 600 zł moneyback w skali roku i raty 0%!

Trwa do:
31 grudnia 2022

Karta kredytowa z Żubrem stała się nowym bohaterem programu Bezcenne Chwile. Promocja da Wam możliwość zdobycia aż 16.000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych na vouchery o wartości 200 zł do Waszych ulubionych sklepów! Sama karta zrywa z tradycyjnym modelem kart kredytowych i pełnymi garściami czerpie z najnowszych trendów, oferując możliwość wyboru jednego z trzech pakietów. Do wyboru użytkownika jest bezwarunkowo darmowy pakiet Standard oraz płatne pakiety Złoty i Platynowy – w ich przypadku opłat można jednak uniknąć pod warunkiem wykonania miesięcznych płatności na określone kwoty. Każdy z pakietów daje inne korzyści, dzięki czemu wygodnie dobierzecie odpowiednią opcję do swoich potrzeb. Do największych zalet Karty Kredytowej z Żubrem, oprócz jej elastyczności, zaliczyć możemy opcję rozłożenia spłaty na wygodne raty 0%, nawet 600 zł zwrotu za transakcje w skali roku, wyjątkowo długi okres bezodsetkowy wynoszący do 58 dni oraz limit kredytowy, sięgający nawet 100.000 zł.

Karta Kredytowa z Żubrem – słowem wstępu

Już na samym początku chciałbym zaprosić Was do dwóch pozostałych artykułów na temat Karty Kredytowej z Żubrem:

Wszystkie trzy teksty tworzą spójny cykl, z którym warto się zapoznać 🙂

Bezcenne Chwile – promocja dla użytkowników Karty Kredytowej z Żubrem i nie tylko

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w ramach którego możecie zbierać punkty za wykonywanie płatności zarejestrowaną kartą płatniczą. Punkty te wymienicie na nagrody rzeczowe, doładowania do telefonu lub (prawdopodobnie najczęściej wybierane) vouchery do ulubionych sklepów. Co jakiś czas firma (często we współpracy z bankami) organizuje jednak promocje, które znacznie przyśpieszają cały proces. Aktualnie dostępna jest promocja Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem, w której udział nagrodzi Was łącznie 16.000 punktów, co przeliczyć można na vouchery do sklepów o wartości 200 zł!

Więcej na temat samego programu Bezcenne Chwile znajdziecie w dedykowanym artykule.

Bezcenne Chwile – promocja dla posiadaczy Karty Kredytowej z Żubrem – 16.000 punktów

W promocji mogą wziąć udział posiadacze tytułowej karty w dowolnym z dostępnych planów (Standard, Złoty i Platyna) – nawet jeśli wcześniej zarejestrowali już inną kartę Mastercard w programie i są jego aktywnymi uczestnikami. Żeby uniknąć wykluczenia, Karta Kredytowa z Żubrem powinna być jednak zarejestrowana po raz pierwszy.

Akcja trwa do 31 grudnia 2022 roku, jednak nie warto czekać do ostatniego momentu – utworzenie konta w programie może potrwać nawet 14 dni. Najlepiej więc jak najszybciej zawnioskować o Kartę Kredytową z Żubrem za pomocą dedykowanej strony promocji, a następnie zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile (jako nowi lub obecni użytkownicy). Jedynym warunkiem otrzymania punktów jest wykonanie kartą płatności na łączną kwotę minimum 50 zł w ciągu 30 dni od daty rejestracji. Wykluczone są standardowo transakcje bezgotówkowe na platformach i w punktach bukmacherskich/kasynach, przekazy pieniężne i inne płatności ułatwiające wywiązanie się z reguł promocji. Szczegółową listę wykluczeń znajdziecie w regulaminie.

Punkty powinny pojawić się na koncie w ciągu maksymalnie 30 dni od chwili spełnienia warunków promocji. Będą ważne przez okres 6 miesięcy. Wymieniając punkty na nagrody, możecie wybierać spośród pełnego katalogu nagród, w którym znajdują się vouchery między innymi do Empika, Decathlona, RTV EURO AGD i wielu innych sklepów.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Karta Kredytowa z Żubrem – 3 pakiety do wyboru

Nowa karta Kredytowa Banku Pekao daje użytkownikowi możliwość wyboru jednego z trzech pakietów. Pierwszy z nich – pakiet standard – jest bezwarunkowo darmowy. Pakiet Złoty wiąże się z miesięcznym wydatkiem 19 zł, a najwyższy z pakietów – Platynowy – to koszt 39 zł miesięcznie. Oba płatne plany mogą jednak pozostać darmowe pod warunkiem wykonania transakcji kartą na określoną łączną sumę miesięcznie (odpowiednio 2000 zł i 3000 zł w okresie rozliczeniowym). 

Karta we wszystkich trzech pakietach występuje w różnych kolorach do wyboru, a spośród największej palety mogą wybierać osoby, decydujące się na najwyższy pakiet. 

Karta Kredytowa z Żubrem – dostępne pakiety

10 rat 0% jako wygodny sposób spłaty

Choć raty 0% są dziś bardzo wygodną i chętnie wybieraną formą płatności za zakupy, to nie wszystkie sklepy mają je w swojej ofercie. Używając Karty Kredytowej z Żubrem, możecie rozłożyć zakupy (pojedyncze transakcje lub całe saldo z bieżącego okresu rozliczeniowego) na wygodne raty 0%. W każdym z trzech pakietów dostępna jest opcja rat 10×0%, jednak różnią się one maksymalną kwotą. Zależnie od pakietu na nieoprocentowane raty rozłożycie kwotę 1000 zł, 2000 zł lub 3000 zł. Minimalna kwota, którą można rozłożyć na raty, to 300 zł. 

Jeśli interesuje Was rozłożenie większej kwoty transakcji na raty można skorzystać ze standardowej spłaty w ratach i tu wybieramy ilość rat (od 3 do 36). Co oczywiste, pojawi się wtedy oprocentowanie. Będzie ono jednak zawsze niższe od standardowego oprocentowania karty. Im wyższy pakiet, tym tańsze będą oprocentowane raty (zależnie od pakietu o 5%, 10% lub 15% mniej niż standardowe oprocentowanie karty kredytowej). Dodatkowo za spłatę w ratach nie ma dodatkowych prowizji za uruchomienie planu oraz miesięcznych opłat operacyjnych.

Jak działają raty w Karcie Kredytowej z Żubrem

Ubezpieczenie zakupów i transakcji online

Przydatna w kryzysowych sytuacjach usługa, polegająca na zwrocie pieniędzy za zakupy w przypadku, gdy nie uda się odzyskać kwoty od nieuczciwego sprzedawcy. Dotyczy to sytuacji, gdy zakupy nie zostaną dostarczone lub towar będzie wadliwy. 

Drugie ubezpieczenie to ochrona na wypadek uszkodzenia zakupów opłaconych kartą kredytową – w drodze zalania, pożaru czy włamania z kradzieżą.

Sumy ubezpieczeń dla poszczególnych pakietów to odpowiednio: 1000 zł, 3000 zł i 6000 zł. 

Nawet 600 zł zwrotu za zakupy w internecie!

Zwrot dostępny jest dla użytkowników dwóch wyższych planów. Klienci korzystający z karty w pakiecie Złotym, mogą liczyć na 2% zwrotu za zakupy online. Maksymalna wartość zwrotu miesięcznie to 20 zł, co daje to 240 zł rocznie. Nietrudno policzyć, że do uzyskania takiej wartości niezbędne będzie wykonywanie zakupów w Internecie za minimum 1000 zł co miesiąc.

W przypadku pakietu Platynowego możecie zyskać również 2% zwrotu, jednak miesięczna wartość to już 30 zł. Przekłada się to na 360 zł rocznie. Wspomniane 600 zł rocznie trafi do użytkowników, którzy oprócz robienia zakupów w sieci podróżują także autostradami. Płacąc za przejazdy Kartę Kredytową z Żubrem, otrzymywać będziecie 5% zwrotu, jednak nie więcej niż 20 zł miesięcznie. Razem da to 240 zł w skali roku. 240 zł zwrotu za płatności na bramkach + 360 za płatności online i 600 zł moneyback gotowe 🙂

Więcej punktów Mastercard Bezcenne Chwile

Biorąc pod uwagę, że Karta Kredytowa z Żubrem jest produktem Mastercard, jej użytkownicy mogą zarejestrować „plastik” w programie lojalnościowym Mastercard ® Bezcenne ® Chwile i korzystać z wszystkich jego korzyści, zbierając punkty i biorąc udział w promocjach. Karta Kredytowa z Żubrem jest jednak traktowana w szczególny sposób. Rejestrując ją w programie będziecie bowiem zbierać więcej punktów, niż użytkownicy „standardowych” kart Mastercard. Karta w darmowym pakiecie Standard da Wam trzykrotnie więcej punktów, natomiast dwa wyższe pakiety odpowiednio czterokrotność i pięciokrotność standardowej liczby punktów.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie akcji.

Korzyści w podróży

Kolejną korzyścią dla użytkowników karty w pakiecie Złotym i Platynowym jest ubezpieczenie podróży z sumą ubezpieczeń do 100.000 zł lub 200.000 zł w zależności od wybranego pakietu. Dodatkowo, użytkownicy tych kart zyskują bezpłatny dostęp do usługi FLIGHT DELAY PASS, realizowanej przez Mastercard we współpracy z Bankiem Pekao. W przypadku opóźnienia lotu o co najmniej 60 minut klient otrzymuje wstęp do saloniku lotniskowego z dostępem do Internetu, darmowymi napojami i przekąskami. W ramach usługi każdy właściciel karty w pakiecie Złotym i Platynowym może zaprosić do saloniku 4 osoby, czekające na ten sam lot.

Korzyści wynikające z FLIGHT DELAY PASS

Jak zamówić kartę?

W najlepszej sytuacji są osoby, które nie miały dotąd styczności z Bankiem Pekao. Przed wyrobieniem karty kredytowej mogą one założyć konto osobiste z solidną premią na start, a następnie, wykorzystując dostęp do bankowości elektronicznej, zawnioskować o wydanie karty kredytowej w wybranym pakiecie. Proces ten opiszę poniżej.

 • Zalogujcie się do aplikacji PeoPay i wejdźcie do sekcji Oferty.
 • Kliknijcie przycisk Sprawdź warunki, a następnie karta kredytowa.
 • Wybierzcie wnioskowany limit, pakiet karty i wypełnijcie wniosek.
 • Poczekajcie na pozytywną weryfikację zdolności kredytowej.
 • Zapoznajcie się z warunkami oferty i kliknijcie akceptację umowy.
 • To wszystko! Karta zostanie wysłana na podany adres. Teraz pozostaje ją aktywować i korzystać na co dzień! 🙂

Wniosek o kartę możecie także złożyć bezpośrednio na dedykowanej stronie produktu.

Wniosek o kartę z Żubrem Banku Pekao

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Wasza karta zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych.

Ile kosztuje Karta Kredytowa z Żubrem?

Omówiliśmy już korzyści wynikające z posiadana karty oraz opłaty za poszczególne pakiety. Pora przyjrzeć się standardowym kosztom prowadzenia karty kredytowej. Dla porządku wartości zapisałem obok siebie. Liczby dotyczą pakietów: Standard/Złoty/Platynowy (w tej właśnie kolejności).

 • Prowadzenie karty – 0 zł/19 zł/39 zł (opłata nie wystąpi, jeśli wykonacie kartą transakcje na kwotę 2000 zł w planie Złotym lub 3000 zł w planie Platynowym);
 • Maksymalny limit kredytowy – 100.000 zł (dla wszystkich pakietów);
 • Oprocentowanie – 18,75% w skali roku (dla wszystkich pakietów);
 • RRSO – 19,98%;
 • Okres bezodsetkowy – do 58 dni (dla wszystkich pakietów);
 • Raty 0% do 1000 zł/ do 2000 zł/ do 3000 zł
 • Wydanie karty dodatkowej – 0 zł (do 5 kart dodatkowych na każdego użytkownika, osobny wybór pakietu dla każdej z nich, karta dodatkowa nawet dla 13-latka).

Szczegółów szukajcie w dokumencie dotyczącym opłat, a także w regulaminie Karty Kredytowej z Żubrem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów