Premia 100 zł za otwarcie konta w banku BNP Paribas + 3% moneybacku od transakcji poprzez aplikację PayU

Nowy obraz (8)Promocja iKonta w BNP Paribas powraca jak bumerang. Gdy jedna się skończy, zaczyna się kolejna o nieco zmienionych warunkach. Podobnie jest i tym razem. Po serii promocji, gdzie za założenie konta można było otrzymać 70 zł, obecnie bank podwyższył stawkę do 100 zł. W związku z tym zmieniły się nieco zasady otrzymania bonusu, ale o tym w dalszej części artykułu.

 

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

To były piękne dni, po prostu piękne dni… gdy za założenie konta bankowego otrzymywało się tablet Samsunga. Taką właśnie nagrodę oferował bank w sierpniu zeszłego roku w zamian za skorzystanie z jego usług. Po niemałych przepychankach, wielu klientów cieszy się dziś z posiadania tabletu Samsung Galaxy Tab 3  Lite. Obecnie BNP Paribas tak hojny już nie jest, jednak premia 100 zł w też jest nie do pogardzenia. Obecnie w związku z obniżkami opłat interchange oraz spadkiem stóp procentowych banki mogą już nie oferować tak dobrych profitów jak to było w ostatnich latach. Dlatego warto przyjrzeć się promocji „iKonto z premią 100 zł„.

Jak zazwyczaj bywa, adresatami promocji mogą być nowi klienci banku. Jednak w tym przypadku bank podszedł do sprawy dosyć liberalnie. Do promocji NIE mogą przystąpić osoby, które:

 • na dzień rozpoczęcia Sprzedaży Premiowej są posiadaczami lub współposiadaczami dowolnego konta osobistego w Banku
 • osoby które w okresie od 01.10.2014 r. do 16.02.2015 r. były posiadaczami lub współposiadaczami dowolnego konta osobistego w Banku

Jeżeli więc byliście klientami BNP Paribas przed 1 października 2014 r. ale do tego momentu zamknęliście konto – możecie wziąć udział w promocji.

Nowy obraz (7)


Aby otrzymać prawo do bonusu należy:

 • Złożyć wniosek o iKonto z premią poprzez dedykowany link:
  Otwórz iKonto z premią 100 zł

  Założenia konta poprzez stronę główną banku nie daje prawa do premii
 • Po kliknięciu zostaniecie przeniesieni na stronę promocji. W tym miejscu należy zaakceptować warunki oraz kliknąć w baner.
 • Kolejna czynność to standardowe wypełnienia formularza.
 • Ostatni krok formalny to przelew identyfikacyjny. Założenie konta odbywa się bez udziału kuriera czy wizyty w placówce. Wystarczy bowiem wykonać określony przez bank przelew (na przykład 1 zł) i w ten sposób zostaje zawarta umowa rachunku. Bank odsyła w przelewie zwrotnym, a w zasadzie w jego tytule login do systemu. Hasło zaś wysyłane jest SMSowo.

Na wymienione powyżej czynności macie czas do 31 marca 2015 r.

 • Po aktywacji konta należy wykonać płatności bezgotówkowe (kartą) na łączną kwotę 1000 zł.Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży.Wyłączone są oczywiście wypłaty z bankomatów, płatności anulowane oraz tzw. mikropłatności szczegółowo opisane w regulaminie (m.in. przekazy pieniężne).

Na obrót kartą macie czas do 31 maja 2015 r. Można powiedzieć, iż na dokonanie płatności jest około trzech miesięcy. W związku z tym wydanie 1000 zł nie powinno być problemem.

 • Teraz wystarczy jedynie utrzymać aktywne (niezamknięte) konto
  do 15 czerwca 2015 r. 
  W tym dniu Bank wypłaci Wam premię.

Co ważne, premia zwolniona jest z opodatkowania. Gwarantuje to zapis w regulaminie:

Wartość Premii w Sprzedaży Premiowej podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie przepisu art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2012 r. poz. 361 z późn. zm.)
Nowy obraz (1)

 

Teraz co nieco o samym koncie. Oprócz bonusu 100 zł na start, iKonto w BNP Paribas oferuje co miesięczny moneyback 3% za zakupy w Internecie poprzez aplikację PayU.  

Money Back – zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach aplikacji mobilnej PayU. Warunkiem uruchomienia funkcji Money Back są miesięczne wpływy na konto min. 1000 zł

Aplikacji PayU możecie jej używać podczas zakupów w serwisie Allegro oraz w wielu sklepach internetowych. Dzięki temu na każdym zakupie oszczędzicie 3%, sumarycznie do 50 zł miesięcznie; 600 zł rocznie.

Szczegóły konta:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach minimum 1000 zł (w przeciwnym razie oplata miesięczna wyniesie 9 PLN)
  W przypadku osób do 25. roku życia, prowadzenie konta jest bezwzględnie darmowe;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP oraz pierwsze 4 wypłaty z bankomatów obcych w całej Polsce, każda kolejna w miesiącu 3 PLN;
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej BNP Paribas MasterCard® przy miesięcznych wydatkach kartą powyżej 200 zł lub gdy posiada się kartę kredytową (w przeciwnym razie opłata 6 zł);
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Moim zdanie to na prawdę uczciwa promocja. W zamian za aktywne korzystanie z konta, bank odwdzięczy się w postaci premii startowej oraz bonusów typu moneyback. Ten drugi jest szczególnie polecany dla osób, które regularnie kupują w Internecie. Jeżeli zainteresowała was ta promocja, jeszcze raz przypominam link do formularza

Regulamin promocji

Regulamin MoneyBack

 

Aktualne promocje bankowe:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów