TurboKARTA Santander Consumer Bank: 300 zł bonusu do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz nawet 360 zł moneyback!

Trwa do:
31 marca 2023
Dostępność wniosków
1500

Visa TurboKARTA z oferty Santander Consumer Bank to jedna z najciekawszych kart kredytowych na rynku. Oprócz oferowanego niezmiennie moneyback o wartości do 360 zł, aktualnie dostępna jest świetna promocja na start. Za wyrobienie karty oraz spełnienie ultra prostych warunków zyskacie łatwe 300 zł premii w formie e-kodów do wykorzystania w sklepach Biedronka. Z uwagi na to, że kupicie tam niemal wszystko, a Biedronki znajdują się niemal na każdym rogu – nagrodę możecie traktować praktycznie na równi z gotówką. W dodatku karta może być dla Was w pełni darmowa (wystarczy spełnić dość proste warunki), a jako miły dodatek otrzymacie przydatne ubezpieczenie Car Assistance (oczywiście również bezpłatnie). Zainteresowanym sugeruję jednak pośpiech. Udział w promocji jest limitowany do 1500 użytkowników.

Uczestnicy promocji – TurboKARTA

Z udziału w promocji wyłączone są osoby, które aktualnie są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku oraz osoby, które w 2022 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku i wypowiedziały umowę o tą kartę.

Mówiąc prościej, w promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba pod warunkiem, że w okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku nie posiadała karty kredytowej Santander Consumer Banku. Natomiast posiadanie innego produktu tego banku – przykładowo konta oszczędnościowego lub lokaty – nie wykluczy Was z udziału w promocji.

Visa TurboKARTA – jak wyrobić kartę?

Aby postarać się o premię i moneyback, na początek przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Wypełnijcie tam krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Prześlij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Na wykonanie tego kroku macie czas od 1 stycznia do 31 marca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. Z racji limitu, lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku.

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach).

Uwaga! Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na linii zanim ktoś się zgłosi. SCB jest zasypywany wnioskami i łączenie następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Jak podpisać umowę o Visa TurboKARTĘ?

Zasady promocji – jak zdobyć 300 zł do Biedronki?

Premia została podzielona na 3 części po 100 zł w formie e-kodów do Biedronki. Żeby zdobyć każdą z nagród powinniście wykonywać kartą płatności na kwotę minimum 500 zł co miesiąc, przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę lub od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo, podpisując umowę o kartę w styczniu 2023 roku, płatności możecie wykonywać od stycznia do marca 2023 roku lub od lutego do kwietnia 2023 roku.

Jedyne wykluczenia w kwestii płatności, jakie znajdziemy w regulaminie, dotyczą nietypowych transakcji typu: zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie czy też zasilanie e-portmonetek online typu Revolut (przy okazji przypominam o bonusie na start 😉 ), SkyCash lub PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Skrót zasad promocji Visa TurboKARTY

Wydanie nagród – Santander Consumer Bank

Każdy e-kod do Biedronki o wartości 100 zł zostanie przekazany poprzez wiadomość SMS w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek, czyli wykonacie płatności na kwotę co najmniej 500 zł. Premia oczywiście zwolniona jest z opodatkowania. Przykładowo, za płatności wykonane w styczniu 2023 roku, pierwszy e-kod o wartości 100 zł otrzymacie w lutym 2023 roku i tak dalej.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania danej nagrody, musicie się wykazać brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone). Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku nie otrzymacie nagrody). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nawet 360 zł moneyback – jak zyskać zwrot za płatności TurboKARTĄ?

W ramach promocji Zakupy z premią możecie liczyć na następujący zwrot:

  • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych. Samodzielnych, czyli takich, które nie działają w ramach stacji paliw. 
  • 3% od płatności w restauracjach.
  • 1% od płatności na stacjach paliw

Dla uniknięcia wątpliwości, dopuszczone do promocji kody MCC poszczególnych podmiotów znajdziecie w poniższej tabeli.

Punkt handlowo-usługowyMCC
Samodzielne myjnie samochodowe7542
Restauracje5811, 5812, 5813, 5814
Stacje Paliw5541, 5542, 5983
Nawet 5% moneyback!

Oprócz oczywistego przypasowania kodów MCC do danego miejsca, możemy znaleźć kilka perełek, które ułatwią zdobycie moneyback. Przykładowo, wśród listy kodów należących do restauracji znajdziemy między innymi aplikacje do zamawiania jedzenia (Pyszne.pl, Glovo, Uber Eats), cateringi dietetyczne, kluby muzyczne, aquaparki, a nawet niektóre delikatesy. W przypadku stacji paliw, liczą się zarówno tradycyjne sieciówki, jak i stacje przynależące do hipermarketów. Ponadto kod MCC nie jest w stanie zweryfikować co kupujecie na stacji. Paliwo, hot-dog, papierosy, alkohol – wszystko idzie na jeden rachunek.

Zwrot będzie naliczany pod warunkiem uiszczenia minimalnej kwoty spłaty limitu kredytowego. Bank będzie obliczał wartość moneybacku od transakcji dokonanych w okresie rozliczeniowym. Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu wygenerowania zestawienia transakcji. Każdego miesiąca możecie w ten sposób zgarnąć 30 zł. W skali roku będzie to więc 360 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zakupy z premią”.

TurboKARTA – koszty i korzyści

Karta kredytowa Visa standardowo kosztuje miesięcznie 6,90 zł. Opłaty można jednak uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma miesięcznych zakupów wyniesie minimum 1000 zł. Wliczają się w to wszystkie transakcje kartą – nie tylko te, kwalifikujące się do zwrotu. Co tu kryć, TurboKARTĘ wyrabiacie, by płacić nią jak najwięcej, zatem bez problemu unikniecie wszelkich opłat.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 23,98%.

Więcej informacji znajdziecie w dokumencie dotyczącym opłat za kartę.

Visa TurboKARTA w skrócie

Darmowe ubezpieczenie Car Assistance

Car Assistance to dość luksusowa usługa, do której w ostatnim czasie przekonuje się jednak coraz więcej kierowców. Zapewnia ona pomoc w niespodziewanych sytuacjach: wypadku lub stłuczki, kradzieży, awarii pojazdu lub wtedy, gdy niespodziewanie w baku skończy się paliwo. W ramach promocji VISA TurboKARTY pakiet Car Assistance otrzymacie za darmo.

W ramach pakietu w kryzysowych sytuacjach będziecie mogli liczyć na samochód zastępczy, transport pojazdu, zakwaterowanie, opiekę nad dziećmi i niezbędną pomoc podczas wypadku.

Szczegóły w OWU ubezpieczenia „Car assistance”.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów