VeloBank: weź szybki kredyt „VeloKredyt” w pełni online BEZ PROWIZJI i odbierz 200 zł ultra łatwej premii. Do tego nawet 650 zł bonusu za założenie konta osobistego!

Trwa do:
15 listopada 2023

Promocja zakończona!

Specjalna promocja kredytu gotówkowego VeloBank została przedłużona i potrwa do 15 listopada 2023 roku! Wystarczy, że podpiszecie umowę o kredyt (w kwocie co najmniej 2000 zł), a bank przekaże Wam 200 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro! Pożyczkę będziecie mogli spłacić wcześniej, unikając tym samym większości kosztów. Prowizja wynosi 0%, zaś naliczone za ten czas odsetki będą bardzo niskie. W tym artykule chcę pokazać Wam, jak zmaksymalizować zysk z promocji, a przy okazji zadbać o swoją zdolność kredytową na przyszłość 😉 Cały proces wnioskowania odbywa się się w pełni online, zaś weryfikacja tożsamości przebiega metodą „na selfie”. Nie ma więc konieczności przeprowadzania wideorozmów, czekania na kuriera, czy też chodzenia po placówkach. Założenie konta osobistego oprócz preferencyjnego oprocentowania kredytu, da Wam również możliwość odebrana przy okazji nawet 650 zł premii na bardzo prostych zasadach (promocje banku łączą się bez problemu)! Najprościej będzie więc zawnioskować o kredyt gotówkowy, a następnie otworzyć konto, by zmaksymalizować swój zysk. Oczywiście, możecie też skorzystać z samej pożyczki, bez zakładania konta. Możecie też założyć konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku oraz Lokatę mobilną na 7% w skali roku. Najsprytniejsi środki uzyskane z kredytu ulokują właśnie na produktach oszczędnościowych 😉

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która posiada odpowiednią zdolność kredytową. Aby otrzymać nagrodę, powinniście jednak najpierw spełnić następujące warunki:

 • na dzień złożenia wniosku o kredyt nie posiadać żadnych aktywnych produktów VeloBanku (a więc najpierw wnioskujemy o kredyt z premią, a dopiero potem zakładamy konto z 650 zł bonusu – nie odwrotnie 😉 )
 • wyrazić podczas zawierania umowy o kredyt lub mieć już wcześniej wyrażone poniższe zgody marketingowe:
  • zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego,
  • zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.
 • podpisać umowę o kanały zdalne (czyli po prostu umowę o dostęp do bankowości elektronicznej).

Przykładowa kalkulacja na potrzeby promocji 😉

Zgód marketingowych możecie udzielić podczas wnioskowania o kredyt lub w bankowości elektronicznej, w sekcji Ustawienia, a także w placówce lub na infolinii banku.

Posiadanie konta osobistego w VeloBanku nie jest wprawdzie obowiązkowe (a przynajmniej nie informuje o tym regulamin), jednak warto je założyć i to z dwóch powodów: po pierwsze – za konto osobiste możecie odebrać 650 zł bardzo łatwej premii dla nowych klientów, a po drugie – posiadanie i aktywne korzystanie z konta osobistego pozwala osiągnąć zdecydowanie lepsze oprocentowanie kredytu, który dziś omawiamy.

Pamiętajcie jednak, aby zacząć od wnioskowania o kredyt, gdyż promocja z 200 zł premii do wykorzystania w Allegro jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które nie posiadają żadnego produktu w VeloBanku. Z kolei posiadając już kredyt, będziecie mogli ze spokojem założyć konto i odebrać premię na start, czyli nawet 650 zł 😉

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć, jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 49 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Dwa słowa o kredycie VeloBanku

Promocyjna oferta kredytowa VeloBanku zakłada następujące warunki:

 • 0% prowizji,
 • oprocentowanie zmienne 12,49% lub 14,49%,
 • zakres kwot dla kredytu online – od 2000 zł do 200.000 zł,
 • okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat,
 • 650 zł premii po założeniu konta osobistego.,
 • 200 zł premii do wykorzystania w Allegro dla każdego, kto zawnioskuje i otrzyma kredyt na kwotę co najmniej 2000 zł – składając wniosek do 15 listopada 2023 roku! Kredyt możecie spłacić wcześniej, ograniczając tym samym koszty.

Uzyskany kredyt można przeznaczyć na dowolny cel – bez okazywania rachunków, faktur i innych dokumentów. Banku nie interesuje, na co wydacie pieniądze.

Aby uzyskać oprocentowanie na poziomie 12,49% w skali roku konieczne będzie posiadanie aktywnego VeloKonta przez cały okres kredytowania. Ponadto co miesiąc musicie zapewnić sumę wpływów na rachunek w kwocie co najmniej 2000 zł. W każdy miesiącu musicie też wykonywać minimum 5 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolną kwotę. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione – w następnym miesiącu oprocentowanie kredytu powiększy się o 2 punkty procentowe, czyli do 14,49%.

Ponadto kredyt na przedstawionych warunkach (12,49% zamiast 14,49%) mogą otrzymać osoby, które nie posiadały kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego w VeloBanku w ciągu ostatnich 6 miesięcy (licząc od momentu złożenia wniosku).

200 zł premii do wykorzystania w Allegro – zasady promocji

Zasady promocji są bardzo proste. Jeśli spełniacie przedstawione wcześniej warunki, wystarczy, że w czasie trwania promocji, czyli w okresie do 15 listopada 2023 roku, wykonacie następujące kroki:

 • zawnioskujecie o przyznanie kredytu na selfie w kwocie co najmniej 2000 zł (polecam jednak wnioskować o więcej, by bank nie odbierał Waszego uczestnictwa wyłącznie jako chęci zgarnięcia nagrody – często w ten sposób w innych bankach dochodziło do zakończenia promocji lub odrzucenia wniosku),
 • długość trwania kredytu nie ma znaczenia,
 • podpiszecie z bankiem umowę kredytu na selfie.

Instrukcję dotyczącą podpisywania umowy poprzez selfie widzicie poniżej. Film z instruktażem znajduje się także na stronie promocji. To nic trudnego 😉

Jak wziąć kredyt na selfie?

I to wszystko. Regulamin nie zabrania wcześniejszej spłaty kredytu. O tym, jak to zrobić, piszemy nieco niżej.

Wypłata środków kredytowych

Jeśli bank przystanie na Wasz wniosek, środki kredytowe zostaną przyznane jeszcze tego samego dnia (nawet w 15 minut). Środki pojawią się po prostu na Waszym koncie prowadzonym w VeloBanku. Jeśli jednak zdecydujecie się go nie zakładać, pieniądze powinny zaksięgować się najpóźniej następnego dnia roboczego na koncie w innym banku, które wskażecie do wypłaty środków.

Przekazanie nagrody

Nagroda, czyli e-karta podarunkowa do wykorzystania w serwisie Allegro, zostanie przekazana w ciągu 14 dni od chwili wypłaty środków kredytowych. Do tego czasu nie wypowiadajcie umowy oraz nie odwołujcie wyrażonych zgód marketingowych. Nagroda zostanie Wam udostępniona za pośrednictwem bankowości elektronicznej (jednak zostaniecie dodatkowo poinformowani SMS-em). Musicie odebrać ją w ciągu 30 dni, inaczej karta podarunkowa przepadnie.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Spłata kredytu w VeloBank

Spłacanie kredytu udzielonego przez VeloBank przebiega standardowo. Poszczególne raty będziecie przelewać na indywidualny rachunek techniczny, który bank utworzy specjalnie dla Waszej umowy.

Istnieje oczywiście możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Procedura jest prosta i darmowa.

 • Jeśli chcecie spłacić kredyt w całości, wystarczy, że przelejecie na rachunek techniczny całą kwotę, która pozostała do spłaty. Kredyt zostanie automatycznie zamknięty w ciągu 14 dni od chwili wpływu środków.
 • Jeśli chcecie nadpłacić raty, ale jeszcze nie spłacać kredytu w całości, wystarczy przelać na rachunek dowolną kwotę, a następnie złożyć dyspozycję skrócenia okresu kredytowania, zmniejszenia raty lub pominięcia kilku rat.

Żeby poznać kwotę pozostałą do spłaty, wystarczy napisać do banku wiadomość poprzez bankowość elektroniczną lub zadzwonić na infolinię. Bank wyliczy proporcjonalną wartość.

Mówiąc prościej, po odebraniu karty podarunkowej Allegro, kredyt możecie spłacić jednorazowo. Odsetki w przypadku pierwszej raty dla każdego tysiąca złotych kredytu wyniosą około 10 zł.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 44 850 zł, całkowita kwota do zapłaty 68 699,84 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 23 849,84 zł (w tym: prowizja – 0 zł, odsetki – 23 849,84 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu – 0 zł), 88 miesięcznych rat równych w wysokości po 780,68 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 24.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów