fbpx

Santander Bank: 200 zł premii za cztery wpływy wynagrodzenia (lub innego świadczenia), a do tego 80 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę

Dobra wiadomość dla osób, które mają zamiar założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP w Santander Banku. Zapewniając wpływy z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub innego świadczenia (na przykład stypendium) możecie zdobyć 200 zł łatwej premii! Dodatkowo, otwierając konto w ramach programu poleceń otrzymacie 80 zł premii na start. Oprócz tego bank zapewnia 2,7% w skali roku na rachunku oszczędnościowym „konto systematyczne z bonusem”, 1% zwrotu za opłacanie rachunków domowych oraz 80 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń.

 

Uczestnictwo w promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). Posiadanie innego produktu, jak na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej nie wyklucza uczestnictwa w niniejszej promocji.

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 5 października 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową (Dopasowana lub VIP). Dodatkowym wymogiem jest posiadanie lub podpisanie umowy o dostęp do bankowości online.

 

Zasady promocji

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, wówczas w okresie do 31 stycznia 2019 roku złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 4 kolejnych miesięcy zapewnijcie wpływy na co najmniej 1000 zł. Nie ważne kiedy zaczniecie zapewniać wpływy. Najważniejsze, aby zmieścić się w terminie do 30 czerwca 2019 roku. Za każdy wpływ otrzymacie 50 zł bonusu. Jeśli w danym miesiącu nie zapewnicie wpływu wynagrodzenia, wówczas nie otrzymacie premii za ten miesiąc, ale nadal możecie spełniać warunki w kolejnych miesiącach (no chyba, że był to wasz 4. miesiąc promocji). Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca. 

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu…

 

To tyle. Na koniec, jak zawsze przy tego typu promocjach należy przeanalizować, w jaki sposób definiowane jest pojęcie wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem:

po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia…

Nie da się ukryć, iż regulamin nie jest zbyt restrykcyjny, więc „warto próbować” 🙂

Szczegóły – regulamin promocji „200 zł za konto wynagrodzeniem”.

 

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

  • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
  • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
  • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

 

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Nie da się ukryć, iż decydując się na założenie konta w Santander Banku warto połączyć obie promocje i zyskać nawet 280 zł premii. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku programu poleceń okres karencji liczony od 1 grudnia 2017 roku, zaś w przypadku niniejszej promocji występuje data ustalona na 1 kwietnia 2018 roku.

Więcej na temat programu poleceń w dedykowanym artykule.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów