Uphold: 20 USD (około 80 zł) bonusu w BTC na ultra prostych zasadach + możliwość zarabiania w programie poleceń

Trwa do:
30 grudnia 2024

Serwowany przez aplikację Uphold bonus to aż 20 USD (czyli około 80 zł premii), które zdobędziecie bez szczególnego wysiłku – wystarczy szybka rejestracja w aplikacji i złożenie depozytu oraz wymiana kryptowalut. Środków nie musicie utrzymywać na koncie – po spełnieniu warunków możecie nimi dowolnie dysponować. Aplikacja Uphold jest prosta w obsłudze i bardzo przejrzysta – wyjątkowo przypadła mi do gustu. Na pokładzie znajduje się ponad 250 kryptowalut oraz wiele popularnych walut tradycyjnych. Oprócz dobrze znanych: BTC, ETH czy XRP znajdzie się więc również sporo nowych projektów. Zapraszam Was na krótki artykuł dotyczący tej ciekawej promocji 😉

Co wiemy o aplikacji Uphold?

Uphold to litewski fintech skupiający się głównie na handlu kryptowalutami oraz międzynarodowych przekazach pieniężnych pomiędzy użytkownikami. Projekt wystartował w 2015 roku i od tamtej pory zrealizował transakcje o wartości przekraczającej kwotę 4 miliardów dolarów.

Podstawą Uphold jest wymiana Anything-to-Anything (wszystko za wszystko), która pozwala na swobodny handel kryptowalutami oraz walutami tradycyjnymi w dowolnych parach.

Obowiązujące prowizje i opłaty od obrotu:

opłaty i prowizje uphold
Uphold – opłaty w serwisie

W tym kontekście warto też wspomnieć o ciekawej polityce firmy, która zakłada maksymalną przejrzystość:

Nasz model cenowy obejmuje wszystko: cena, którą widzisz przed transakcją, jest ceną, którą płacisz podczas zawierania transakcji. W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, nie dodajemy ukrytych opłat pomiędzy „Podglądem transakcji” a „Potwierdzeniem transakcji”.

Więcej na temat opłat przeczytacie na dedykowanej podstronie.

Jak założyć konto w Uphold i zdobyć bonus?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Zakładanie konta rozpocznijcie od przejścia na dedykowaną stronę promocji. Polecam otworzyć link i wykonać cały proces za pomocą smartfona. Po kliknięciu odnośnika zostaniecie przeniesieni na stronę mobilną Uphold. Procedura zakładania konta jest standardowa i dobrze znana. Wystarczy uzupełnić podstawowe dane osobowe i kontaktowe oraz odpowiedzieć na wymagane przez europejskie prawo pytania dotyczące źródła dochodów oraz celu rejestracji.

Uphold bonus strona rejestracji
Tutaj zaczyna się podróż po bonus Uphold

Weryfikacja tożsamości w Uphold

Sposób weryfikacji to klasyczny proces KYC, co oznacza dla Was tyle, że potrzebny będzie dowód tożsamości (dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy). Będziecie musieli zrobić mu zdjęcia zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie, a później wykonać selfie i zatwierdzić proces. W moim przypadku konto zostało zweryfikowane od razu. Cała procedura rejestracji zajęła mi nie więcej niż 5 minut. Być może miałem szczęście, ale po drodze nie napotkałem żadnego problemu, co w przypadku fintechów zdarza się niezmiernie rzadko 😉

weryfikacja tożsamości uphold bonus 20 usd
Szybka, udana weryfikacja tożsamości Uphold

Jak zdobyć bonus od Uphold?

Zasady zdobycia bonusu są dziecinnie proste. Aby zgarnąć 20 USD premii w formie BTC należy:

  • zasilić konto walutą tradycyjną za pomocą przelewu lub kartą debetową/kredytową, albo bezpośrednio obsługiwaną przez Uphold kryptowalutą (wartość depozytu to minimum 100 USD – jak zawsze polecam jednak przesłać środki z lekkim marginesem – wszystkie opcje wpłaty są darmowe) – sam skorzystałem z jednostek BTC, które miałem na koncie Tap Global,

bonus uphold zasil konto kryptowalutą
Doładowanie portfela w Uphold
  • wykonać handel w aplikacji Uphold, wymieniając przesłane środki na dowolną kryptowalutę (wymienić należy równowartość co najmniej 100 USD, ale i tutaj warto zachować pewną „górkę”).

wymiana kryptowalut w uphold
Wymiana kryptowalut

Powyższe warunki należy spełnić w ciągu 30 dni kalendarzowych od chwili rejestracji w serwisie.

uphold wallet
Po wpłacie i wymianie portfel wygląda tak 😉

Wydanie nagrody od UpHold

Nagroda w formie jednostek BTC jest wypłacana na konto w ciągu 45 dni kalendarzowych, licząc od końca miesiąca, w którym spełnicie wymagane warunki. Po jej otrzymaniu będziecie mogli przesłać kryptowalutę do innego portfela lub po prostu wymienić ją na walutę tradycyjną i przesłać sobie przelewem na konto bez dodatkowych opłat (na przykład Revolut).

Zapraszaj znajomych i zgarniaj dodatkowe bonusy

Zdobycie 20 USD premii na start to tylko przystawka. Jeśli macie wśród znajomych entuzjastów tego typu promocji i fanów nowych technologii, którzy chętnie przetestują działanie aplikacji Uphold, możecie podać im swój link polecający, który znajdziecie po zalogowaniu do aplikacji. Jeśli zainteresowany spełni warunki opisane w tym artykule, oboje otrzymacie 20 USD premii. Uczciwy układ 😉

Możecie otrzymacie premie za zaproszenie maksymalnie 20 nowych użytkowników.

Program poleceń uphold
Program poleceń Uphold – zaproś znajomych i zgarnij 20 USD bonusu

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Informacje o ryzyku

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub źle zrozumieć.

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

Kurs Bitcoina, jak i innych kryptowalut jest dość zmienny, szczególnie w obecnych czasach. W chwili wymiany waluty, wartość danej kryptowaluty może być wyższa lub niższa niż w chwili wypłaty bonusu. Różnica między ceną zakupu i sprzedaży waluty to tak zwany spread. Jest to standardowy koszt wymiany walut, który może nieco uszczknąć ostateczną wartość premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów