fbpx

Citi Handlowy: 150 zł premii oraz 10 kodów na przesyłki Inpost w promocji darmowego CitiKonta + voucher 50 zł od Mastercarda

Trwa do:
28 lutego 2021
Dostępność wniosków
2000

Citi Handlowy przedłuża promocję rachunku CitiKonto, czyli w pełni darmowego konta osobistego. Pod kryptonimem „finansowej rewolucji” kryje się: darmowe prowadzenie konta – bezwarunkwo, darmowa obsługa karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), czy też 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli zatem zastanawiacie się nad zmianą banku – CitiKonto wydaje się być najlepszym wyborem. Aby Was do tego mocniej zmotywować, Citi Handlowy rozdaje 150 zł łatwej premii gotówkowej oraz pakiet 10 darmowych przesyłek kurierskich Inpost o rynkowej wartości sięgającej nawet 199,90 zł. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu. Co ważne, w stosunku do ostatniej edycji promocji bank skrócił okres karencji o pełny rok! Po założeniu konta możecie również wyrobić kartę kredytową w promocji z 300 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka.

W międzyczasie pojawiła się dodatkowa promocja organizowana przez Mastercarda, skierowana do nowych i obecnych klientów Citi Handlowego . Oprócz premii na start możecie zdobyć 3400 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Wymienicie je przykładowo na voucher o wartości 50 zł (Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Frisco, Free Now, wiele sklepów odzieżowych). 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera lub zdalnie przez infolinię).

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Citibank.
Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Jak zdobyć premię w ramach promocji?

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji podzielony jest na cztery części. Pierwsza nagroda to 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie Inpost. Otrzymacie je za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie powyższych zgód.

Na kolejną część premii składa się 50 zł premii gotówkowej oraz 8 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie Inpost (wartość tych kodów to nawet niemal 160 zł). Nagrodę otrzymacie, jeśli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej jeden raz zapewnicie wpływ wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł. Regulamin nie definiuje zbyt restrykcyjnie definicji wynagrodzenia. Jedyny warunek to fakt, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku indywidualnego prowadzonego przez Citi Handlowy. Jeśli nawet nie spełnicie warunków dla tej części premii, i tak możecie zgarnąć dwie kolejne transze.

Następne 50 zł premii gotówkowej otrzymacie pod warunkiem, iż w terminie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta – wpłacicie na CitiKonto co najmniej 100 zł oraz minimum 1 raz zalogujecie się do aplikacji mobilnej banku Wpływ na konto może przykładowo pochodzić z waszego konta w innym banku.

Z kolei ostatnią transzę, również w kwocie 50 zł zdobędziecie, jeśli do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta zapłacicie za swoje zakupy za pośrednictwem Google/Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.


Premie gotówkowe będą wypłacane w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków dla danego rodzaju premii. Natomiast kody rabatowe na przesyłki kurierskie znajdziecie w bankowości internetowej w zakładce „Korzyści i produkty”. Pierwsze dwa kody otrzymacie najpóźniej do 10. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto. Kolejne 8 kodów trafi do Was do końca miesiąca po spełnieniu warunków dla tej części premii. Nieco zawile? Wszystko wyjaśni Wam poniższy przykład.

Przykład: rachunek otwieracie w styczniu 2021 roku.

 • Do końca lutego 2021 roku zapewniacie wpływ wynagrodzenia na minimum 2000 zł.
 • Do końca marca 2021 roku logujecie się do aplikacji i zapewniacie wpływ na minimum 100 zł.
 • Do końca kwietnia 2021 roku wykonujecie transakcje mobilne Google Pay / Apple Pay.

Tak naprawdę, nie musicie czekać. Wszystkie warunki możecie spełnić chociażby w pierwszym miesiącu po założeniu konta. Być może w przypadku szybszego spełniania warunków, bank nieco wcześniej wypłaci nagrody, ale gwarancji na to nie dam 🙂

 • Do 12 lutego 2021 roku otrzymacie 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie.
 • Do końca marca 2021 roku otrzymacie 50 zł premii oraz 8 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie.
 • Do końca kwietnia 2021 roku otrzymacie 50 zł premii.
 • Do końca maja 2021 roku otrzymacie 50 zł premii.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Jak wykorzystać kody rabatowe na przesyłki kurierskie

Otrzymane kody możecie zrealizować poprzez dedykowaną stronę szybkienadania.pl. Ważność otrzymanych kodów upływa 31 października 2021 roku, czyli macie sporo czasu na ich wykorzystanie. Oczywiście kody mają charakter jednorazowy. Użyjecie ich podczas finalizowania zamówienia w polu płatności (podsumowanie zamówienia).

Kody możecie wykorzystać na dowolną usługę, zarówno Paczkomaty, jak i standardowe przesyłki kurierskie. Rozmiar paczki również jest dowolny (mała, średnia lub duża). W przypadku najdroższej opcji (duża paczka doręczona za pośrednictwem kuriera) oszczędzacie 19,99 zł. Dlatego wartość 10 przesyłek może pozwolić na wygenerowanie niemal 200 zł oszczędności. To idealne rozwiązanie, jeśli prowadzicie mały handelek na Allegro (tutaj pisałem o działalności nierejestrowej) lub macie zamiar wyprzedać nieudane prezenty lub zalegające w mieszkaniu szpargały 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji.

Spore oszczędności dzięki promocji Citikonta.

Vouchery o wartości nawet 50 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty debetowej lub kredytowej banku Citi Handlowego z logo Mastercard mogą otrzymać aż 3400 punktów powitalnych za rejestrację w programie. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej nawet 60 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie portmonetki Skycash. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Frisco, Wólczanka, czy Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł).

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 28 lutego 2021 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 8600 osób. Informacja ta pojawi się na stronie promocji i to z tygodniowym wyprzedzeniem.

Aby zdobyć promocyjne punkty należy (już po rejestracji) w dniach od 28 stycznia do 28 lutego 2021 roku wykonać płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł w minimum dwóch sklepach z poniższej listy:

 • Home&You, 
 • Decathlon,
 • Intersport,
 • RTV Euro AGD,
 • Empik, 
 • Douglas, 
 • W. Kruk.

Transakcje możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych. Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 45 dni od momentu spełnienia warunków. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia przyznania.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

Korzystne rozwiązania walutowe

Citi Handlowy udostępnia również kantor walutowy online z bardzo korzystnymi kursami w dni robocze (w weekendy kursy są już fatalne). Możecie je śledzić na bieżąco na tej stronie. Ponadto wydawana do konta karta debetowa może spełniać funkcję karty wielowalutowej w ramach usługi Citi Global Wallet. Oznacza to, iż płacąc za granicą, karta „wyczuje” płatność walutową i pobierze środki z odpowiedniego konta walutowego (dostępne konta to EUR, USD oraz GBP). Oczywiście wcześniej musicie zasilić dane konto środkami, przykładowo wymieniając PLN na walutę obcą w ramach usługi kantoru Citi Handlowego.

Jeśli zaś płacicie w walucie innej niż posiadane konta walutowe (przykładowo w jenach albo w rublach), wówczas bank rekomenduje przepięcie karty (w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej) na domyślne konto w walucie Euro. Wówczas przewalutowanie nastąpi po bardzo korzystnym kursie zapewnianym przez organizację Mastercard.

Więcej na temat usługi Citi Global Wallet znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów