Kriptomat: po 10 EUR (niemal 50 zł) szybkiej premii w programie poleceń dla obu stron

Program poleceń platformy Kriptomat cały czas jest dostępny! Analiza platformy trafiła na bloga w marcu 2022 roku i dotychczasowo bez problemów wypłacała bonusy. Być może cisza w branży crypto jest dobrym momentem na zbudowanie portfela kryptowalut z myślą o przyszłości? W aktualnej promocji możecie zdobyć 10 euro premii na start za wykonanie kilku prostych czynności! Po założeniu konta będziecie mogli dodatkowo zarabiać poprzez polecanie platformy swoim bliskim – również 10 euro za każde skuteczne polecenie. Dzięki wysokim kursom walut obcych, wartość pojedynczej premii to niemal 50 zł. Oprócz niniejszego artykuł, zachęcamy Was również do zapoznania się z drugim artykułem. Zamieszczamy tam potwierdzenia wypłat bonusów oraz FAQ dotyczące funkcjonowania promocji.


Kriptomat – jak założyć i zweryfikować konto?

Aby założyć konto w Kriptomat, na początek należy przejść na dedykowaną stronę promocji oraz złożyć prosty wniosek.

Serwis w dużej mierze przetłumaczony jest na język polski, zaś proces zakładania konta jest bardzo przejrzysty. Nie ma zatem sensu tłumaczyć krok po kroku, jak założyć konto, ponieważ wszystko dzieje się bardzo intuicyjnie. Ponadto support również dostępny jest po polsku!

Po potwierdzeniu adresu e-mail oraz numeru telefonu możecie przejść do weryfikacji tożsamości. W tym celu niezbędny będzie dowód osobisty lub paszport oraz sprawna kamerka w telefonie lub komputerze (w tym drugim przypadku, zdjęcia można załączyć z dysku). Oprócz tego podczas video-selfie należy poruszać głową w wyznaczonej ramce, zgodnie z wyświetlaną instrukcją. Standardowe KYC trwa maksymalnie kilka minut.

Całość możecie załatwić na komputerze, bez pobierania aplikacji mobilnej – to duży plus dla tradycjonalistów.

Kriptomat – weryfikacja konta

Jak uzyskać 10 euro premii od Kriptomat? 

Teraz przyszedł czas na pierwsze doładowanie konta kartą płatniczą lub przelewem SEPA na kwotę co najmniej 100 euro. Ja zawsze zachęcam do zasilenia konta z lekką górką na wypadek różnic kursowych lub mikro prowizji, które mogą się pojawić po drodze (w tym opłata sieciowa za zakup kryptowaluty). Osobiście wpłaciłem 110 euro za pośrednictwem Revoluta. Podczas wykonywania przelewu SEPA pamiętajcie, aby wybrać kraj odbiorcy Lithuania (jeśli wpłacacie na konto prowadzone na Litwie) lub IE (jeśli wpłacacie środki na konto irlandzkie), a w tytule przelewu wpisać numer referencyjny, który w instrukcji przelewu podkreślony jest na czerwono.

Możecie również wpłacić na konto bezpośrednio środki w PLN (wówczas należy liczyć się z kosztami przewalutowania + 3 euro opłaty dodatkowej).

W celu wykonania wpłaty użyjcie danych dostępnych w zakładce „Wpłać”. W przypadku wyboru karty płatniczej należy zapłacić prowizję na poziomie 1,99% wartości transakcji. Natomiast w przypadku przelewu SEPA opłata wynosi 1 euro za wpłatę oraz 1 euro podczas wypłaty środków. Tutaj instrukcja jak wykonać przelew krok po kroku. Przelew możecie wykonać ze swojego konta walutowego w banku lub fintechu typu Revolut.

Co ważne, bezpośrednia wpłata w kryptowalutach nie uprawnia do otrzymania premii.

Kriptomat – zakup BTCNastępnie dokonajcie zakupu wybranej kryptowaluty (na przykład Bitcoina) za równowartość minimum 100 euro (polecam lekką górkę, ze względu na opłatę sieciową, w moim przypadku było to 1,60 euro). Warunkiem uzyskania bonusu jest utrzymanie zakupionych kryptowalut przez okres co najmniej 30 dni. Gdy tylko minie wyznaczony czas, bonus trafi na wasze konto.

Premia zostanie wypłacona w jednostkach kryptowaluty BTC. Zatem jeśli na poczet promocji zakupicie Bitcoiny, całość (depozyt + premia) dostępne będą w jednej kryptowalucie. A jeśli macie obawy przed wahaniami Bitcoina, na poczet promocji możecie zakupić, któryś ze stablecoinów.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Kriptomat – potwierdzenie wypłaty bonusu

Kriptomat – ważne wskazówki

Po otrzymaniu bonusu, środki będziecie mogli wypłacić w formie tradycyjnej waluty przelewem SEPA lub przesłać na inny portfel jako kryptowalutę. Ciekawym sposobem będzie skorzystanie z kolejnej promocji kryptowalutowej, która wymaga depozytu w coinach. Zestaw wszystkich takich promocji w naszym rankingu giełd kryptowalut.

Prowadzenie konta w Kriptomat jest darmowy. Więcej na temat opłat oraz limitów transakcyjnych znajdziecie na dedykowanej podstronie Kriptomat.

Kriptomat – strona witająca

Zdobywaj bonusy za polecanie platformy znajomym!

Kriptomat nagradza oczywiście nie tylko nowych klientów, ale także tych, którzy ich przyprowadzają. Za każdego skutecznie poleconego możecie otrzymać po 10 EUR bonusu. W programie poleceń można zapraszać nielimitowaną ilość osób.

Link polecający oraz kod znajdziecie w zakładce „Zaproś przyjaciół”.

Program poleceń KriptomatOd razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Aktualną stawkę w programie poleceń znajdziecie zawsze we wskazanej zakładce. 

Żeby polecenie zostało uznane za skuteczne, poleceni powinno wykonać te same kroki, które wypełnialiście Wy, czytając ten artykuł. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Kriptomat – o platformie i bezpieczeństwie

Portfel Kriptomat pozwala inwestować zarówno w kryptowaluty jak i w tradycyjne waluty fiat (pieniądz fiducjarny). Kriptomat obsługuje wiele popularnych walut, takich jak: Bitcoin, Ethereum, Tether, Cardano, Ripple, Polkadot, Dogecoin, Shiba Inu, Litecoin, Polygon, Stellar, Vechain, Tron, Enjin czy Propy, a co tydzień do platformy dodawane są kolejne.

Kriptomat przestrzega najlepszych praktyk, standardów branżowych i przepisów UE. Autoryzacja SMS, przechowywanie zimnego portfela w trybie offline, ochrona organizacyjna i techniczna oraz stały monitoring bezpieczeństwa zapewniają, że Twoje środki są chronione.

Platforma Kriptomat posiada pełną licencję na prowadzenie działalności w Estonii i podlega przepisom UE. Konta bankowe dla Kriptomat obsługiwane są przez banki z Litwy, Irlandii oraz Szwajcarii, będących europejskimi stolicami wolności ekonomicznej.

Kriptomat – platforma w praktyce

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Kriptomat „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów