Toyota Bank: „Tankuj korzyści”, czyli 5% lub 10% zwrotu za płatności kartą na stacjach paliw oraz nawet 1100 zł premii w ofertach specjalnych

 

Toyota Bank pomimo faktu, iż jest bankiem uniwersalnym, postanowił skupić się na niszy, jaką są użytkownicy samochodów. Podkreśleniem tego faktu była między innymi zmiana nazewnictwa bazowego produktu, jakim jest rachunek osobisty z Konta Jedynego na Moto Konto. Aby zachęcić kierowców do korzystania ze swoich usług, Toyota Bank wdrożył ciekawy program lojalnościowy „Tankuj korzyści”. W ramach programu otrzymacie 5% lub 10% zwrotu za płatności kartą na stacjach paliw. Maksymalnie w skali roku możecie zyskać nawet 600 zł moneyback! Oprócz tego, osoby, które zdecydują się na zakup auta marki Toyota lub Lexus, mogą liczyć na nawet 1100 zł premii ekstra. Czy zatem warto już teraz otwierać Moto Konto dla wymienionych korzyści? Być może lepiej się wstrzymać, ponieważ Toyota Bank lubi zaskakiwać ciekawymi promocjami z solidną premią na start (właśnie ruszyła świetna akcja z 200 zł premii na start!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Uczestnikami akcji mogą być zarówno obecni klienci jak i osoby, które dopiero co założą Moto Konto wraz z kartą debetową.  Aby dołączyć do promocji paliwowej należy wyrazić lub mieć już wyrażone zgody na:

  • otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Toyota Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej,
  • przetwarzanie danych osobowych przez Toyota Bank w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z bankiem, w tym w ramach grupy Toyota, czyli Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Toyota Motor Poland Co. Ltd Sp. z o.o.,
  • otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług podmiotów współpracujących z Toyota Bankiem, w tym w ramach Grupy Toyota za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej. Grupa Toyota: Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Toyota Motor Poland Co. Ltd Sp. z o.o.

 

Jeśli spełniacie podstawowy warunek, wówczas pobierzcie na swój telefon aplikację mobilną Tankuj Korzyści (dostępna na systemy Android lub iOS), aby zarejestrować w niej dane użytkowanego auta. Chodzi tutaj o zeskanowanie dowodu rejestracyjnego. Dane pochodzące ze skanu tego samego dowodu rejestracyjnego mogą być użyte maksymalnie przez dwóch uczestników promocji. W samej aplikacji wyraźcie również zgodę na akceptację regulaminu i polityki prywatności oraz wolę przystąpienia do promocji.

 

Jeśli jesteśmy przy kwestii uczestnictwa w promocji, warto też zwrócić uwagę, co sprawi, iż zostaniecie z niej wyautowani. Mogą na to wpłynąć trzy sytuacje:

  • wypowiedzenie umowy konta lub karty płatniczej,
  • trzykrotne spowodowanie niedozwolonego limitu na koncie (konto na minusie),
  • odwołanie co najmniej jednej ze zgód marketingowych.

 

Warunki uzyskania premii – zasady ogólne

Aby uzyskać zwrot za dany miesiąc, musicie co najmniej jeden raz zalogować się w aplikacji mobilnej. Maksymalna kwota zwrotu w skali miesiąca to 50 zł. Wypłata premii następuje do 10-go roboczego dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

Zanim przejdziemy do dalszej analizy, warto na początek odróżnić transakcje dowolne od transakcji typu Petrol. Otóż do „transakcji dowolnych” nie wliczają się płatności na stacjach benzynowych. Oznacza to, iż daną kwotę należy wydać w innych miejscach (np. sklepy).

Transakcje typu Petrol (to za nie naliczany jest zwrot) to po prostu płatności na stacjach paliw. Mówiąc szczegółowo są to płatności dotyczące kodów MCC o numerach 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752. Wobec tego, bank nie weryfikuje co dokładnie kupiliście podczas pobytu na stacji (może to być benzyna, gaz, hot-dog lub choćby wycieraczki).

 

Warunki promocji dla poszczególnych grup klientów

 

Przypadek 1 – jesteście posiadaczami auta marki innej niż Toyota lub Lexus

Jeśli w garażu zamiast japońskiego auta, macie na przykład Mercedesa lub Audi, otrzymacie 5% zwrotu od transakcji Petrol, jeśli spełnicie łącznie następujące warunki:

a) średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 1000 zł,

b) średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 10.000 zł,

c) kwota transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 500 zł.

 

Przypadek 2 – jesteście posiadaczami auta marki Toyota lub Lexus

W tym przypadku, również otrzymacie 5% zwrotu, jednak spełniając o wiele łatwiejsze warunki. Wystarczy, że:

a) średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 1000 zł lub

b) średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 2500 zł.

Wystarczy spełnić jeden z wymienionych warunków.

 

Przypadek 3 – jesteście posiadaczami auta marki Toyota lub Lexus, bądź też dowolnej innej marki

Wasz moneyback może wynieść nawet 10%, jednak w tym przypadku warunki są nieco ostrzejsze. Co ciekawe, identyczne zasady obowiązują zarówno posiadaczy auta z grupy Toyota, jak i każdego innego dowolnego pojazdu. 10% zwrotu otrzymacie jeśli:

a) średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 3000 zł,

b) średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 50.000 zł,

c) kwota transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 1000 zł.

 

Przypadek 4 – jesteście posiadaczami auta marki Toyota lub Lexus z aktywną umową finansowania przez Toyota Bank (z wykluczeniem refinansowania)

Jak się okazuje moneyback może wynieść 10%, również na nieco mniej wymagających warunkach. Jednak ta propozycja skierowana jest wyłącznie do osób posiadających auto marki Toyota lub Lexus wraz z aktywną umową finansowania przez Toyota Bank (kredyt lub leasing). W takim obrocie spraw, minima do spełnienia to:

a) średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 1000 zł,

b) średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 10.000 zł,

c) kwota transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 500 zł.

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Tankuj korzyści”.

 

Oferty specjalne za zakup Toyoty lub Lexusa

Dodatkowe benefity przewidziane są dla posiadaczy Moto Konta, którzy zdecydują się na zakup nowego lub używanego auta marki Toyota, bądź Lexus. Pierwszą z ofert specjalnych są dwa bony paliwowe o łącznej wartości 500 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest poinformowanie banku o fakcie zakupu samochodu poprzez aplikację mobilną. Co ciekawe, rzekome bony paliwowe to tak naprawdę standardowy przelew na konto. Aby otrzymać przelew, wystarczy wykonać 1 płatność kartą na stacjach paliw. Nagroda zostanie wypłacona w dwóch transzach po 250 zł: do 10. dnia następującego po spełnieniu warunków promocji oraz do 10. dnia kolejnego miesiąca.

 

Druga oferta specjalna to premia do 600 zł, wypłacana w 12 miesięcznych transzach po 50 zł. Oferta skierowana jest do osób, które zakupią salonowego Lexusa lub Toyotę (auto może być używane) w ramach finansowania przez Toyota Bank lub Toyota Leasing Polska (kredyt lub leasing). O fakcie zakupu auta w ramach finansowania, również należy powiadomić bank poprzez aplikację.

 

Obie akcje trwają do końca czerwca 2019 roku. Warunkiem otrzymania premii jest dokonanie zakupu z finansowaniem nie wcześniej, niż w terminie 1 miesiąca od daty aktywacji umowy konta. Dodatkowo pamiętajcie również o przystąpieniu do programu „Tankuj korzyści”. Więcej na temat ofert specjalnych znajdziecie w regulaminie promocji ofert specjalnych.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów