Tap Global: 2,5 funta premii w kilka minut – program poleceń bez depozytu!

Tap Global to kolejna marka, która postanowiła zaoferować swoim klientom wygodny dostęp do handlu kryptowalutami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji mobilnej w połączeniu z bankowością online. W ramach promocji nowi użytkownicy, rejestrujący się z kodem polecającym, mogą otrzymać 2,5 funta premii (około 13-14 zł), wypłacanej w jednostkach BTC, bez składania jakiegokolwiek depozytu. Wystarczy jedynie szybka rejestracja i równie sprawne zweryfikowanie konta. Premia jest niewielka, ale jej zdobycie wymaga od Was mniej niż 10 minut wolnego czasu. Oprócz tego o wiele więcej zarobicie poprzez polecanie aplikacji swoim bliskim, co będzie bardzo proste. Dlaczego więc nie skorzystać? 🙂

Aktualizacja: Tap Global po kilku dniach z powrotem obniżył wartość bonusu do 2,5 funta.

Tap Global – co wiemy o marce

Głównym zadaniem Tap Global jest kupowanie i sprzedawanie jednostek kryptowalut oraz świadczenie usług bankowych w nieco unowocześnionym wydaniu. Dostępne są trzy plany taryfowe – darmowy Tap Free, Tap Black Account i Tap Titanium. Konto podstawowe zapewnia darmowe wypłaty z bankomatów do 500 funtów brytyjskich w ciągu miesiąca (później 2% prowizji przy każdej wypłacie) oraz darmową kartę zbliżeniową Mastercard. Opłata za wymianę kryptowalut to od 0,5 do 1,5% wartości transakcji. Oczywiście na potrzeby promocji wystarczy darmowy plan. Ponadto jakoś szczególnie nie musicie korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez fintech.

2,5 funta premii bez depozytu – zasady

Tap Global, w przeciwieństwie do konkurencyjnych podmiotów, nie wymaga od Was praktycznie żadnej akcji. Wystarczy, że założycie swoje konto, a następnie zweryfikujecie je. Całość procesu dopełnicie za pomocą aplikacji mobilnej. Przygotujcie dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy), dokument potwierdzający Wasze miejsce zamieszkania (na przykład wyciąg z banku lub potwierdzenie ostatniego przelewu w wersji PDF – nie starsze niż 3 miesiące) i dobrze oświetlone miejsce do zrobienia zdjęć – swojej twarzy oraz wskazanego dokumentu. W dalszej części opiszę nieco dokładniej przebieg rejestracji.

Jak założyć konto w Tap Global

Proces rozpoczynamy od przejścia do sklepu Google Play lub App Store i pobrania właściwej aplikacji. Linki zaprowadzą Was w odpowiednie miejsca. Po włączeniu aplikacji Waszym oczom ukaże się podobny ekran.

Tap Global – rejestracja

Kliknijcie Join now na samym dole i przejdźcie dalej. W kolejnych krokach konieczne będzie potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i zasadami korzystania z platformy (kliknijcie Agree jeśli wszystko jest dla Was jasne), następnie potwierdzenie swojego wieku i wskazanie kraju rezydencji. 

Potem należy podać swój numer telefonu i przepisać kod otrzymany w wiadomości SMS. Następnie powtarzamy to samo, tym razem jednak z adresem e-mail. 

Konieczne będzie również podanie swoich podstawowych danych osobowych – imienia oraz nazwiska (lub imion, jeśli na Waszym dokumencie widnieją dwa). 

Bardzo ważnym krokiem dla otrzymania premii jest podanie kodu polecającego. Tylko w taki sposób możecie otrzymać swoją premię. Mój kod to TNG-578-162-4F3D – jeśli nikt z Waszych znajomych nie dysponuje możliwością polecenia – korzystajcie śmiało! 

Kod polecający do Tap Global

Potem wystarczy już tylko ustawić i potwierdzić hasło do aplikacji, a kolejnym krokiem będzie weryfikacja tożsamości. 

Weryfikacja konta – Tap Global

Weryfikację w Tap Global przeprowadzicie przy użyciu swojego smartfona. Nie ma konieczności rozmowy z konsultantem. To standardowa procedura KYC.

Weryfikacja KYC w Tap Global

Na zrzucie ekranu widzicie podsumowanie całego procesu. Kliknijcie Start KYC i ponownie wybierzcie kraj zamieszkania. Następnie należy wybrać źródło swoich dochodów (dla większości z Was z pewnością będzie to Salary – wynagrodzenie). Na kolejnym ekranie kliknijcie Continue, a potem wybierzcie dokument, którego użyjecie do zweryfikowania tożsamości. Aplikacja poprosi o dostęp do aparatu, byście mogli wykonać zdjęcie dokumentu – najpierw jego przedniej, a potem tylnej strony. Następnie wykonacie jedno zdjęcie własnej twarzy, a potem zdjęcie dokumentu potwierdzającego Wasze miejsce zamieszkania – może to być wyciąg bankowy lub rachunek za media. Dokument nie powinien być starszy niż 3 miesiące. Jeśli nie wiecie, skąd wziąć taki dokument, przejdźcie do swojej bankowości online i pobierzcie w PDF potwierdzenie swojego ostatniego przelewu. Na pewno znajduje się tam Wasz adres i pełne dane. 🙂

Koniecznie z kodem: TNG-578-162-4F3D

Wypłata premii

Premia w postaci 2,5 funtów powinna trafić do Waszego portfela BTC w Tap Global automatycznie po zweryfikowaniu profilu.

W moim przypadku weryfikacja konta trwała około doby. Gdy otrzymałem informacje o jej pozytywnym wyniku, premia była już na koncie.

Potwierdzenie wypłaty bonusu w Tap Global

Minimalna wartość kryptowaluty, jaką można wymienić w Tap Global, to 0.0002 BTC. Może zdarzyć się więc, że do wypłaty zbraknie Wam kilku lub kilkunastu złotych – wszystko uzależnione jest od aktualnego kursu BTC. Najlepiej będzie wtedy dosłać brakującą część w BTC z innego portfela (prowadzonego na przykład w BlackCatCard lub Nuri) lub dopłata środków i zakup kryptowaluty. Inny sposób (najlepszy) to polecanie aplikacji swoim bliskim, dzięki czemu Wasz portfel skutecznie napęcznieje i naturalnie przekroczy wymaganą granicę.

Polecaj Tap Global znajomym i zarabiaj!

Program poleceń Tap Global jest jedną z najprostszych promocji, jakie do tej pory opisywałem, dlatego ciężko jest przejść obok obojętnie. Możecie to wykorzystać, przesyłając kod polecający swoim znajomym. Za każdą osobę, która założy i zweryfikuje swoje konto otrzymacie 2,5 funtów premii! Polecony otrzyma identyczny bonus.

Indywidualny kod polecający znajdziecie po kliknięciu w swój avatar (lub puste miejsce, jeśli go nie ustawiliście), w zakładce Refer a Friend. Dla ułatwienia możecie również udostępnić znajomym kod QR do błyskawicznego zeskanowania. Mój kod znajdziecie poniżej. 🙂

Zeskanuj kod QR z Tap Global i odbierz premię 🙂

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów