fbpx

Pożyczka Internetowa Alior Bank z 0% prowizji oraz oprocentowaniem 11,9% – w pełni online z RRSO 12,57%

Pożyczka Internetowa od Alior Banku to ciekawy, a zarazem prosty produkt, który w stosunkowo tani sposób pozwoli Wam zbudować pozytywną historię kredytową. Ogromną zaletą pożyczki jest brak prowizji (wynosi ona okrągłe 0%) oraz innych opłat poza standardowym oprocentowaniem. Pożyczkę Internetową od Alior Banku, zaciągniecie bez wychodzenia z domu – w pełni zdalnie i bez wizyty kuriera. Oprocentowanie pożyczki wynosi 11,9%, co daje RRSO na poziomie 12,57%. Pożyczka Internetowa nie wymaga posiadania konta osobistego, a do kwoty 100.000 zł również wykupowania ubezpieczenia. Bardzo dobre warunki pożyczki sprawiają, iż śmiało możemy ją zaliczyć do cyklu „budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u”. Minimalna kwota pożyczki to nawet 500 zł, zaś maksymalna sięga kwoty 200.000 zł! Najdłuższy możliwy okres kredytowania to nawet 10 lat, zaś minimalny to 3 miesiące.

Skoro mówimy już o produktach kredytowych: sprawdźcie koniecznie promocję karty kredytowej, dzięki której zdobędziecie nawet 900 zł premii w formie zwrotu za płatności!

Pożyczka Internetowa w Alior Banku z RRSO na poziomie 12,57%

Promocyjne warunki, a mianowicie:

  • prowizja na poziomie 0% oraz
  • oprocentowanie zmienne równe 11,9% w skali roku

obowiązują w przypadku okresu od 3 do 120 miesięcy (czyli aż 10 lat). Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi od 500 zł do 200.000 zł.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu dla kwoty do 100.000 zł! Natomiast dla kwoty pożyczki powyżej 100000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) Alior Bank wymaga zabezpieczenia pożyczki w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW. Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo. Ubezpieczenie to zapewnia PZU, czyli… główny akcjonariusz Alior Banku. Jeśli zaś nie chcecie skorzystać z „ubezpieczenia bankowego”, możecie je wykupić polisę u innego podmiotu i przedstawić ją w Alior Banku.

Ubezpieczenie pożyczki Alior Bank – PZUZaciągnięcie kredytu nie wymaga zakładania konta osobistego w Alior Banku. Natomiast jeśli już macie konto w Aliorze, to proces spłaty będzie nawet uproszczony. Do spłaty pożyczki będzie służył rachunek techniczny. Jeśli zaś będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł. Przy okazji przypominam jednak o świetnej promocji Konta Jakże Osobistego z 500 zł premii na start oraz 1% moneyback.

Oprócz zbudowania historii w BIK-u, środki pozyskane w ramach pożyczki możecie przeznaczyć na rozwój osobisty, przykładowo na kursy i szkolenia, które sprawią, iż wasze dochody osobiste pójdą w górę.

Uczestnicy promocji

Z promocyjnej pożyczki mogą skorzystać osoby, które nie posiadały pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku w terminie od 20 lutego 2023 roku. Posiadanie innego produktu w Alior Banku, jak na przykład konta osobistego lub oszczędnościowego, w żaden sposób nie koliduje z niniejszą promocją. Dlatego możecie skorzystać zarówno ze świetnej promocji Konta Jakże Osobistego z 500 zł premii, jak i z promocyjnej pożyczki. Klienci wewnętrzni mają ponadto nieco bardziej uproszczoną ścieżkę wnioskowania. Wówczas bank „już ich zna”, zatem kryteria weryfikacyjne są o wiele mniej inwazyjne.

Promocja skierowana jest zatem zarówno do obecnych, byłych jak i nowych klientów Alior Banku.

Przykładowe koszty pożyczki

Dla 12-miesięcznego wariantu kredytu, w przypadku pożyczki na 1000 zł, łączny koszt kredytu wynosi 54,44 zł (łącznie do zwrotu będzie 1054,44 zł), zaś miesięczna rata wyniesie 87,87 zł.

Dla innych przykładowych kwot, łączne koszty kredytu po 12 miesiącach wyniosą:

  • dla 2000 zł – 108,88 zł, rata – 175,74 zł, łącznie do zwrotu – 2108,88 zł,
  • dla 5000 zł – 272,2 zł, rata – 439,35 zł, łącznie do zwrotu – 5272,2 zł,
  • dla 10.000 zł – 544,40 zł, rata – 878,69 zł, łącznie do zwrotu – 10.544,40 zł,
  • dla 20.000 zł – 1088,80 zł, rata – 1757,39 zł, łącznie do zwrotu – 21.088,80 zł.

Pożyczka Internetowa Alior BankWysokość kosztów dla innych wariantów pożyczki łatwo obliczycie w kalkulatorze kredytowym na dedykowanej stronie promocji. Co ciekawe, dla kwoty 500 zł, na okres 3 miesięcy, łączny koszt pożyczki wyniesie Was 8,26 zł 🙂 Zatem łączny koszt budowy historii kredytowej wyniesie Was mniej niż 10 zł…a nawet jeszcze mnie mniej. Jeśli pożyczkę zaciągacie wyłącznie w celu zbudowania pozytywnego śladu w BIK-u, środki uzyskane w ramach pożyczki możecie wpłacić na konto oszczędnościowe lub na lokatę. W ten sposób niemal do zera zredukujecie koszty pożyczkowe. A jeśli środki wolicie przeznaczyć na konsumpcję – wolna wola, to wy będziecie spłacać 🙂

Pamiętajcie, jednak że wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy, opierają się na parametrach z reprezentatywnego przykładu i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

Nie wiecie gdzie ulokować wolne środki? Polecam nasz aktualny ranking kont oszczędnościowych. Najlepsze konta oszczędnościowe zapewniają oprocentowanie na poziomie nawet 8% w skali roku.

RRSO 9,04% – Pożyczka Internetowa Alior Bank

Jak zawnioskować o Pożyczkę Internetową w Alior Banku?

Wniosek o promocyjną pożyczkę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wypełnienie wniosku zajmie Wam dosłownie chwilę. Wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie zadzwoni do Was konsultant (tego samego dnia, dosłownie chwilę po uzupełnieniu formularza), by przeprowadzić Was przez dalszy proces. Oprócz podstawowych danych osobowych, przedstawiciel banku zapyta jakie są wasze zarobki netto, wydatki na utrzymanie gospodarstwa domowego oraz ile wynoszą wasze miesięczne zobowiązana finansowe (na przykład spłaty innych kredytów).

Jeśli wszystko będzie OK, wasza tożsamość zostanie zweryfikowana przez smartfona, zaś wszelkie formalności zostaną załatwione mailowo lub przez telefon – bez wychodzenia z domu.

Jak wygląda proces weryfikacji w praktyce?

Proces jest naprawdę prosty. Jeśli będzie taka potrzeba, bank zidentyfikuje Waszą tożsamość za pomocą aparatu w Waszym telefonie. Poprosi Was o zrobienie zdjęć dowodu osobistego oraz nagranie kamerą tego, jak wykonujecie kilka poleceń. Umowa zostanie zawarta zdalnie, a środki przelane na wskazane przez Was konto.Natomiast w przypadku, gdy bank będzie miał wątpliwości, co do waszej zdolności kredytowej, wówczas zostaniecie poproszeni o wysyłkę niezbędnych dokumentów mailem lub zaproszeni do oddziału banku wraz z wymaganymi dokumentami (na przykład zaświadczenie od pracodawcy).

W przypadku pierwszej opcji, środki zostaną przelane na wasze konto w dowolnym banku, zaraz po zawarciu umowy – może to być nawet tego samego dnia! Harmonogram spłaty otrzymacie mailowo oraz prawdopodobnie również w wersji papierowej.

Podsumowanie

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 49 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Zweryfikuj to sam, czyli dokumenty związane z analizą kredytu od Alior Banku:

Reprezentatywny przykład pożyczki prezentuje się następująco:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 12,57%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 32 600 zł; całkowita kwota do zapłaty: 44 776,34 zł; oprocentowanie stałe: 11,9%; całkowity koszt pożyczki: 12 176,34 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 12 176,34 zł; 67 miesięcznych rat, w tym 66 równych rat w wysokości 668,31 zł, ostatnia rata: 667,88 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów