fbpx

Pożyczka Internetowa Alior Bank z 0% prowizji oraz 8,69% – zbuduj pozytywną historię kredytową + darmowy pakiet Alerty BIK na 12 miesięcy!

Pamiętacie ofertę Pierwszej Pożyczki od Alior Banku? Cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem. Aktualnie, w Aliorze dostępny jest nowy, bardzo podobny produkt kredytowy, a mianowicie Pożyczka Internetowa. Jak sama nazwa wskazuje, kredyt możecie zaciągnąć w pełni online i to bez posiadania konta osobistego. Bardzo dobre warunki pożyczki sprawiają, iż śmiało możemy ją zaliczyć do cyklu „budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u”. Oprócz tego, za samo zaciągnięcie pożyczki na dowolną kwotę i dowolny okres, w prezencie otrzymacie Pakiet Alerty BIK na 12 miesięcy o wartości 24 zł. Dzięki niemu, zadbacie o swoje bezpieczeństwo, ponieważ po każdym zapytaniu w bazie BIK-u otrzymacie mailowy i SMS-owy alert. W ten sposób ustrzeżecie się przed zaciągnięciem kredytu na wasze dane osobowe. Wracając jednak do samej oferty, w ramach promocji Pożyczki Internetowej prowizja wyniesie okrągłe 0%, zaś oprocentowanie kredytu to jedyne 8,69% w skali roku. W takiej konfiguracji RRSO wyniesie 9,04%. Ogromnym plusem oferty jest fakt, iż możecie z niej skorzystać bez wychodzenia z domu i to dla kwoty do 200.000 zł! Maksymalny okres kredytowania to nawet 10 lat, zaś minimalny 3 miesiące. Przy okazji przypominam o promocji Konta Jakże Osobistego, gdzie do zdobycia jest nawet 500 zł premii!

Pożyczka Internetowa w Alior Banku z RRSO na poziomie 9,04%

Promocyjne warunki, a mianowicie:

  • prowizja na poziomie 0% oraz
  • oprocentowanie zmienne równe 8,69% w skali roku

obowiązują w przypadku okresu od 3 do 120 miesięcy (czyli aż 10 lat). Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi od 500 zł do 200.000 zł.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu dla kwoty do 70.000 zł! Natomiast dla kwoty pożyczki powyżej 70 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) Alior Bank wymaga zabezpieczenia pożyczki w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW. Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Zaciągnięcie kredytu nie wymaga zakładania konta osobistego w Alior Banku. A jeśli już macie konto w Aliorze, to proces spłaty będzie nawet uproszczony. Do spłaty pożyczki będzie służył rachunek techniczny. Jeśli natomiast będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł.

Oprócz zbudowania historii w BIK-u, środki pozyskane w ramach pożyczki możecie przeznaczyć na rozwój osobisty, przykładowo na kursy i szkolenia, które sprawią, iż wasze dochody osobiste pójdą w górę.

Uczestnicy promocji

Z promocyjnej pożyczki mogą skorzystać osoby, które nie posiadały pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku w terminie od 17 grudnia 2021 roku. Posiadanie innego produktu w Alior Banku, jak na przykład konta osobistego lub oszczędnościowego, w żaden sposób nie koliduje z niniejszą promocją. Przy okazji przypominam o świetnej promocji Konta Jakże Osobistego z 400 zł premii na start oraz 1% moneyback dla kwoty do 240 zł. Klienci wewnętrzni mają ponadto nieco bardziej uproszczoną ścieżkę wnioskowania. Wówczas bank „już ich zna”, zatem kryteria weryfikacyjne są o wiele mniej inwazyjne.

Promocja skierowana jest zatem zarówno do obecnych, byłych jak i nowych klientów Alior Banku.

Przykładowe koszty pożyczki

Dla 12-miesięcznego wariantu kredytu, w przypadku pożyczki na 500 zł, łączny koszt kredytu 23,80 zł (łącznie do zwrotu będzie 523,80 zł), zaś miesięczna rata wyniesie 43,65 zł.

Dla innych przykładowych kwot, łączne koszty kredytu po 12 miesiącach wyniosą:

  • dla 1000 zł – 47,72 zł, rata – 87,31 zł, łącznie do zwrotu – 1047,72 zł,
  • dla 5000 zł – 238,48 zł, rata – 436,54 zł, łącznie do zwrotu – 5238,48 zł,
  • dla 10.000 zł – 476,96 zł, rata – 873,08 zł, łącznie do zwrotu – 10.476,96 zł,
  • dla 50.000 zł – 2384,68 zł, rata – 4365,39 zł, łącznie do zwrotu – 52.384,68 zł.

Pożyczka Internetowa Alior BankWysokość kosztów dla innych wariantów pożyczki łatwo obliczycie w kalkulatorze kredytowym na dedykowanej stronie promocji. Zatem łączny koszt budowy historii kredytowej wyniesie Was już 23,80 zł…a w zasadzie nawet mniej. Jeśli pożyczkę zaciągacie wyłącznie w celu zbudowania pozytywnego śladu w BIK-u, środki uzyskane w ramach pożyczki możecie wpłacić na konto oszczędnościowe lub lokatę. W ten sposób delikatnie zredukujecie koszty pożyczkowe. A jeśli środki wolicie przeznaczyć na konsumpcję – wolna wola, to wy będziecie spłacać 🙂

Pamiętajcie, jednak że wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy, opierają się na parametrach z reprezentatywnego przykładu i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

Nie wiecie gdzie ulokować wolne środki? Polecam nasz aktualny ranking lokat i kont oszczędnościowych.

Jak zawnioskować o Pożyczkę Internetową w Alior Banku?

Wniosek o promocyjną pożyczkę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wypełnienie wniosku zajmie Wam dosłownie chwilę. Wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie zadzwoni do Was konsultant (tego samego dnia lub maksymalnie w ciągu 2-3 dni), by przeprowadzić Was przez dalszy proces. Oprócz podstawowych danych osobowych, bank zapyta jakie są wasze zarobki netto, wydatki na utrzymanie gospodarstwa domowego oraz ile wynoszą wasze miesięczne zobowiązana finansowe (na przykład spłaty innych kredytów).

Jeśli wszystko będzie OK, wasza tożsamość zostanie zweryfikowana przez smartfona, zaś wszelkie formalności zostaną załatwione mailowo lub przez telefon – bez wychodzenia z domu. Natomiast w przypadku, gdy bank będzie miał wątpliwości, co do waszej zdolności kredytowej, wówczas zostaniecie zaproszeni do oddziału banku wraz z wymaganymi dokumentami (na przykład zaświadczenie od pracodawcy).

W przypadku pierwszej opcji, środki zostaną przelane na wasze konto w dowolnym banku, zaraz po zawarciu umowy – może to być nawet tego samego dnia! Harmonogram spłaty otrzymacie mailowo oraz prawdopodobnie również w wersji papierowej.

Darmowy pakiet Alerty BIK na 12 miesięcy

W ramach promocji „Alerty BIK w Alior Banku”, do każdej pożyczki i kredytu konsolidacyjnego bank dodaje bezpłatny kod do aktywacji wspomnianej usługi. Specjalna oferta obowiązuje od 9 lutego 2022 roku i potrwa do 31 marca 2022 roku. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy samo podpisanie umowy o produkt kredytowy. Jednak, aby wziąć udział w promocji, musicie poinformować o tym pracownika banku podczas rozmowy telefonicznej po złożeniu wniosku. Bez upomnienia się nie otrzymacie nagrody.

O przyznaniu usługi bank poinformuje Was, wysyłając wiadomość e-mail, po podpisaniu umowy o pożyczkę. Na aktywowanie usługi będziecie mieli 7 dni od momentu otrzymania kodu. Od tego czasu Alerty BIK będą ważne przez 12 miesięcy – nawet, jeśli pożyczka będzie opiewała na krótszy okres lub spłacicie ją przed czasem. Standardowy koszt usługi poza promocją to 24 zł.

Instrukcja – po zalogowaniu na koncie BIK w polu „Kod rabatowy” wpiszcie otrzymany kod i użyjcie przycisków „Przelicz cenę (aby wyzerować cenę za Alerty BIK) i „Zamawiam bezpłatnie”.

Alerty BIK w promocji Alior Bank

Alerty BIK to usługa, dzięki której będziecie informowani o każdej próbie zaciągnięcia zobowiązania z wykorzystaniem waszych danych osobowych w banku lub innej instytucji korzystającej z usług bazy danych BIK. W momencie złożenia wniosku kredytowego (również o kartę kredytową czy limit w koncie) otrzymacie mail i/lub SMS ze stosowną informacją. Jeśli siedzicie akurat w wygodnym fotelu w jednym z oddziałów banku – OK, przetestujecie usługę „na żywym organizmie”. Gdy jednak nawet nie myślicie o zaciąganiu kredytu, a na ekranie waszego telefonu czy komputera pojawił się alert – musicie działać. Kontakt z BIK-iem oraz z bankiem, w którym próbowano wyłudzić pożyczkę, skutecznie zablokuje próbę wykorzystania waszej tożsamości.

Szczegóły w regulaminie promocji „Alerty BIK od Alior Banku” oraz w poradniku BIK.

Podsumowanie

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Zweryfikuj to sam, czyli dokumenty związane z analizą kredytu od Alior Banku:

Reprezentatywny przykład pożyczki prezentuje się następująco:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 138,23 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 4038,23 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4038,23 zł; 54 miesięczne raty, w tym 53 równe raty w wysokości 428,49 zł, ostatnia rata: 428,26 zł. Kalkulacja została dokonana na 3.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 59,39%.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów