fbpx

Nest Bank: BIZnest Konto dla przedsiębiorców za bezwarunkowe 0 zł oraz nawet 600 zł bonusu

Powraca bardzo przyjemna promocja Nest Banku w ramach której przedsiębiorcy mogą uzyskać dodatkowy przychód dla swojej firmy. Mianowicie, w zamian za założenie rachunku firmowego BIZnest Konto otrzymacie aż 200 zł premii na start oraz dodatkowe 400 zł, jeśli zdecydujecie się na terminal płatniczy. Warunki promocji startowej ponownie są bardzo proste, tak by zachęcić Was do wypróbowania oferty BIZnest Konta. Podobnie jak w przypadku promocji kont osobistych, bank również i w tym przypadku zastosował limit promocyjnych rachunków. Pula wniosków to wyłącznie 300 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Co do samego konta, jest to prawdopodobnie jedyne na rynku w pełni darmowe konto firmowe. Za 0 zł będziecie mogli korzystać z karty debetowej, wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, wykonywać przelewy internetowe, a także wpłacać gotówkę we wpłatomatach sieci Euronet. Oczywiście samo prowadzenie konta również jest bezwarunkowo darmowe. Zatem, jeśli nawet posiadacie już główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować ofertę Nest Banku. Przedsiębiorcy mogą posiadać wiele kont bankowych, tak samo jak osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

 

 

Uczestnicy promocji „BIZnest Konto z premią 300 zł”

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Udział w promocji mogą wziąć nowi klienci banku, którzy w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku nie posiadali w Nest Banku konta firmowego. Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora). Przykładowo, jeśli wniosek złożycie 11 lutego 2020 roku, wówczas wasze poprzednie konto firmowe powinno być zamknięte przed 11 lutego 2018 roku.

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście zwykłe konto osobiste „na siebie” w Nest Banku, wówczas śmiało możecie skorzystać z promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Pierwszym krokiem standardowo będzie wypełnienie wniosku o BIZnest Konto na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 9 marca 2020 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania puli promocyjnych wniosków (300 sztuk). Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji (wstrzymane zostanie wysyłanie nowych wniosków). Każdy kto zdąży złożyć wniosek oraz spełni warunki promocji – otrzyma swoją nagrodę 🙂

Podczas składania wniosku nie musicie wyrażać jakichkolwiek zgód marketingowych. Ba, nie musicie nawet wnioskować o kartę debetową. Jednak skoro jest ona w pełni darmowa, to zawsze może się przydać 🙂

Umowę o BIZnest Konto zawrzecie przelewem weryfikacyjnym z konta osobistego lub za pośrednictwem kuriera. Macie na to czas maksymalnie do 20 marca 2020 roku.

 

Zasady promocji – 200 zł premii na start

Po otwarciu konta wystarczy, że dokonacie z nowo otwartego konta terminowej zaliczki na podatek dochodowy lub składkę na ZUS (składka na co najmniej 250 zł) oraz zapewnicie wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 2000 zł przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe (w każdym miesiącu z osobna).

Warunki po raz pierwszy należy spełnić do 30 kwietnia 2020 roku. Zatem możliwe konfiguracje spełniania warunków to:

 • luty, marzec, kwiecień oraz maj lub
 • marzec, kwiecień, maj oraz czerwiec lub
 • kwiecień, maj, czerwiec oraz lipiec.

 

Co do wpływów, wykluczone są wpływy z kont osobistych i firmowych prowadzonych na wasze nazwisko, a także wpływy z tytułu zaciągniętych kredytów lub zakończonych lokat. Zatem przelew od kogoś znajomego lub od kontrahenta bez problemu spełni warunki promocji. Warunek wpływu spełnicie również poprzez wpłatę gotówki we wpłatomacie lub w oddziale banku – to chyba najprostsza opcja.

 

Jeśli zaliczki na podatek dochodowy opłacacie kwartalnie, wówczas jedynym wyborem pozostaje opłacenie składki na ZUS. Zgodnie z regulaminem, bank może zwrócić się do Was o udokumentowanie opłaconej zaliczki na podatek. Wówczas będziecie mieli 7 dni na przesłanie skanu dokumentu księgowego do wglądu. Oczywiście po wykonanej weryfikacji, Nest Bank usunie otrzymany dokument.

 

Premia zostanie wypłacona w czterech transzach po 50 zł każda, do 20. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

 

 

 

400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego

Dodatkową premię możecie zdobyć, jeśli podczas wnioskowania o konto lub w odrębnej dyspozycji złożonej przez Elektroniczne Kanały Dostępu, wystąpicie o udostępnienie terminala płatniczego. Wiadomo, ta część promocji jest nie dla wszystkich, ale skoro mieliście w planach wdrożenie takowej usługi, warto przy okazji zdobyć aż 400 zł premii. 

 

Aby zdobyć premię za terminal należy w ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto zawrzeć umowę z First Data Polska S.A. na obsługę i rozliczenia transakcji kartowych oraz zapewnić wpływy z tego tytułu (w ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto). Co ważne, w ramach promocji, a może wręcz „akcji społecznej” Polska Bezgotówkowa zostaniecie zwolnieni z opłaty za instalację i aktywację terminala, opłatę za dzierżawę terminalna oraz prowizję od każdej transakcji kartą. Udogodnienia te obowiązują przez pierwsze 12 miesięcy.

 

Wysokość „premii za terminal płatniczy” uzależniona jest od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala określonego w umowie dotyczącej jego udostępnienia. Premia wynosi odpowiednio:

 • 100 zł dla okresu 12 miesięcy,
 • 200 zł dla okresu 24 miesięcy,
 • 300 zł dla okresu 36 miesięcy ,
 • 400 zł dla okresu 48 miesięcy .

 

Więcej na ten temat w regulaminie promocji (sekcja – premia za terminal płatniczy).

 

Szczegóły BIZnest Konta

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej (nie musicie o nią wnioskować),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir (w tym do ZUS i US),
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w Tabeli opłat dla klientów firmowych.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów