Ułóż swoje Wymarzone Konto! Skorzystaj z lokaty 6% i walcz o nagrody

Nowy obraz (5)
  Zdarza Ci się narzekać na swoje konto bankowe? Chciałbyś sam ustalać warunki na jakich ma być prowadzone twoje konto bankowe? Jeśli tak, wyraź swoją opinię w ankiecie „Wymarzone Konto”. Ta ciekawa akcja promocyjna pozwala poznać oczekiwania klientów wobec kont bankowych. W zamian za wypełnienie ankiety dostajecie możliwość założenia 3-miesięcznej lokaty na 6% oraz zdobycia innych cennych nagród.

  To pierwsza tego typu promocja na polskim rynku bankowym. Akcja została zainicjowana przez znany polski bank, który występuje incognito. Wszystko po to, aby wyniki ankiety były jak najbardziej obiektywne. To na prawdę fajny pomysł wyjścia do klienta, zbadania jego potrzeb i oczekiwań wobec tak ważnej usługi jak konto bankowe.

  Aby dodatkowo zachęcić Was do tej zabawy, po wypełnieniu ankiety otrzymacie propozycję „Wymarzonego konta”. Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z tej oferty jako bonus będziecie mogli założyć lokatę oprocentowaną aż na 6%. Takiego oprocentowania depozytów próżno obecnie szukać na rynku. Lokata oczywiście objęta jest ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś zakres kwot to 1000 – 20 000 zł.

Wypełnienie lokaty zajmie wam dosłownie chwilę, składa się ona tylko z kilku pytań. W praktyce wygląda tak:

Nowy obraz (4)

Przejdź do wypełniania Ankiety

Po wypełnieniu ankiety wystarczy podać swoje dane kontaktowe oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodami marketingowymi.

Od teraz możecie walczyć o dodatkowe nagrody, a są to:

a) TV 65″ Samsung UE65HU7200 , o wartości 9 163,50 zł, który zostanie przyznany za I miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  1 018,00 zł (słownie: tysiąc  osiemnaście złotych)

b) Telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł, który zostanie przyznany za II miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  313,00 zł (słownie: trzysta trzynaście złotych)

c) Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł, który zostanie przyznany za III miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  235,00 zł (słownie: dwieście  trzydzieści pięć złotych)

d) Telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł, który zostanie przyznany za IV miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie  212,00 zł (słownie: dwieście dwanaście złotych)

e) Telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł, który zostanie przyznany za V miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 208,00 zł (słownie dwieście osiem złotych)

Wymienione kwoty pieniężne zostaną przeznaczone na zryczałtowany podatek od przyznanych nagród rzeczowych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

  • wypełnienie ankiety;
  • zatwierdzenie regulaminu oraz zgód marketingowych;
  • zatwierdzenie linku zwrotnego wysłanego przez Organizatora na adres e-mail podany w formularzu ankiety;
  • złożenie wniosku o „Wymarzone konto” z linku przesłanego przez organizatora
    (do 25.03.2015 r.).

  Zadaniem konkursowym jest polecanie zawarcia umowy rachunku bankowego przy wykorzystaniu indywidualnego linka jak największej liczbie Nowych klientów, którzy  złożą wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, a następnie zawrą taką umowę.

  Wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego musi zostać złożony najpóźniej w dniu 15.03.2015. Zaś zawarcie umowy rachunku musi nastąpić najpóźniej w dniu 25.03.2015.
Za zawarcie umowy rachunku bankowego uważa się moment otrzymania przelewu weryfikacyjnego przez Bank, do którego Polecany Nowy Klient złożył wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, a w przypadku wysyłki umowy kurierem otrzymanie przez Bank podpisanej umowy rachunku bankowego.

Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 31.03.2015 r.

Oczywiście każda polecona osoba będzie mogła założyć lokatę na 6%.

Regulamin promocji (po kliknięciu prawy górny róg)

 

Subiektywnie…

  Przyznam osobiście, iż zaskoczyła mnie taka forma promocji konta bankowego. Tajemniczość Banku dodaje smaczku całemu przedsięwzięciu, zaś zdobycie nagród dodatkowo motywuje do wzięcia udziału w zabawie. Mogę zapewnić was, iż organizatorem promocji jest poważna instytucja, dlatego warto wziąć w niej udział. 

  Po otrzymaniu propozycji założenia konta, możecie ją przyjąć bądź odrzucić. Możliwe, że nie będziecie wręcz mogli założyć proponowanego konta, gdyż promocja przeznaczona jest dla Nowych klientów tajemniczego Banku. Jednak jeżeli taka okoliczność będzie miała miejsce, zostaniecie o tym poinformowani.

  Zgodnie z regulaminem: Nowy Klient to osoba fizyczna, która na dzień zawarcia umowy, o której mowa w zdaniu poprzednim nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku bankowego w Banku, do którego kierowany jest wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, zgodnie z niniejszym Regulaminem.

  W takim razie, jeżeli po uchyleniu rąbka tajemnicy okaże się, iż mieliście już konto w Banku ale zostało ono zamknięte – będziecie mogli skorzystać z promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów