Comperia Bonus Club, czyli społeczność osób dbających o swój budżet domowy

Nowy obrazJeżeli korzystaliście z dotychczasowych promocji organizowanych wraz ze spółką Comperia, mam dobrą wiadomość. Możecie w ten sposób stać się członkami klubu comperiabonusclub. Zapewne wiele z was dostało w ostatnim czasie przesyłkę pocztową, sms oraz maila z informacją o możliwości przynależności do klubu. Co daje to wyróżnienie oraz dlaczego warto poszukiwać źródeł dodatkowego dochodu dowiecie się w dzisiejszym wpisie.

 

  We wstępie użyłem frazy „elitarny”. Dla niektórych to określenie może wydawać się nieco komiczne, ba nawet u pomysłodawców klubu może pojawić się lekki uśmieszek. Jednak tak właśnie należy określać społeczność ludzi, którzy racjonalnie zarządzają swoim budżetem domowym oraz potrafią zadbać o własne interesy. Jak się okazuje, tylko niewielka część Polaków posiada oszczędności. Dużym problemem jest również słaba wiedza finansowa wśród naszych rodaków. Dlatego jeżeli korzystałeś z promocji BGŻ Optima lub/oraz Meritum Banku, możesz śmiało zaliczać się do elity finansowego IQ.

  Dla przypomnienia, w połowie zeszłego roku bank BGŻ Optima oferował 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 4,5%. Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, iż do każdej założonej lokaty, bank dorzucał 60 zł. W ten sposób realne oprocentowanie wynosiło kilkadziesiąt procent. Podobną propozycję miał dla was Meritum Bank na przełomie września/października 2014 roku. W tym przypadku była to 5% lokata na okres 2 miesięcy. Dodatkowy bonus to 55-60 zł w zależności od spełnienia dodatkowego warunku, jakim było skorzystanie z aplikacji mobilnej banku. Obie te promocje organizowane były przez firmę Comperia. Jest to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka z branży pośrednictwa finansowego. Obie promocje charakteryzowały się profesjonalizmem oraz bardzo ciekawą formą. Potencjalni klienci nie byli dłużni i odwdzięczyli się ogromnym zainteresowaniem, które przewyższyło prognozy organizatorów.

Nowy obraz (1)

  W związku z tak dużym zainteresowaniem, Comperia postanowiła stworzyć program lojalnościowy Comperia Bonus Club. Jeżeli korzystaliście z wcześniej wymienionych promocji powinniście dostać:

  • Przesyłkę w której znajdziecie swoją kartę klubową oraz kalendarz na 2015 rok
  • SMS z informacją o rejestracji karty oraz kolejnej promocji
  • Mail (niestety wylądował w spamie) z numerem karty oraz informacjami podobnymi do tych w SMS-ie

  Pytacie pewnie a po co to wszystko? For money – jak odpowiedział niegdyś Leo Benhakker w pewnej reklamie telewizyjnej. Uczestnictwo w klubie jest bezpłatne, daje wam ono za to określone profity.
Dzięki rejestracji karty macie możliwość otrzymać o 10-30% większy bonus w kolejnych edycjach promocji. A ta już niebawem. Jak można przeczytać w wiadomości od ComperiaBonus, już w marcu kolejna oferta z bonusem. 

Ponadto będziecie mogli skorzystać z różnych zniżek oferowanych przez Comperię. Na start kupon 20% w perfumerii Sephora oraz 100 zł zniżki na zakupy w Answear.com (przy minimalnych zakupach 300 zł).

  Jeżeli już zarejestrujecie kartę będziecie mieć możliwość zbierania tzw. punktów aktywności. W przyszłości pozwolą one na dostęp do dodatkowych bonusów i nagród za aktywności.

Aby zarejestrować kartę Comperia Bonus Club należy wejść w link:
http://www.comperiabonus.pl/club

Nowy obraz (2)

  W tym miejscu wpisujecie numer karty. Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w wysłany na adres email link aktywacyjny. Po tym wystarczy nadać swoje hasło i w ten sposób uzyskacie dostęp do klubu. Już na starcie możecie wykonać kilka prostych czynności, które pozwolą wam zebrać kilkadziesiąt punktów aktywności. Jak tego dokonać dowiecie się już po rejestracji.

  Sądząc po możliwości zdobywania kolejnych kart klubowych poczynając od niebieskiej po srebrną, złotą i na platynowej kończąc można spodziewać się kolejnych edycji „promocji z bonusem”. To dobra informacja dla osób, które poszukują sposobów na efektywne lokowanie swoich środków. Najbliższa możliwość już w marcu. O tej, jak i kolejnych edycjach dowiecie się oczywiście na blogu JakDorobić.com Aby być na bieżąco z wszelkimi informacjami zachęcam do zapisania się do Newslettera oraz polubienia fanpage na Facebooku.

Nowy obraz (3)

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów