Santander Bank: 200 zł premii na start w ramach promocji karty kredytowej VISA „Akcja Pajacyk” oraz do 600 zł bonusu w formie 1% moneyback

W Santander Banku ruszyła bardzo ciekawa promocja karty kredytowej, w której możecie zyskać aż na 3 sposoby. Po pierwsze, otrzymacie 200 zł premii startowej. Po drugie, przez rok bank będzie Wam wypłacał 1% zwrotu od transakcji bezgotówkowych, maksymalnie do 600 zł w skali roku. Po trzecie, promowanym produktem jest karta VISA Silver „Akcja Pajacyk”, dzięki czemu bez większego wysiłku wesprzecie szczytną akcję charytatywną. Mało tego, w ramach promocji będziecie zwolnieni z opłat za kartę przez pierwsze 2 lata. Zatem, czy będziecie używali karty, czy też spocznie ona na dnie szafy – nic z tego tytułu nie zapłacicie. Przy okazji przypominam o rekordowej promocji Konta Jakie Chcę z 250 zł premii na start oraz dodatkowym bonusem w programie poleceń. Oczywiście promocje konta i karty kredytowej możecie ze sobą połączyć!

 

 

Z kartą Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagasz dzieciom!

Cóż zacznę może niemodnie i niestandardowo, ale nazwa karty jest nieprzypadkowa. Otóż płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” możecie pomóc w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej przez Was transakcji, bank przekaże część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci Pajacyk, Polskiej Akcji Humanitarnej (niestety bank nie informuje jaka to część środków, a szkoda). Z pewnością chodzi tu o część prowizji, jakie bank otrzymuje z tytułu opłat interchange od sprzedawców stosujących terminale płatnicze. Cóż, jeśli już mamy możliwość pomagania (i to w sposób pasywny) – warto to robić 🙂

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały karty kredytowej w Santander Banku na dzień 31 stycznia 2020 roku. Jeśli zaś w wymienionym czasie posiadacie lub posiadaliście inny produkt od Santandera (na przykład konto osobiste lub lokatę), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Cóż, nie da się ukryć, iż okres karencji jest niezmiernie krótki. 

 

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji lub w bankowości elektronicznej. Macie na to czas do 31 maja 2020 roku. Jako, że jest to produkt kredytowy, podczas wypełniania wniosku zostaniecie poproszeni o określenie swojej sytuacji dochodowej. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT.

 

Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód warunkujących udział w promocji:

  • zgoda na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
  • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu,
  • brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych prze bank w celach marketingowych,
  • podanie w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

 

Uzyskanie karty warunkuje również polityka kredytowa banku. Na to nie mamy już jednak wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

 

 

 

 

150 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver „Akcja Pajacyk”

Łączna nagroda podzielona jest na kilka części. Gdy już aktywujecie swoją główną kartę kredytową, pierwsze 150 zł premii otrzymacie pod warunkiem, iż zawrzecie umowę o dodatkową kartę wydaną do głównej karty VISA Silver. Kartę dodatkową możecie wyrobić dla bliskiej Wam osoby w okresie do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Przykładowo, zawierając umowę w lutym 2020 roku, kartę dodatkową musicie wyrobić do końca maja 2020 roku.

 

W celu wyrobienia karty dodatkowej wybierzcie się do dowolnej placówki Santander Banku z osobą na rzecz której zostanie wydana dodatkowa karta. Wizyta będzie raczej krótka, ponieważ bank nie będzie weryfikował zdolności kredytowej waszego bliskiego. Mianowicie, transakcje wykonane kartą dodatkową będą wliczane w ciężar rachunku karty głównej. To na Was spoczywa odpowiedzialność za transakcje wykonane kartą dodatkową. Osoba, dla której wyrobicie takową kartę nie musi być waszym członkiem waszej rodziny, ale lepiej abyście obdarzali się wzajemnym zaufaniem 😉

Jeśli karta dodatkowa będzie aktywna na dzień 30 września 2020 roku, wówczas 150 zł premii powędruje na rachunek karty głónwej w październiku 2020 roku.

 

50 zł za zawarcie umowy o kartę mobilną (do karty Visa Silver)

Kolejne 50 zł premii będzie jeszcze łatwiejsze. Aby zdobyć bonus wystarczy, że do karty Visa Silver „Akcja Pajacyk” wyrobicie mobilną kartę kredytową. Jest to nic innego jak wirtualny odpowiednik karty głównej. W tym przypadku również macie czas do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy o kartę główną.

 

Aby skorzystać z tej części premii należy posiadać smartfona wyposażonego w system Android oraz technologię NFC, a także aktywną aplikację mobilną. Niestety posiadacze urządzeń z logiem jabłka na tę chwilę nie mogą skorzystać z tej części promocji. Kartę mobilną wygenerujecie w ramach aplikacji mobilnej (zakładka KartyZamów w aplikacjiKarta kredytowa VISA lub Mastercard). Oczywiście transakcje wykonane kartą mobilną również będą zaliczane w ciężar karty głównej.

Jeśli karta mobilna będzie aktywna na dzień 30 września 2020 roku, wówczas 50 zł premii powędruje na rachunek karty głównej w październiku 2020 roku.

 

Do 600 zł zwrotu w ramach 1% moneyback

Ostatnia część premii to klasyczny moneyback od płatności kartą. Wartość 1% być może nie powala na kolana, ale jak na dzisiejsze czasy lepsze to niż nic. Więcej, bo 5% zapewnia jedynie T-Mobile Usługi Bankowe w przypadku Konta Freemium/Premium lub Credit Agricole – 3% od transakcji zbliżeniowych kartą kredytową.

 

Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, czyli do 600 zł w skali roku. Moneyback naliczany jest od transakcji wykonanych zarówno kartą główną, jak i kartą dodatkową oraz kartą mobilną. Zwrot wypłacany jest za płatności wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i przez Internet. Odpadają jedynie nietypowe transakcje typu quasi cash, wykonane w ramach zakładów bukmacherskich i w kasynach oraz doładowania e-portmonetek walutowych, przykładowo Revolut, czy DiPocket.

 

Naliczanie moneyback zacznie się już od momentu wydania karty. Przykładowo, gdy kartę otrzymacie w lutym 2020 roku, wówczas bank wypłaci zwroty za płatności wykonane w lutym oraz w ciągu kolejnych 11 miesięcy. Premie będą wypłacane na bieżąco, do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu płatności.

 

Szczegóły w regulaminie promocji „800 zł z kartą kredytową VISA„.

 

Szczegóły karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk”

Pomimo, że karta Silver jest warunkowo płatna, kolejną częścią niniejszej promocji jest zwolnienie uczestników z opłat za użytkowanie karty przez pierwsze dwa lata, dzięki czemu premię odbierzecie bezkosztowo. Zapewnia to fragment regulaminu:

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych za kartę w drugim roku.

 

Oczywiście wydanie karty również jest darmowe. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Jeśli karty nie spłacalibyście w całości w terminie spłaty, wówczas standardowe RRSO wynosi 10,2%.

Karta mobilna i dodatkowa również wydawane są za darmo i nie są obarczone jakimikolwiek kosztami.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów