Promocja mBanku oraz serwisu Bankier.pl, czyli 250 zł łącznej premii za założenie konta mBiznes Standard oraz 24-miesięczne zwolnienie z opłat

mBank przy współpracy z serwisem Bankier.pl ruszył z reedycją promocji mBiznes konta Standard. Promocja przeznaczona jest zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i posiadających osobowość prawną (spółki, fundacje itp.). Ponownie do zdobycia jest 250 zł premii na bajecznie prostych warunkach. Pierwsze 150 zł premii otrzymacie za samo założenie konta oraz wykonanie dowolnej transakcji (płatność kartą lub przelew zewnętrzny). Kolejne 100 zł zostanie Wam wypłacone natomiast, jeśli za pośrednictwem konta założonego w promocji opłacicie składki na ZUS (na kwotę minimum 250 zł) oraz wykonacie jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Dodatkowym benefitem w promocji jest 24-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz przelewy internetowe. Jeśli zatem posiadacie już główne konto firmowe, rachunek w mBanku możecie potraktować testowo, przy okazji uzyskując 250 zł dodatkowego dochodu. Być może jak wiele innych osób pozostawicie go sobie jako główne narzędzie rozliczeniowe w waszym biznesie.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie. Akcja przeznaczona jest tylko dla klientów firmowych mBanku, którzy na dzień 8 stycznia 2019 roku nie posiadali konta firmowego w mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP).

Co tu kryć, okres karencji jest niezmiernie krótki. Wystarczy zatem, że do 7 stycznia 2019 roku skutecznie zamknęliście swoje dotychczasowe konto, by znowu móc skorzystać z promocji. Powyższe wykluczenie nie dotyczy innych produktów, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto używając w tym celu wygenerowanego (promocyjnego) linku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji.

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie od 5 marca 2019 roku do 3 kwietnia 2019 roku. Na podpisanie umowy o konto macie miesiąc od złożenia wniosku (nie później niż do 5 maja 2019 roku).

 

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w sklepie) lub przelew zewnętrzny (przykładowo na wasze konto w innym banku). Na wykonanie tej czynności macie 2 miesiące od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 3 lipca 2019 roku).

 

To wszystko! Teraz pozostaje Wam tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 31 lipca 2019 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni roboczych będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie o numer rachunku do wypłaty premii). Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni roboczych od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „150 zł na start – IX edycja”.

 

100 zł od mBanku „na ZUS”

Aby uzyskać kolejne 100 zł w „wewnętrznej promocji mBanku”, wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zawarcia umowy o konto:

  • dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł oraz
  • wykonacie co najmniej jedną płatność kartą wydaną do rachunku (na dowolną kwotę).

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W tej promocji nie musicie już uzupełniać żadnych danych do wypłaty premii. mBank dokona tego automatycznie. Więcej na temat tej promocji w osobnym artykule oraz w regulaminie promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu”.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, Santander Banku, Planet Cash,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów