fbpx

Bezcenne Chwile dla wszystkich: 2000 punktów o wartości 25 zł + zestaw promocji, z którymi połączysz akcję Mastercarda

Trwa do:
31 grudnia 2020

Marka Mastercard przyzwyczaiła nas już do swoich regularnych promocji, związanych z programem lojalnościowym Bezcenne Chwile. Tym razem zasady akcji są jednak nieco inne. Udział w promocji mogą wziąć wszyscy posiadacze kart Mastercard, którzy do tej pory nie wypróbowali jeszcze działania programu. Nie ma tutaj znaczenia bank, który wydał kartę. Choć 2000 punktów nie stanowi zagrożenia dla obecnego rekordu, to podpowiem Wam, jak powiązać tę akcję z innymi promocjami, które pozwolą Wam pomnożyć zysk. Tych – wierzcie mi – nie brakuje. To co, zaczynamy?

2000 punktów, czyli 25 zł w programie Bezcenne Chwile – zasady i uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które są posiadaczami aktywnej i ważnej karty Mastercard wydanej przez dowolną, uprawnioną do tego instytucję (domyślnie – bank). Uczestnik promocji nie mógł korzystać z programu Bezcenne Chwile przed dniem rozpoczęcia promocji, czyli przed 30 listopada 2020 roku. 

W puli znajduje się 57.000 nagród – po 2000 punktów każda. 

Żeby wziąć udział w promocji i zgarnąć 2000 punktów o wartości około 25 zł, powinniście wykonać jedynie dwa kroki:

  • Zarejestrować się w programie Mastercard Bezcenne Chwile do 31 grudnia 2020 roku. Instrukcję zamieściłem w dalszej części artykułu. 
  • W ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu wykonać co najmniej jedną transakcję zarejestrowaną kartą – na dowolną kwotę. W internecie lub sklepie stacjonarnym – jak wolicie. 

Wykluczone są oczywiście anulowane i zwrócone transakcje oraz płatności doładowujące portfele i portmonetki internetowe, a także transakcje u bukmacherów i w kasynach online. Pełną listę wykluczonych kodów MCC znajdziecie w regulaminie promocji, który zamieściłem na końcu artykułu.

Przekazanie nagrody

Promocyjne punkty zostaną przekazane na Wasze konto w programie najpóźniej 45. dnia roboczego, licząc od momentu spełnienia kompletu warunków. Ich ważność to 6 miesięcy.  W tym czasie będziecie musieli wymienić je na nagrodę (na przykład voucher o wartości 25 zł do popularnych sklepów).

Jak działa program Bezcenne Chwile 

W programie mogą się zarejestrować posiadacze kart Mastercard oraz Maestro wydanych przez jeden z wymienionych poniżej banków. Na takich samych zasadach punkty zbierać będą posiadacze kart debetowych i kredytowych oraz właściciele kart biznesowych, czyli plastików wydanych do kont firmowych. Możliwe jest również wykorzystywanie aplikacji, służących do płatności mobilnych – jak Google Pay czy Apple Pay. Warunkiem jest podpięcie w aplikacji karty zarejestrowanej w programie.

Robiąc zakupy zarejestrowaną kartą, zbieracie punkty, które następnie możecie wydać na jedną z nagród obecnych w katalogu Bezcenne Chwile. Katalog dostępny jest po zalogowaniu do swojego konta na stronie programu. 

Program został szczegółowo omówiony na blogu i to całkiem niedawno – sami sprawdźcie.

Jak zarejestrować kartę w Programie Bezcenne Chwile

Istnieją dwa sposoby, by dołączyć do programu i zacząć zbierać punkty. Możecie zrobić to za pomocą swojej aplikacji bankowej lub bankowości online. Wystarczy, że przejdziecie do zakładki z ustawieniami karty. Stosowna opcja powinna od razu rzucić Wam się w oczy. Tak to wygląda w bankowości Banku Santander. Jak widzicie, banki nadal stosują starą nazwę. 🙂

Druga możliwość to przejście bezpośrednio na stronę programu i wpisanie numeru swojej karty w odpowiednim miejscu. Pozwoli Wam to upewnić się, że jej rejestracja jest możliwa. Potem należy postępować według komunikatów wyświetlanych na ekranie i wypełnić krótki formularz. 

Po akceptacji regulaminu i wyrażeniu niezbędnych zgód Wasze konto zostanie aktywowane w ciągu 14 dni. Pamiętajcie, że w programie możecie zarejestrować maksymalnie 10 kart płatniczych. Każdą należy jednak zarejestrować osobno.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Pozostałe promocje

Nie macie karty Mastercard? W takim razie podpowiem Wam, jak ją zdobyć i zarobić na całym przedsięwzięciu jeszcze więcej pieniędzy. Końcówka roku obfituje bowiem w ciekawe promocje, a wiele banków wydaje do swoich kont plastiki z logiem Mastercard. Przyjrzyjcie się wymienionym niżej propozycjom. Klikając na linki, zostaniecie przeniesieni do artykułów z omówieniem poszczególnych akcji.

Citi Handlowy: 300 zł do wykorzystania w biedronce i karta kredytowa Citi Simplicity

Kolejna akcja promująca prawdopodobnie najpopularniejszą kredytówkę w Polsce. Żeby wziąć udział w promocji wystarczy, że nie mieliście konta w Citi Handlowym po 1 stycznia 2019 roku. Kryteria przyznania karty nie są zbyt wyśrubowane. To dobra okazja, by zyskać 300 zł na zakupy, awaryjne koło ratunkowe w postaci karty kredytowej i możliwość zgarnięcia premii w programie Bezcenne Chwile, o którym dzisiaj mówimy.

Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji Finansowa Rewolucja.

Tym razem, zamiast karty kredytowej, ten sam bank zaproponuje Wam całkowicie darmowe konto osobiste oraz premię w formie gotówki (150 zł) i pakiet 10 darmowych przesyłek kurierskich InPost. Wysoki bonus oraz fenomenalne warunki prowadzenia rachunku powinny skłonić Was do refleksji nad obecnie używanym kontem osobistym. 🙂

Karta Mastercard, którą otrzymacie, nie będzie Was kosztowała ani złotówki. Pozwoli za to zarobić w programie Mastercard. Warto jednak skorzystać z dedykowanej promocji dla klientów Citi Handlowego. Czekać tam na Was będzie znacznie większa premia – 3400 punktów o wartości około 50 zł.

Getin Bank: 150 zł premii, 2% na koncie oszczędnościowym i karta dla graczy LoL

Do końca grudnia możecie złapać promocję Getin Banku. Otrzymacie przepiękną kartę płatniczą, dedykowaną graczom League of Legends, solidny (jak na obecne warunki) procent na koncie oszczędnościowym oraz 150 zł premii – 50 zł w gotówce oraz 100 zł w postaci punktów do programu Bezcenne Chwile. Sugeruję zatem wziąć udział w promocji dedykowanej klientom banku. W ten sposób zyskacie w punktach nie 25 zł, ale aż 100 zł!

Bank Pekao: 150 zł premii oraz ciekawa loteria z bonami Allegro i BMW i3

Bank z żubrem w logo, za założenie polecanego Konta Przekorzystnego, oferuje 100 zł premii gotówkowej oraz… 3400 punktów do programu Bezcenne Chwile. Proponuję więc zgarnąć główny bonus i skorzystać z dedykowanej promocji dla klientów. Liczba punktów wystarczy do wymiany na znacznie większy voucher o wartości 50 zł – do różnych sklepów i na różne usługi. Dodatkową zachętą jest ciekawa loteria. Po rejestracji nie będziecie musieli nic robić. Wystarczą płatności za zakupy zgłoszoną kartą. Każdy zakup to dodatkowe losy w loterii. Kto wie, może uda Wam się wygrać 50 zł do Allegro lub elektryczne BMW? 😉

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów