Absolutna nowość na blogu! Pierwsza pożyczka od Net Credit za darmo na okres 30 dni do kwoty 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy w Biedronce

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią na profilu bloga w serwisie Facebook, mam dla Was absolutną nowość. W zasadzie są to aż dwa debiuty. Po pierwsze, na łamach bloga pojawia się nowy format promocji, a mianowicie darmowa pożyczka (przy terminowej spłacie) z premią od Net Credit. Jest to zdecydowana odmiana w stosunku do dotychczasowych akcji typu konto z premią, czy też lokata z premią. W tym przypadku wystarczy samo zaciągnięcie pożyczki, która jest darmowa i to dla kwoty sięgającej 3000 zł (przy terminowej spłacie). Oprócz zwolnienia z prowizji i odsetek, do waszych kieszeni powędruje bon do Biedronki o wartości 100 zł! Nie musicie spełniać żadnych dodatkowych warunków, typu wpływy na odpowiednią kwotę, płatności kartą, czy też wypełnianie danych do wypłaty premii. Drugi debiut to organizator promocji, czyli spółka Blue Services, należąca do giganta w zakresie rozwiązań płatniczych w Polsce, grupy Blue Media. Grupa ta nadzorowana jest przez KNF i działa na polskim rynku już od 20 lat. Blue Media słynie między innymi z przelewów natychmiastowych Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl, czy też systemu opłacania przejazdów na autostradach Autopay. Miejmy nadzieję, iż od teraz Blue Media zasłynie również ze świetnych promocji z solidną premią 🙂

 

Aktualizacja: dla osób, które chcą dowiedzieć się jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę, wypłata środków oraz spłata pożyczki, przygotowałem swoistą instrukcję, która w formie tutoriala przeprowadzi Was krok po kroku po całym procesie. Artykuł z instrukcją dostępny jest pod tym linkiem.

 

 

Uczestnictwo w promocji + jak złożyć wniosek?

Net Credit jest jedną z popularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, działającą w Polsce od 2011 roku. Net Credit należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, zaś dane spółki odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF. 

 

Co do uczestnictwa w promocji, zasady są bardzo proste. Otóż z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty Net Credit. Krótko i konkretnie 🙂 Natomiast dodatkowe wymogi dotyczą samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie oferta skierowana jest do obywateli Polski w wieku od 20 do 70 lat, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, Net Credit będzie sprawdzało również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać 😉

 

Jeśli zatem spełniacie powyższy warunek, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra 5 minut. Zanim złożycie docelowy wniosek o pożyczkę, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym, który z powrotem przeniesie Was na stronę promocji. Po kliknięciu w Przejdź do promocji, zostaniecie przeniesieni już na stronę Net Credit, gdzie złożycie docelowy wniosek o pożyczkę. Na rejestrację w promocji macie czas do 31 października 2019 roku. Promocja jest nielimitowana!

 

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek. Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 3000 zł, której okres spłaty wynosi do 30 dni. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie, dlatego nic nie musicie tutaj zmieniać. W takim przypadku RRSO wynosi okrągłe 0%!

 

Jako, że w komentarzach pytaliście, czy koniecznie trzeba wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki, podpytałem o to organizatora. Mam dobrą wiadomość. Kwota jest dowolna, zatem możecie wnioskować zarówno o 3000 zł, jak i każdą inną kwotę z zakresu od 300 zł do 3000 zł. Nawet minimalna kwota wynosząca 300 zł uprawnia Was do odebrania bonu na zakupy w Biedronce 🙂

 

 

 

Wniosek o promocyjną pożyczkę jest dość podobny do wniosku o standardowe konto osobiste (a nawet nieco prostszy). Niestandardowymi polami są: rodzaj zajęcia (na przykład student, emeryt, pracujący), a także miesięczne dochody oraz zobowiązania. Net Credit zapyta Was we wniosku również o nazwę banku, w którym posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł, by potwierdzić swoją tożsamość. Ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja będzie dostępna już po chwili. Oczywiście uzyskanie bonu do Biedronki jest niezależne od kwoty udzielonej pożyczki. Zatem przyznana pożyczka nawet na dość małą kwotę (przykładowo 850 zł) zapewni spełnienie warunków promocji.  

 

 

W przypadku odmowy pożyczki przez automatyczny system weryfikacyjny, możecie poprosić o ponowne rozpatrzenie wniosku przez personel Net Credit. Taką prośbę można zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] lub telefonicznie pod numer infolinii: 22 598 77 99. Wiadomo, system mógł być nieco nadgorliwy, o czym Net Credit informuje na swojej stronie: 

Na podstawie dostarczonych przez Klienta danych wprowadzanych w elektronicznym wniosku, program ocenia, czy Pożyczkodawca może przyznać Klientowi kredyt konsumencki. Automatycznie analizozwane są dostarczone przez Klienta informacje w zakresie wiarygodności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy i na ich podstawie ustala się, czy udzielenie pożyczki nie stanowi dla Pożyczkodawcy nadmiernego ryzyka. Wdrożenie tego mechanizmu oznacza dla Klienta, że wskutek decyzji programu może otrzymać odmówę udzielenia pożyczki. W takim wypadku Klient ma prawo zwrócenia się do nas z prośbą o ponowne rozpatrzenie jego wniosku przez nasz personel.

 

Przelewy kwoty pożyczki realizowane są natychmiastowo poprzez system Blue Media, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia. Co ważne, tego typu pożyczka nie wymaga zabezpieczenia ani wykupowania drogich ubezpieczeń.

 

Warunki uzyskania vouchera do Biedronki o wartości 100 zł

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy nie odstępować od umowy pożyczki oraz nie spłacać jej w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po upływie 14 dni pożyczkę możecie spłacić jednorazowym przelewem lub BLIKIEM. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu 30 dni, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone słone odsetki.

 

Voucher otrzymacie mailowo do 30 listopada 2019 roku. Jego ważność to 12 miesięcy od momentu aktywacji. Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, a przed dokonaniem płatności za zakupy. Bon może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

Szczegóły w regulaminie promocji „BlueBonus”.

 

Jak spłacić pożyczkę?

Zanim spłacicie kwotę pożyczki, możecie ją jeszcze wpłacić na konto oszczędnościowe, by uzyskać dodatkowy przychód. Odsetki dla kwoty 3000 zł na okres 30 dni i oprocentowanie 3% w skali roku wyniosą nieco ponad 7 zł. Na takie oprocentowanie możecie liczyć między innymi w Alior Banku. Jeśli jednak nie interesuje Was tego typu zarobek, kwotę na spłatę pożyczki możecie po prostu przetrzymać na koncie osobistym.

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy. Wszelkie dane do spłaty uzyskacie od Net Credit po zaciągnięciu pożyczki. Pożyczkę możecie również spłacić poprzez szybki przelew Blue Media dostępny po zalogowaniu w serwisie Net Credit. W panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM.

 

 

 

 

Podsumowanie

Szybkie pożyczki to temat, który w zasadzie nie gości na łamach bloga. Jak dobrze wiecie, jestem ogromnym przeciwnikiem wszelkiej maści długów konsumpcyjnych. Zdecydowanie uważam, iż zamiast iść na łatwiznę i zaciągać szybkie pożyczki, o wiele lepiej jest przemodelować swój budżet domowy, tak by wystarczyło Wam na wszystkie niezbędne wydatki. Od tej reguły możemy zrobić wyjątek jedynie w przypadku, gdy pożyczka jest darmowa oraz niesie za sobą jakąś wartość dodaną. Przykładowo, jakiś czas temu opisywałem na blogu darmowe kredyty udzielane przez Getin Bank, Credit Agricole, czy też eurobank, dzięki którym mogliście zbudować pozytywną zdolność kredytową.

W przypadku pożyczki od Net Credit możecie otrzymać 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. W zasadzie jedynym warunkiem promocji jest zaciągnięcie pożyczki, która i tak jest darmowa (przy terminowej spłacie). Oczywiście taka sytuacja zachodzi tylko w przypadku, gdy pożyczkę spłacicie terminowo. Jeśli przekroczycie dopuszczalny termin spłaty to…zrobicie bardzo źle. Opłaty za nieterminową spłatę pożyczki w instytucjach parabankowych są horrendalnie wysokie i należy się ich wystrzegać. 

 

Jako, że jest to nowość na blogu, zachęcam Was do zadawania pytań w komentarzach. Chętnie dowiem się również jakie są wasze spostrzeżenia na temat tego typu promocji 🙂

 

 

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

 

 

 

 

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 08.10.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Opłata przygotowawcza 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1000 zł. Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 1971,79% (obliczone na dzień 23.01.2019); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 282,90 zł, w tym: Prowizja 24,70 zł, Opłata przygotowawcza 250 zł, Odsetki 8,20 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1282,90 zł.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów