Tap Global: nawet 100 dolarów premii w kilka minut i to bez depozytu! Do tego bonus do 100 dolarów za polecanie platformy w programie poleceń

Tap Global to platforma, która od ponad dwóch lat regularnie wypłaca czytelnikom naszego bloga premie za samo założenie konta – bez wpłacania środków, czy też wykonywania transakcji. W obecnej odsłonie programu poleceń nowi użytkownicy mają jednak szansę zdobyć znacznie większą nagrodę o losowej wartości 1-100 USD – na tak samo prostych zasadach. Wystarczy, że poświęcicie na to maksymalnie 10 minut. 1 USD to nagroda gwarantowana, a kto wie może trafić się znacznie więcej. Niczego nie tracicie, możecie tylko zyskać 😉 Nagroda wypłacana jest w jednostkach BTC, a oprócz premii na start możecie też zdobyć o wiele więcej, polecając aplikację swoim znajomym. Jednostki BTC w każdym momencie możecie po prostu sprzedać i wypłacić sobie zysk w EUR. Ewentualnie jednostki BTC możecie przesłać na swój portfel lub na wybraną giełdę. Dziś przyjrzę się dokładnie tej promocji i omówię dla Was jej zasady. Obiecuję, tak łatwo dawno nie było 🙂

Tap Global – co wiemy o marce

Głównym zadaniem Tap Global jest kupowanie i sprzedawanie jednostek kryptowalut oraz świadczenie usług bankowych w nieco unowocześnionym wydaniu. Dostępne są trzy plany taryfowe – darmowy Standard oraz płatne: Black i Titanium. Konto podstawowe zapewnia darmowe wypłaty z bankomatów do 500 funtów brytyjskich w ciągu miesiąca (później 2% prowizji przy każdej wypłacie), brytyjski numer IBAN dla funtów brytyjskich i euro oraz darmową kartę zbliżeniową Mastercard. Opłata za wymianę kryptowalut w darmowym planie to 1,5% wartości transakcji. Oczywiście na potrzeby promocji wystarczy darmowy plan. Ponadto jakoś szczególnie nie musicie korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez fintech.

Tap Global – konto waluta EURO

Nawet 100 USD premii bez depozytu – zasady

Tap Global, w przeciwieństwie do konkurencyjnych podmiotów, nie wymaga od Was praktycznie żadnej akcji. Wystarczy, że założycie swoje konto, a następnie je zweryfikujecie. Całość procesu dopełnicie za pomocą aplikacji mobilnej. Przygotujcie zatem dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy), dokument potwierdzający Wasze miejsce zamieszkania (na przykład wyciąg z banku lub potwierdzenie ostatniego przelewu w wersji PDF – nie starsze niż 3 miesiące) i dobrze oświetlone miejsce do zrobienia zdjęć – swojej twarzy oraz wskazanego dokumentu. W dalszej części opiszę nieco dokładniej przebieg rejestracji.

Tap Global – konto w walucie GBP

Jak założyć konto w Tap Global

Proces rozpoczynamy od przejścia na dedykowaną stronę promocji i kliknięcia przycisku Claim your free crypto!

Tap Global – rejestracja

Następnie podajemy numer telefonu, skanujemy smartfonem kod QR i pobieramy apkę. Dalsza rejestracja wygląda już dokładnie tak, jak w innych fintechach. Wystarczy, że podacie wymagane informacje na swój temat, odpowiecie na kilka pytań i będziecie mogli przejść do weryfikacji tożsamości metodą KYC, co zaraz nieco dokładniej omówię.

Tap działa w Wielkiej Brytanii, na terenie Unii Europejskiej (w tym w Polsce) oraz w innych krajach europejskich. Przygotowując artukuł zrobiliśmy testy i w przypadku urządzeń iOS (iPhone) bez problemu pobraliśmy aplikację Natomiast na urządzeniu z Androidem, po przejściu do Google Play, pojawiła się informacja, iż aplikacja jest niedostępna w naszym kraju. Potwierdziliśmy w supporcie Tap, iż aplikacja bez problemu powinna działać w Polsce. Otrzymaliśmy informację zwrotną, iż jest to błąd programistyczny, który starają się naprawić. Na szczęście aplikacja „Tap – Buy & Sell Bitcoin” dostępna jest we wszystkich innych sklepach z aplikacjami mobilnymi poza Google Store. Jeśli i Wam będzie pojawiał się wspomniany komunikat, aplikację możecie pobrać z innego źródła i później wpisać kod polecający, o czym piszemy poniżej.

Kod QR do pobrania aplikacji

Bardzo ważnym krokiem dla otrzymania premii jest podanie kodu polecającego. Tylko w taki sposób możecie otrzymać swoją premię. Mój kod to TNG-578-162-4F3D – jeśli nikt z Waszych znajomych nie dysponuje możliwością polecenia – korzystajcie śmiało! 

Kod polecający do Tap Global

Potem wystarczy już tylko ustawić i potwierdzić hasło do aplikacji, a kolejnym krokiem będzie weryfikacja tożsamości. 

Weryfikacja konta – Tap Global

Weryfikację w Tap przeprowadzicie przy użyciu swojego smartfona. Nie ma konieczności rozmowy z konsultantem. To standardowa procedura KYC.

Weryfikacja KYC w Tap Global

Na zrzucie ekranu widzicie podsumowanie całego procesu. Kliknijcie Start KYC i ponownie wybierzcie kraj zamieszkania. Następnie należy wybrać źródło swoich dochodów (dla większości z Was z pewnością będzie to Salary – wynagrodzenie). Na kolejnym ekranie kliknijcie Continue, a potem wybierzcie dokument, którego użyjecie do zweryfikowania tożsamości. Aplikacja poprosi o dostęp do aparatu, byście mogli wykonać zdjęcie dokumentu – najpierw jego przedniej, a potem tylnej strony. Następnie wykonacie jedno zdjęcie własnej twarzy, a potem zdjęcie dokumentu potwierdzającego Wasze miejsce zamieszkania – może to być wyciąg bankowy lub rachunek za media. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące. Jeśli nie wiecie, skąd wziąć taki dokument, przejdźcie do swojej bankowości online i pobierzcie w PDF potwierdzenie swojego ostatniego przelewu. Na pewno znajduje się tam Wasz adres i pełne dane. 🙂

Koniecznie z kodem: TNG-578-162-4F3D

Wypłata premii

Premia o losowej wartości od 1 USD do 100 USD powinna trafić do Waszego portfela BTC w Tap Global automatycznie po zweryfikowaniu profilu.

W moim przypadku weryfikacja konta trwała około doby. Gdy otrzymałem informacje o jej pozytywnym wyniku, premia była już na koncie (musicie jednak wiedzieć, że w tamtym czasie obowiązywała znacznie mniejsza promocja, oferująca bonus o stałej wartości 2,5 funta – Wy możecie zdobyć znacznie więcej).

Potwierdzenie wypłaty bonusu w Tap Global

Minimalna wartość kryptowaluty, jaką można wymienić w Tap Global, to 0.0002 BTC. Może zdarzyć się więc, że do wypłaty zbraknie Wam kilku lub kilkunastu złotych – wszystko uzależnione jest od aktualnego kursu BTC. Najlepiej będzie wtedy dosłać brakującą część w BTC z innego portfela lub wpłacić środki w EUR/GBP i zakupić trochę BTC. Inny sposób (najlepszy) to polecanie aplikacji swoim bliskim, dzięki czemu Wasz portfel skutecznie napęcznieje i naturalnie przekroczy wymaganą granicę.

Polecaj Tap Global znajomym i zarabiaj!

Program poleceń Tap Global jest jedną z najprostszych promocji, jakie do tej pory opisywałem, dlatego ciężko jest przejść obok obojętnie. Możecie to wykorzystać, przesyłając kod polecający swoim znajomym. Za każdą osobę, która założy i zweryfikuje swoje konto otrzymacie kolejną szansę na premię od 1$ do 100$. Polecony otrzyma identyczny bonus.

Indywidualny kod polecający znajdziecie po kliknięciu w swój avatar (lub puste miejsce, jeśli go nie ustawiliście), w zakładce Refer a Friend. Dla ułatwienia możecie również udostępnić znajomym kod QR do błyskawicznego zeskanowania. Mój kod znajdziecie poniżej 🙂

Co ważne – nie ma limitu zaproszonych znajomych, za których otrzymacie premię 😉

Tap – program poleceń

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów