fbpx

Credit Agricole: rekordowe 10% w skali roku na lokacie mobilnej + 555 zł premii za założenie darmowego konta osobistego

Trwa do:
31 marca 2023

Wraz z nowym rokiem w banku Credit Agricole ruszyła nowa edycja promocji w ramach której możecie założyć lokatę na 10% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł! To obecnie najwyższa stawka na rynku. Oprócz tego, zakładając Konto dla Ciebie, czyli flagowy produktu banku Credit Agricole możecie otrzymać nawet 555 zł premii. Bonus czeka na nowych klientów banku, którzy zdecydują się na założenie darmowego (po spełnieniu prostych warunków) konta osobistego. Premia złożona jest z dwóch części. Pierwsza z nich to 55 zł bonusu startowego, zaś druga ma charakter 3% moneyback, czyli zwrotu za zakupy kartą, wypłacanego przez 20, 12 lub 6 miesięcy – nawet do 500 zł w skali całej promocji. Jeśli nie zamierzacie aktywnie korzystać z karty możecie po prostu założyć samą lokatę i odebrać 55 zł premii na start.

Uczestnicy promocji Credit Agricole

Akcja z 555 zł premii przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów Credit Agricole. Wykluczenie obejmuje osoby, które posiadały konto w Credit Agricole w okresie po 31 grudnia 2020 roku. Natomiast posiadanie innych produktów (przykładowo pożyczka lub kredyt) nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej promocji.

Jeśli we wspomnianym okresie posiadaliście konto w Credit Agricole i je zamknęliście – możecie je założyć ponownie. W tym przypadku nie skorzystacie co prawda z premii, ale będziecie mogli założyć promocyjną lokatę na 10% w skali roku.

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 stycznia 2023 roku do 31 marca 2023 roku. W tym czasie należy przystąpić do akcji i zadeklarować wariant promocji, który chcecie zrealizować. O co chodzi? Już tłumaczę.

Premia wypłacona zostanie w formie zwrotu za zakupy. Każdego miesiąca bank zwróci Wam 3% wartości zakupów wykonanych kartą wydaną do konta (pod uwagę brane są również zakupy z Google/Apple Pay, BLIK i transakcje zegarkiem). Bank daje jednak uczestnikom wybór dotyczący okresu realizowania zwrotów i liczby potrzebnych transakcji w miesiącu. Możecie wybrać jedną z trzech opcji: 

  • 6 miesięcy – w całym okresie zarobicie wtedy 50 zł premii – maksymalnie 8,35 zł miesięcznie. Wymagane są minimum 3 płatności w każdym z miesięcy.
  • 12 miesięcy – w całym okresie zarobicie wtedy 150 zł premii – maksymalnie 12,50 zł miesięcznie. Wymagane jest minimum 5 płatności w każdym z miesięcy.
  • 20 miesięcy – w całym okresie zarobicie wtedy 500 zł premii – maksymalnie 25 zł miesięcznie. Wymagane jest minimum 10 płatności w każdym z miesięcy.

By złapać maksymalny zwrot każdego miesiąca, powinniście wydawać około (odpowiednio według wariantów): 280 zł, 417 zł i 834 zł. Nawet najbardziej wymagający wariant nie powinien więc być szczególnie trudny, jeśli potraktujecie konto Credit Agricole jako swój główny rachunek.

Dodatkowe 55 zł premii to nagroda za otwarcie Konta dla Ciebie w wariancie standardowym lub VIP i zapewnienie sumy wpływów o wartości minimum 300 zł w okresie do końca miesiąca, następującego po miesiącu założenia konta. Nie może być to przelew z Waszych kont w innych bankach ani tym bardziej z Waszego konta w Credit Agricole. Jednak przelew od kolegi, członka rodziny, czy też pracodawcy bez problemu spełni warunek promocji. Ewentualnie może to być wpłata gotówkowa – najwygodniej we wpłatomacie. Przykładowo zakładając konto w styczniu 2023 roku, warunek wpływu należy spełnić do końca lutego 2023 roku.

Jak założyć konto w promocji Credit Agricole?

Aby wziąć udział w akcji, przejdźcie do Rankingu Lokat Bankowych i kliknijcie link, dzięki któremu i założycie konto osobiste wraz z kartą debetową, wyrażając przy tym zgodę marketingową oraz zgodę na przekazywanie wyciągów w formie elektronicznej. Po założeniu konta aktywujcie dostęp i zalogujcie się do bankowości internetowej lub mobilnej Credit Agricole. Macie na to czas od 1 stycznia do 31 marca 2022 roku.

Następnie zapewnijcie wspomniany już wpływ zewnętrzny do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. No, a później po prostu realizujcie zakupy kartą, BLIKiem, telefonem lub zegarkiem, wykonując wymaganą dla wybranego wariantu liczbę transakcji miesięcznie. 

Bank odrzuca w regulaminie kilka rodzajów transakcji, które są swego rodzaju „ułatwiaczami”. Mowa tu o doładowaniach portfeli internetowych, kasynach, wypłatach z bankomatu i innych tego typu płatnościach. Dokładną listę kodów MCC znajdziecie w regulaminie promocji

Wypłata premii od Credit Agricole

Zwroty za zakupy będą wypłacane do końca każdego następnego miesiąca (na przykład do końca marca 2023 roku za zakupy zrobione w lutym 2023 roku). 

Premia za otwarcie konta i zapewnienie wpływu (55 zł bonusu) trafi na Wasze konto najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym na koncie zaksięgował się wymagany wpływ. Przykładowo, zapewniając wpływ w styczniu 2023 roku, premię za otwarcie konta otrzymacie do końca lutego 2023 roku.

Nie wypowiadajcie umowy o prowadzenie konta do momentu wypłaty wszystkich części premii.

Niewykonanie wymaganej liczby płatności w danym miesiącu spowoduje, że premia za ten okres nie zostanie wypłacona. Będziecie jednak mogli otrzymywać nagrody za kolejne miesiące. Warto więc zastanowić się nad najdłuższym wariantem promocji. Jeśli tylko wykonujecie wymaganą liczbę transakcji, będziecie mogli zdobywać największy zwrot przez 20 miesięcy lub – po prostu – zrezygnować wcześniej, inkasując bonus za mniejszą liczbę miesięcy.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

10% na lokacie mobilnej Credit Agricole!

Jako nowi klienci banku Credit Agricole będziecie mogli skorzystać z lokaty mobilnej na 10% w skali roku. Maksymalna wartość depozytu to w tym przypadku 50.000 zł! Minimalnie wpłacić możecie 1000 zł. Okres trwania lokaty to aż 180 dni (prawie pół roku). Oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów, dlatego otwarcie lokaty możliwe jest tylko w aplikacji mobilnej i to przez pierwsze 14 dni od chwili założenia konta.

Szczegóły w tabeli oprocentowania (ważna od 1 stycznia 2023 roku).

Oprócz tego do waszej dyspozycji będzie również 180-dniowa Lokata na Nowe Środki. Jej oprocentowanie to 8% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł.

Konto dla Ciebie – analiza

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą (również mobilnie Google Pay lub Apple Pay) albo BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową i wielowalutową do konta,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • możliwość korzystania z BLIK, Garmin Pay, Fitbit Pay, Apple Pay oraz Google Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 9 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 7 zł.

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 150.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 50 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów