Toyota Bank: załóż Lokatę Sprint na 180 dni z 200 zł premii i uzyskaj ponad 10% rentowności netto w skali roku oraz solidny moneyback

 

Aktualizacja – przyszedł czas na finalizację promocji

Finalizacją akcji jest rzecz jasna powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty łącznej premii. Stosownego maila oraz komunikat w serwisie od organizatora z informacją o zakwalifikowaniu do otrzymania premii powinniście otrzymać do 24 sierpnia 2019 roku. Następnie do 10 września 2019 roku zalogujcie się na stronie promocji (link powinien być również podany w mailu), by uzupełnić dane do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu na Moto Konto). 

Premia zostanie wypłacona w terminie do 30 września 2019 roku na wasze Moto Konto. Oczywiście do momentu wypłaty premii, należy zachować aktywne konto osobiste. Bonus zwolniony jest z opodatkowania.

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – spróbujcie mimo wszystko wypełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji. Jeśli zostaną one przyjęte, wówczas będzie to oznaczać, iż wszystko jest w porządku, tylko mail przypominający się gdzieś zapodział. Jeśli i to nie zadziała, złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, numer wniosku internetowego (podany w wiadomości email automatycznie wysłanej po wysłaniu wniosku) oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Reklamację należy złożyć za pośrednictwem maila, z którego rejestrowaliście się w promocji. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 30 dni kalendarzowych.

 

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

 

Po dłuższej przerwie ruszyła kolejna promocja depozytowa w Toyota Banku. Warto było jednak nieco  poczekać, ponieważ tym razem do zdobycia jest aż 200 zł premii za założenie Lokaty Sprint na 180 dni. Aby zdobyć premię wystarczy zaangażować kwotę 5000 zł. Dodatkowym plusem promocji jest skrócenie okresu karencji, dzięki czemu więcej osób będzie mogło skorzystać z dobrodziejstw Toyota banku. Oprócz lokaty, założycie również Moto Konto, czyli rachunek osobisty pozwalający uniknąć wszelkich opłat, dzięki czemu premię otrzymacie bezkosztowo. Mało tego, Moto Konto wypłaca solidny moneyback za płatności kartą na stacjach paliw (5% lub 10%). Podsumowując, uwzględniając kwotę wypłaconych odsetek oraz otrzymanego bonusu, rentowność netto inwestycji przekroczy 10% w skali roku!

 

 

Konkrety na początek, czyli szczegóły Lokaty Sprint

 • Okres lokaty – 180 dni,
 • Oprocentowanie – 2,4% w skali roku,
 • Minimalna kwota biorąca udział w promocji – 5000 zł,
 • Maksymalna kwota lokaty – 18.000 zł,
 • Kapitalizacja – na koniec okresy lokaty,
 • W przypadku zerwania lokaty bank nie wypłaca odsetek,
 • Zakładana w pełni online,
 • Możliwość zdobycia 150 zł lub nawet 200 zł premii. 

 

Uczestnicy promocji

Promocja dostępna jest dla całkiem nowych i powracających klientów w Toyota Banku. Do tej drugiej kategorii zaliczają się osoby, które nie zamknęły Moto Konta (dawniej Konto Jedyne) w okresie od 1 marca 2018 roku do 4 marca 2019 roku.

Zatem jeśli posiadaliście już konto w Toyota Banku, ale zamknęliście je przed 1 marca 2018 roku, wówczas śmiało możecie skorzystać z promocji. Informacja ta jest ważna szczególnie dla czytelników bloga, którzy brali udział we wcześniejszych akcjach Toyota Banku i przez długi czas nie mogli skorzystać z nadarzających się okazji. 

 

Jak założyć konto w promocji?

Jeżeli po raz pierwszy korzystacie z promocji Money Mania, wówczas na dedykowanej stronie promocji klikacie „Weź udział”, a następnie „Zarejestruj się”. W tym miejscu zakładacie swój profil w aplikacji, po czym na waszych skrzynkach mailowych pojawi się link aktywacyjny. Link z maila przeprowadzi Was z powrotem na stronę aplikacji, a stamtąd możecie już przejść po zalogowaniu do docelowego wniosku o konto.

Osoby, które korzystały już z akcji Money Mania nie muszą się rejestrować po raz kolejny. Wystarczy, że zalogujecie się w aplikacji na dedykowanej stronie promocji oraz złożycie wniosek o konto. Jako, że od dłuższego czasu nie mieliśmy do czynienia z żadną akcją Money Mania, w łatwy sposób możecie przywrócić hasło do logowania.

 

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej, a także wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji w zakresie realizacji promocji.

Promocja trwa w dniach od 4 marca 2019 roku do 31 marca 2019 roku. W tym czasie należy się zarejestrować i złożyć wniosek.

 

Podczas wypełniania wniosku, bank zapyta Was w jakiej formie chcecie otrzymywać wyciągi. Lepiej wybrać elektroniczne, ponieważ papierowe kosztują 5 zł miesięcznie. Podobnie jest w przypadku pakietów SMS. Lepiej z nich zrezygnować, żeby nie narażać się na dodatkowe koszty.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii

Na początek zainstalujcie na swoim telefonie aplikację mobilną „Tankuj Korzyści”. Następnie w aplikacji, wybierzcie sekcję „Twój samochód” i zarejestrujcie posiadany samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec umieszczonego w dowodzie rejestracyjnym pojazdu (na ostatniej stronie, w formie kodu QR). Jak dowiedziałem się od organizatora, w rzeczywistości nie musicie być posiadaczami auta, wystarczy zeskanować kod dowolnego samochodu.

 

Najważniejszym z warunków jest oczywiście założenie promocyjnej Lokaty Sprint na 180 dni na kwotę minimum 5000 zł. Toyota Bank ma dość pokaźną ofertę lokat, dlatego polecam uważny wybór depozytów z listy dostępnej w systemie elektronicznym. Pomyłka może kosztować Was utratę prawa do wypłaty premii. Zarówno rejestracja w aplikacji mobilnej jak i założenie lokaty powinno nastąpić do 23 kwietnia 2019 roku.

Aktywną lokatę należy utrzymać przez minimum 90 dni. Warto jednak poczekać do okresu jej zapadalności, ponieważ przedwczesne zerwanie depozytu będzie skutkować niewypłaceniem naliczonych odsetek (otrzymacie sam bonus). O finalizacji promocji oraz terminach wypłaty premii przeczytacie w elementach wspólnych (po analizie dla obecnych klientów).

 

Warunki uzyskania 50 zł premii za aktywność

Oprócz bazowego 150 zł, łączną premię możecie podwyższyć do 200 zł. W tym celu należy oczywiście spełnić warunki dla premii bazowej oraz do 31 lipca 2019 roku aktywnie spełniać warunki promocji „Tankuj Korzyści”. Mówiąc precyzyjniej, w jednym z trzech miesięcy od 1 maja 2019 roku do 31 lipca 2019 roku należy spełnić warunki uprawniające do zwrotu dowolnej kwoty za wykonanie bezgotówkowych transakcji typu Petrol. Więcej na temat programu z 5% lub 10% moneyback pisałem w tym artykule. Oczywiście nie musicie korzystać z tej części promocji, poprzestając na 150 zł premii bazowej.

 

Finalizacja promocji

Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty łącznej premii. Stosownego maila oraz komunikat w serwisie od organizatora z informacją o zakwalifikowaniu do otrzymania premii otrzymacie do 24 sierpnia 2019 roku.

Następnie do 10 września 2019 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu), by uzupełnić dane do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu na Moto Konto). 

Premia zostanie wypłacona w terminie do 30 września 2019 roku na wasze Moto Konto. Oczywiście do momentu wypłaty premii, należy zachować aktywne konto osobiste. Bonus zwolniony jest z opodatkowania.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Otwórz Lokatę Sprint z premią 200 zł 

 

Szczegóły Moto Konta 

Prowadzenie konta kosztuje 0 zł pod warunkiem utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1000 zł lub minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2500 zł. Oznacza to, iż w trakcie trwania promocyjnej lokaty, nic nie musicie robić, by konto było za darmoszkę. Później, wystarczy, że na koncie będziecie trzymali osad w wysokości 1000 zł. Oczywiście nikt Wam nie każe utrzymywać aktywnego konta przez dłuższy czas. Jednak warto pamiętać, iż Toyota Bank dość często organizuje również atrakcyjne promocje dla aktualnych klientów, jak na przykład w zakończonej niedawno promocji lokaty z 50 zł premii. Co ciekawe, Toyota Bank i tak pobierze 2,49 zł opłaty (nawet po spełnieniu warunków zwalniających), jednak środki zostaną zwrócone do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Opłaty za konto możecie również uniknąć w sytuacji miesięcznej spłaty raty kredytu samochodowego lub raty leasingowej. Co tu kryć, są to dość niszowe warunki, ale być może któryś z czytelników je spełnia.

Zwróćcie jeszcze uwagę na technikalia. Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. 

 

Pozostałe opłaty:

 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce, pozostałe wypłaty 4,50 zł każda,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • Tabela opłat i prowizji.

 

 

Ile można na tym zarobić?

5000 zł x 2,4% x 180 dni / 365 dni = 59,18 zł – odsetki brutto

59,18 zł x (100% – 19%) = 47,93 zł – odsetki netto (po opodatkowaniu)

 

47,93 zł + 200 zł = 247,93 zł – odsetki netto + nieopodatkowany bonus 

 

247,93 zł / 5000 zł x 365 dni / 180 dni = 10,05% – rentowność netto z bonusem!

10,05% / (100% – 19%) = 12,41% – rentowność ekwiwalentu lokaty bankowej

 

Otwórz Lokatę Sprint z premią 200 zł 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów