fbpx

ING Bank Śląski: 150 zł premii w promocji karty kredytowej oraz 160 zł bonusu w promocji konta

Trwa do:
17 grudnia 2020
Dostępność wniosków
3600

Po około półrocznej przerwie w ING Banku Śląskim powraca promocja karty kredytowej. Premia na poziomie 150 zł nie jest może rynkowym hitem (przykładowo Citi Handlowy umożliwia zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych), jednak warto mocniej przyjrzeć się tej okazji z dwóch powodów. Po pierwsze, warunki zdobycia premii są tak proste, iż bonus odbierzecie bez większego zaangażowania (wystarczą 3 płatności kartą). Po drugie, promocja karty kredytowej idealnie uzupełnia się z promocją konta osobistego – Konta z Lwem Direct z 160 zł premii (aktualizacja: od 1 października 2020 roku ruszyła nowa promocja konta).

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która po 1 października 2018 roku nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych „klientów kartowych” ING.

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji, do 17 grudnia 2020 roku (lub do wyczerpania puli 3600 uczestników) należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING w zakładce Promocje. Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: CM200928922. Minimalny limit kredytowy to 2000 zł, zaś maksymalny 20.000 zł. W chwili wyczerpania się puli promocyjnych wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis został zweryfikowany w oddziale lub za pośrednictwem kuriera, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. Natomiast w przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w placówce w celu podpisania umowy papierowej oraz złożenia wzoru podpisu. Ostateczny termin na podpisanie umowy to 18 grudnia 2020 roku.

Nie posiadasz jeszcze konta w ING Banku Śląskim? Sprawdź promocję z 160 zł premii na start.

Zasady promocji

Teraz pozostaje Wam już tylko główny warunek, a mianowicie wykonanie 3 transakcji kartą w terminie do 31 stycznia 2021 roku. Co do wymaganych transakcji, mogą to być zarówno tradycyjne płatności kartą (stacjonarne lub internetowe), jak i wypłaty gotówkowe lub przelewy z karty. Nie da się ukryć, iż wyłącznie pierwszy typ transakcji nie jest obarczony prowizją.

Nagrody będą wypłacane na rachunek karty kredytowej w dwóch terminach: do 31 grudnia 2020 roku (dla osób, które wykonały transakcje do 30 listopada 2020 roku) oraz do 28 lutego 2021 roku (dla osób, które spełniły warunki do końca stycznia 2021 roku). Wypłacone środki utworzą nadwyżkę w ramach salda rachunku karty lub posłużą spłacie aktualnego zadłużenia. 

W dniu wypłaty premii wasza karta musi być aktywna. Dodatkowy warunek promocji to terminowe spłacanie karty, ale o tym nie muszę chyba nawet wspominać 🙂 

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły karty kredytowej Mastercard

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest standardowa karta Mastercard. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 50 zł. Możecie jej jednak uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 6000 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji. RRSO zawarte na stronie banku to: 8,29%.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów