fbpx

PROMOCJA PRZEDŁUŻONA: darmowe Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas z 250 zł premii na start + 100 zł w promocji płatności mobilnych!

[Aktualizacja: dziś rano (8 października 2018 roku) została wyczerpana pula 1000 promocyjnych wniosków. Organizator postanowił jednak przedłużyć promocję poprzez zwiększenie limitu uczestników. Nie wiadomo jednak, jak duża jest obecnie pula. Jeśli chcecie zatem załapać się na solidną premię, lepiej nie zwlekajcie ze złożeniem wniosku].

Promocja „Korzystaj i zyskaj z Kontem Optymalnym” powraca. Tym razem BGŻ BNP Paribas oferuje aż 250 zł premii pieniężnej w zamian za założenie Konta Optymalnego. Jest to rachunek nie byle jaki, bo gwarantujący bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i karty debetowej. Plusem promocji jest stosunkowo krótki, 2-letni okres karencji. Musicie się jednak pospieszyć. Limit wniosków w promocji to wyłącznie 1000 sztuk! A jeśli będziecie sprytni to otrzymacie dodatkowo 100 zł w formie bonów do Biedronki i Allegro w łatwej promocji płatności mobilnych. Przy okazji przypominam również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery IKEA o wartości 200 zł. Łącząc wszystkie promocje możecie zyskać nawet 550 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 28 września 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 28 września 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe jest do 31 października 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. W poprzedniej tego typu akcji wnioski zostały wyczerpane na długo przed jej oficjalnym zakończeniem, dlatego lepiej się sprężać 🙂 Póki strona rejestracyjna jest aktywna – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 16 listopada 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Pierwsze 50 zł premii należy Wam się już za samo podpisanie umowy i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Mówiąc bardziej szczegółowo, do 30 listopada 2018 roku musicie pobrać aplikację GOmobile i się w niej zalogować. Oczywiście jest ona dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne.

Druga nagroda to 50 zł. Otrzymacie ją w przypadku spełnienia powyższego warunku, a także zapewnienia wpływu na co najmniej 1000 zł oraz wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł w grudniu 2018 roku.

Trzecią nagrodę o wartości 50 zł otrzymacie w przypadku zapewnienia wpływu na co najmniej 1000 zł oraz wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł w styczniu 2019 roku.

Czwarta nagroda to 100 zł. Tutaj warunki są takie same, czyli wpływ 1000 zł oraz płatności kartą na 300 zł. Warunki te należy spełnić w lutym 2019 roku. 

Podsumowując: logujecie się w aplikacji do końca listopada, od grudnia 2018 roku do lutego 2019 roku zapewniacie wpływy po 1000 zł oraz płacicie kartą po 300 zł i 250 zł premii jest wasze! 

 

Teraz technikalia. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ogólnie mówiąc, standardowe płatności w punktach handlowo-usługowych, czy w sklepach internetowych bez problemu pozwolą Wam spełnić warunki promocji.

 

Do 17 grudnia 2018 roku otrzymacie maila z prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 27 grudnia 2018 roku. Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca grudnia 2018 roku, drugiej i trzeciej do końca lutego 2019 roku, zaś ostatnie 100 zł wpadnie do 31 marca 2019 roku. Wcześniej organizator będzie informował Was mailowo o przyznaniu prawa do danej nagrody.

Szczegóły w regulaminie promocji „Korzystnie w koncie”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 250 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 250 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów