fbpx

BNP Paribas: krótka promocja z 400 zł premii na start z okazji Cyber Monday

Trwa do:
10 listopada 2020
Dostępność wniosków
3000

BNP Paribas rozbija bank najnowszą promocją z okazji zbliżającego się Cyber Monday. Nowi i powracający klienci banku mogą wziąć udział w akcji, gwarantującej aż 400 zł premii na start. Nagroda podzielona jest na dwie części: do 350 zł gwarantowanej nagrody gotówkowej i 50 zł w formie vouchera Allegro. Okres karencji, przyjęty tym razem przez bank, to jedynie 12 miesięcy. Jeśli więc swoje konto w BNP Paribas zamknęliście co najmniej rok temu, warto będzie odkurzyć dawną przyjaźń. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł premii do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej. Razem daje to astronomiczne 700 zł łącznego bonusu.

Uczestnicy promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 5 listopada 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 5 listopada 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 uczestników. Warto więc podejmować decyzję w miarę szybko. Nie pomaga też presja czasu, o czym piszę niżej. Udział w promocji możecie wziąć tak długo, jak długo aktywna jest strona promocyjna (link w dalszej części artykułu).

Zasady promocji

Maksymalna wartość premii to aż 400 zł. W jej skład wchodzi 350 zł lub 250 zł premii gotówkowej oraz bon do Allegro o wartości 50 zł. O tym, dlaczego premia gotówkowa jest tak zróżnicowana, piszę poniżej. Zacznijmy jednak od mniejszego kalibru.

Karta podarunkowa Allegro o wartości 50 zł

Od zdobycia bonu dzieli Was kilka kroków.

Do 10 listopada 2020 roku należy przejść na dedykowaną stronę promocji, zarejestrować się w akcji i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie oraz kartę debetową (podpowiedź: Karta Otwarta na Dzisiaj to całkowicie darmowy plastik po wykonaniu 1 płatności).

Na zawarcie umowy macie czas do 24 listopada 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 24 listopada 2020 roku.

Następnie w dniach od 25 listopada do 2 grudnia 2020 roku wykonajcie co najmniej jeden przelew za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Może to być tradycyjny przelew na własny rachunek w innym banku. Uważajcie jednak na pośredników (na przykład Blue Media czy Przelewy24). Korzystanie z ich usług może wykluczyć Was z promocji. Nie należy także korzystać z przelewów natychmiastowych. 

To wystarczy, żeby otrzymać bon o wartości 50 zł do Allegro.

350 zł premii gotówkowej

Aby zdobyć premię gotówkową należy we wspomnianym już okresie od 25 listopada do 2 grudnia 2020 roku zapłacić kartą za zakupy o wartości co najmniej 500 zł. Otrzymacie 250 zł lub 350 zł premii – zależnie od łącznej kwoty zakupów:

  • 250 zł otrzymają osoby, które we wskazanym okresie wydadzą od 500 zł do 999,99 zł,
  • 350 zł otrzymają osoby, które we wskazanym okresie wydadzą 1000 zł lub więcej

Powodzenie tej misji zależy już tylko od Waszej zaradności. Pomyślcie, czy jesteście w stanie zrobić na zapas zakupy, które i tak Was czekają. Może to dobra pora na kupienie materiałów, które przydadzą się podczas nadchodzącego remontu? Ewentualnie prezenty świąteczne lub zakup „kart podarunkowych” na przyszłe zakupy? Warto kombinować. 🙂 

Uważajcie jednak, ponieważ niektóre transakcje nie zostaną wzięte pod uwagę przez organizatora. Kategorycznie wykluczone są wszelkie płatności dotyczące hazardu czy zakładów bukmacherskich. Nie możecie także zasilić swojego portfela internetowego i innych tego rodzaju produktów. Dokładna lista wykluczeń znajduje się w regulaminie promocji.

Przekazanie nagrody – uwaga! 

Bank potwierdzi przyznanie nagród do 20 stycznia 2021 roku za pomocą wiadomości e-mail. W wiadomości otrzymacie dane do logowania, które należy wykorzystać na stronie promocyjnej. Tam powinniście podać numer konta, które założyliście w ramach promocji. Będziecie mieli na to czas do 26 stycznia 2021 roku.

Nagroda w postaci 250 zł lub 350 zł zostanie przekazana na wskazany rachunek najpóźniej 31 stycznia 2021 roku. Także do końca stycznia bank prześle Wam (za pomocą wiadomości SMS) kod do Allegro. 

Szczegóły w regulaminie promocji

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów