fbpx

ING: 50 zł za założenie konta lub karty przedpłaconej dziecku, a dla rodzica nawet 310 zł premii

Trwa do:
15 grudnia 2020

ING Bank Śląski ma dla Was nową promocję. W ramach akcji Wasze dziecko może otrzymać 50 zł premii, jeśli założycie mu Konto Mobi (dla pociech w wieku 13-18 lat) lub wyrobicie bezpieczną kartę przedpłaconą – dla jeszcze młodszych dzieciaków. Potem wystarczy zasilić produkt kwotą 50 zł, a drugie 50 zł młody użytkownik otrzyma od banku. Jeśli jako rodzice nie posiadacie jeszcze konta w ING – dobra Wasza. Za jego założenie zgarniecie 160 zł premii. Kolejne 150 zł możecie otrzymać w promocji karty kredytowej. W połączeniu z premią dla dziecka zarobicie wspólnymi siłami aż 360 zł. Przeanalizujmy wspólnie warunki promocji.

Uczestnicy promocji

Choć obie promocje (z kartą przedpłaconą i Kontem Mobi) mają przybliżyć świat finansów Waszym dzieciom, to oficjalnym uczestnikiem akcji jest jak zawsze rodzic – posiadacz jednego z wymienionych kont osobistych (z dostępem do bankowości online):

  • Konto z Lwem Mobi, 
  • Konto z Lwem Direct, 
  • Konto z Lwem Komfort, 
  • Konto z Lwem Klasyczne, 
  • Konto z Lwem Premium.

Założenie drugiego z wymienionych kont przyniesie Wam 160 zł premii na start. Jeśli zdecydujecie się dodatkowo na kartę kredytową, zarobicie do tego 150 zł ekstra. Szczegóły opisałem tutaj. Co ciekawe, konto rodzica może być założone później, niż produkt dziecka, jednak dla porządku i własnego spokoju lepiej zorganizować to krok po kroku.

Ważne jest, aby dziecko nie posiadało żadnego z premiowanych produktów w momencie przystąpienia do akcji.

Zasady akcji

Żeby zapracować na nagrodę dla Waszego dziecka, powinniście wykonać kilka czynności. 

Po pierwsze: za pomocą bankowości elektronicznej Moje ING załóżcie jeden z dwóch produktów: kartę przedpłaconą (dla dzieci poniżej 13. roku życia) lub Konto Mobi (dla nastolatków w wieku 13-18 lat). Niezbędne będzie zdjęcie lub skan aktu urodzenia Waszego dziecka. Na wykonanie tej czynności macie czas do 15 grudnia 2020 roku

Przed przystąpieniem do tego kroku upewnijcie się, że wyraziliście wcześniej zgodę na przekazywanie informacji handlowych. Sprawdzicie to w swojej bankowości elektronicznej.

Po drugie: wykonajcie przelew ze swojego rachunku w ING na Konto Mobi swojego dziecka lub taki sam przelew zasilający założoną wcześniej kartę przedpłaconą (zależnie od wybranego wcześniej wariantu promocji). Płatność powinna zostać zaksięgowana do 15 stycznia 2021 roku. Minimalna wymagana kwota przelewu to 50 zł. 

Przyznanie nagród

Premia w wysokości 50 zł zostanie przyznana dziecku do 5 lutego 2021 roku. To dobra lekcja cierpliwości dla najmłodszych. 🙂 

Premiowane produkty (oraz konto osobiste rodzica) powinny pozostać aktywne co najmniej do 5 lutego 2021 roku. 

Nagroda o wartości 50 zł (a także nagrody dla rodziców o łącznej wartości 310 zł) są zwolnione z opodatkowania. Na takie lekcje przyjdzie jeszcze pora. 

Szczegóły w regulaminie promocji z kartą przedpłaconą.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi

Produkty dla najmłodszych 

Wtrącę jeszcze kilka zdań na temat obu produktów dla najmłodszych. O ile konta bankowe dla dzieciaków opisywałem już wcześniej, to karty przedpłacone nie pojawiały się na blogu zbyt często. Wynika to z malejącej popularności tego typu rozwiązań. Jak widać, bank ING postanowił jednak wskrzesić ten produkt i gorąco zachęca do jego zakładania. Nic dziwnego, ma to sporo plusów. 

Karta przedpłacona – co to takiego?

Karta przedpłacona to na pierwszy rzut oka zwyczajna karta płatnicza. Umożliwia płatności w sklepach i wypłaty z bankomatów. Możecie zasilić ją dowolną kwotą, wykorzystując przypisany do niej numer rachunku. Korzystać mogą z niej nawet najmłodsze dzieci, które nie kwalifikują się jeszcze do posiadania żadnego rachunku bankowego. 

W przypadku karty przedpłaconej ING Banku Śląskiego to rodzic ustala wszelkie limity kwotowe. Dziecko nie wyda więc więcej, niż zezwoli na to rodzic. Nie wyda także więcej, niż ma. Nie dysponuje bowiem żadnym debetem czy limitem w rachunku. Dlatego właśnie karta przedpłacona to doskonały produkt dla najmłodszych. Czasy, gdy dziecku na wycieczkę szkolną dawało się banknot, odchodzą powoli do lamusa. 

Korzystanie z karty jest darmowe. Wyjątek stanowi jedynie opłata za wydanie karty – 15 zł.  

Konto Mobi – szczegóły

Produkt jest przeznaczony dla nastolatków w wieku od 13 do 18 lat. Oferuje to, co najważniejsze w tym wieku: poczucie niezależności i dorosłości. Konto Mobi jest bezwarunkowo darmowe. Chodzi tu zarówno o prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty debetowej. Opłatą obarczone są jedynie druga i każda następna wypłata z bankomatu. Za każdym razem będzie to 2,50 zł.

Oprócz tego, Konto Mobi jest w praktyce regularnym rachunkiem bankowym: z możliwością płatności kartą i BLIK, Google Pay i Apple Pay, z wygodną aplikacją mobilną i dostępem do bankowości online. To solidny rachunek dla młodych ludzi, którzy powinni zacząć naukę gospodarowania finansami jak najszybciej. 

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

A jeśli masz chwilę zobacz film z moim udziałem na kanale Przygody Przedsiębiorców:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów