fbpx

Raiffeisen Digital Bank: tania pożyczka konsolidacyjna bez prowizji i z niskim RRSO! Proces online i decyzja w 15 minut!

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank pozwala obniżyć miesięczną sumę spłacanych zobowiązań, połączyć je w jedną ratę i wybrać dzień, w którym będziecie przelewać pieniądze na rachunek. W ramach produktu możecie otrzymać nawet 150.000 finansowania! To bardzo wygodne rozwiązanie, które dla wielu z Was może być sporym ułatwieniem w organizacji domowego budżetu. Pożyczka dostępna jest w pełni online – cały proces przebiega w aplikacji mobilnej, a decyzję o jej przyznaniu otrzymacie nawet w kwadrans. Co ważne, produkt oferuje stałe oprocentowanie i jest pozbawiony prowizji za przyznanie! 

Sprawdźcie też naszą analizę pożyczki gotówkowej Raiffeisen Digital Bank z 0% prowizji!

Prosty produkt kredytowy Raiffeisen Digital Banku

To, co od samego początku podobało mi się w ofercie Raiffeisen Digital Bank, to jej prostota. Ot, przejrzysta aplikacja mobilna, kilka zakładek z produktami – po jednym w każdej kategorii. Wszystkie procesy załatwiamy online, nie wstając nawet z kanapy (iść nie ma dokąd – Raiffeisen Digital Bank nie ma oddziałów stacjonarnych), a decyzję otrzymujemy w kilkanaście minut. Niby bank, a wygoda i rozwiązania rodem z fintechu – i to bardzo chwalę 😉

Jak już mówiłem, dziś zajmiemy się ofertą pożyczki konsolidacyjnej, która jest kolejnym po pożyczce gotówkowej (tutaj analiza) produktem kredytowym tego banku. 

Jak przystało na Raiffeisen Digital Bank, oferta konsolidacyjna jest: prosta, łatwo dostępna i tania. O szczegółach przeczytacie w kolejnym akapicie.

konsolidacja raiffeisen
Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank – największe zalety

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank – analiza

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank pozwoli Wam skonsolidować do trzech pożyczek gotówkowych, które spłacacie w ramach umowy z innymi bankami.

Warunki uzyskania refinansowania są dwa, mianowicie:

  • Skonsolidować można maksymalnie 3 pożyczki (jeśli wnioskujecie o kwotę do 50.000 zł) lub nawet 8 pożyczek (gdy wnioskujecie o kwotę ponad 50.000 zł). Warunkiem jest, żeby umowa o każdą z nich została podpisana co najmniej 4 miesiące przed wnioskowaniem o pożyczkę konsolidacyjną Raiffeisen Digital Bank.
  • W momencie wnioskowania o pożyczkę konsolidacyjną nie możecie posiadać aktywnej pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Raiffeisen Digital Bank.

Jeśli nie chcecie zakładać nowego konta osobistego – nie musicie tego robić, gdyż Raiffeisen Digital Bank tego nie wymaga. O pożyczkę konsolidacyjną może wnioskować zarówno obecny klient, jak i osoba zupełnie niezwiązana z tym bankiem.

Łączna kwota konsolidowanego zadłużenia to od 5000 zł do 150.000 zł. Raiffeisen Digital Bank pozwala też „dobrać” dodatkowe środki w ramach kredytu gotówkowego – na przykład na uporządkowanie innych spraw finansowych (środków nie można jednak przeznaczyć na zakup nieruchomości i spłatę kredytu mieszkaniowego). Suma konsolidowanych zobowiązań oraz dodatkowych środków nie może przekroczyć łącznie kwoty 150.000 zł.

RRSO produktu to 13,49%. Za jego przyznanie bank nie pobiera żadnej prowizji ani ukrytych opłat.

Pożyczka konsolidacyjna ma pewną wspólną cechę z pożyczką gotówkową serwowaną przez ten sam bank, a mianowicie: stałe oprocentowanie (obecnie: 12,72%)! To coś, czego na próżno szukać w ofertach innych banków, a jednocześnie coś, co może być bardzo pożądane przez osoby próbujące złapać oddech w trakcie spłacania zobowiązań. Zamiast kilku kredytów/pożyczek ze zmiennym oprocentowaniem, możecie skorzystać z konsolidacji z oprocentowaniem stałym i odzyskać stabilizację.

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank

Jak zawnioskować o pożyczkę konsolidacyjną Raiffeisen Digital Bank? Instrukcja krok po kroku

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen cechuje się bardzo prostym procesem wnioskowania. Potrzebny będzie do tego wyłącznie smartfon z zainstalowaną aplikacją dla urządzeń z Androidem lub iPhone. W celu złożenia wniosku, weźcie smartfona w dłoń, przejdźcie na dedykowaną stronę produktu i pobierzcie aplikację. Na podlinkowanej stronie możecie też wyrazić chęć uzyskania pomocy w złożeniu wniosku. Wówczas po podaniu danych kontaktowych w formularzu oddzwoni do Was bankowy doradca.

raiffeisen pożyczka konsolidacyjna
Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank – proces wnioskowania

Po złożeniu wniosku i weryfikacji tożsamości (metodą “na selfie”), z zaciągniętej z zewnętrznej bazy BIK listy Waszych kredytów/pożyczek wybierzecie trzy, które chcecie skonsolidować w ramach produktu Raiffeisen Digital Bank. 

pożyczka konsolidacyjna raiffeisen
Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank – wybór pożyczek

Później pozostanie już ustalenie parametrów pożyczki (czyli liczba i wysokość raty, dodatkowe środki i tak dalej), weryfikacja Waszej zdolności kredytowej i zarobków, a następnie czekanie na decyzję banku, która może być dostępna nawet w 15 minut.

Tabela opłat i prowizji znajduje się na dedykowanej stronie produktu.

Jak działa pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank?

W przypadku tego produktu bank przekazuje Wam środki, które muszą być przeznaczone na spłacenie pożyczki/pożyczek w innych bankach. Należy zrobić to w ciągu 3 dni roboczych. Środki na spłatę innych zobowiązań bank wypłaci na dowolne konto bankowe prowadzone w Polsce pod warunkiem, że będzie należeć do Was, czyli do osoby wnioskującej o pożyczkę konsolidacyjną.

Spłata pożyczki konsolidacyjnej

Pożyczkę konsolidacyjną Raiffeisen Digital Bank będziecie spłacać, przelewając środki na dedykowany numer IBAN przypisany wyłącznie do Waszej umowy. Dużym atutem pożyczki jest opcja elastycznej spłaty. Jak przekazała mi konsultantka banku, polega to na możliwości wyboru dowolnego momentu (dnia miesiąca) na dokonanie płatności.

Ponadto w każdej chwili możecie przelać kwotę nadpłaty na swój indywidualny rachunek i tym samym skrócić okres kredytowania lub nawet spłacić całą kwotę wcześniej bez dodatkowych opłat i kar.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów