fbpx

BNP Paribas: 300 zł premii w akcji „Przelew dla przyrody”, a dodatkowo za każde założone Konto Otwarte na Ciebie, bank posadzi jedno drzewo!

W opozycji do ciągle trwającej promocji z 320 zł premii, bank BNP Paribas postanowił wypuścić nową akcję! Tym razem do zdobycia jest 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie, jednak warunki zdobycia premii są o wiele łatwiejsze. Ponadto w niniejszej promocji zyskacie nie tylko wy, lecz rrównież środowisko. Otóż za każde założone Konto Otwarte na Ciebie, bank posadzi jedno drzewo. Jest to kontynuacja realizacji akcji wspierającej ochronę środowiska, którą bank mocno wspiera w przekazie mediowym, reklamując się jako „bank zielonych zmian”. Co ciekawe, część a nawet całość swojej premii możecie (choć nie musicie) przeznaczyć na wybraną fundację wspierającą ochronę przyrody. Co do samego rachunku, prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe, zaś wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie darmowa już po wykonaniu 1 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. Akcja przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i powracających klientów BNP Paribas. Aby otrzymać 300 zł, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy! Pamiętajcie jednak, iż pula wniosków w promocji to wyłącznie 2000 sztuk, zatem warto się pospieszyć.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 29 września 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 29 grudnia 2018 roku.

 

Ponadto nie możecie posiadać aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt lub pozostałej po poprzednim koncie. Otóż dość często zdarza się sytuacja, iż wniosek o konto jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim rachunku (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). W takim przypadku wystarczy, że przed złożeniem wniosku udacie się do placówki i wypowiecie umowę ramową w trybie natychmiastowym. Po wykonaniu tego prostego zadania, od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji (warto na ten moment wyłączyć AdBlocka). W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Jeśli całość premii macie zamiar pozostawić dla siebie, uważajcie, ponieważ domyślnie ustawiona jest opcja przekazania całości środków na wybraną fundację:

 

 

 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 20 października 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Jak pokazuje historia, akcje BNP Paribas lubią kończyć się przed czasem, dlatego lepiej nie zwlekać z decyzją o złożeniu wniosku.

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Na zawarcie umowy macie czas do 25 października 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze, odpowiednio po 100 zł oraz 200 zł.

 

Pierwszą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w listopadzie 2019 roku wykonacie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę wynoszącą minimum 300 zł oraz zapewnicie wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł.

 

Drugą nagrodę o wartości 200 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w grudniu 2019 roku wykonacie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę wynoszącą minimum 300 zł oraz zapewnicie wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł

 

Aspekty techniczne 🙂

Wymagane wpływy na łączną kwotę 1000 zł mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew na 1000 zł lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota to co najmniej 1000 zł. W ramach promocji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem.

 

Co do kwestii płatności kartą, łącznie wystarczy wydać co najmniej 600 zł, co nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Co tu kryć, większość sklepów online korzysta z wymienionych platform pośredniczących w płatnościach. Dlatego, jeśli chcecie spełnić warunki promocji poprzez zakupy internetowe, po prostu dodajcie swoją kartę do Google/Apple Pay i dopiero za pośrednictwem aplikacji finalizujcie zakup.

 

Finalizacja promocji

Do 15 grudnia 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji, do której link zawarty będzie w mailu (numer konta w BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 20 grudnia 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane będzie do 21 stycznia 2020 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

 

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca grudnia 2019 roku, zaś drugiej do końca stycznia 2020 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wystarczy jedna płatność kartą na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji „Przelew dla przyrody”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne.

Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów