fbpx

mBank: 150 zł premii na start, 50 zł w promocji ubezpieczenia na życie i NNW oraz 2,6% w skali roku na koncie oszczędnościowym „Moje cele”

Po zakończeniu ultra krótkiej promocji mBanku z 150 zł premii przy praktycznym braku karencji mam dla Was kolejną akcję z 150 zł bonusu, aczkolwiek z zastosowaniem standardowej definicji „nowego klienta”. Na osłodę warto dodać, iż w tym przypadku możecie dodatkowo założyć konto oszczędnościowe „Moje cele” z preferencyjnym oprocentowaniem 2,6% w skali roku (dla kwoty do 20.000 zł). Oprócz tego w ramach nowej promocji ubezpieczenia na zdrowie i życie oraz NNW możecie uzyskać 50 zł zwrotu. Ochroną możecie objąć zarówno siebie i swojego partnera, czy też dziecko. Dużą wygodą tego rozwiązania jest zakup polisy na klik oraz automatyczne pobieranie składki z konta w mBanku. Konto w mBanku założycie bez wychodzenia z domu, zaś zamknięcie rachunku możliwe jest z poziomu bankowości elektronicznej. Dodatkowo w ramach darmowej usługi CyberRescue, mBank zapewni Wam ochronę przed przykrymi konsekwencjami działań cyberprzestępców.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji „eKonto z premią – VIII edycja” mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku. W przypadku tych drugich, warunkiem udziału w promocji jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższe warunki, złóżcie wniosek o promocyjne eKonto  osobiste wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji. Umowę o konto należy podpisać do 27 maja 2020 roku. Warunkiem przystąpienia do akcji promocyjnej jest zaakceptowanie oświadczeń o treści wskazanej w części wniosku „X. Oświadczenia”. Podczas składania wniosku do wyboru macie ciekawe wzory kart, w tym dedykowaną kartę WOŚP. 

 

 

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele”, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

 

 

Umowę możecie podpisać na dwa sposoby 🙂

Pierwszy z nich to zawarcie umowy w obecności kuriera. Zdecydowanie polecam tę formę zawarcia umowy ze względu na wygodę oraz możliwość podania adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły. 

Druga opcja to podpisanie umowy w placówce banku. Doświadczenie pokazuje, iż w tym przypadku bywają pewne problemy. Otóż musicie uważać, aby pracownik nie wygenerował umowy na nowo (na standardowych warunkach), co spowoduje, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce.

 

 

150 zł premii na start – zasady

Premia podzielona jest na dwie transze. Pierwsze 100 zł otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

 

Kolejne 50 zł premii trafi do Was, jeśli zapewnicie jeszcze jeden wpływ na 1000 zł oraz ponownie wykonacie 5 płatności bezgotówkowych. Na spełnienie tych warunków macie czas w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

 

Przykład!

Załóżmy, że rachunek otworzycie 14 lutego 2020 roku, wówczas do 21 lutego 2020 roku zapewnijcie przelew na 1000 zł oraz do 31 marca 2020 roku wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.

Następnie, w kwietniu 2020 roku ponownie zapewnijcie przelew na 1000 zł oraz wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób uzyskacie prawo do pełnych 150 zł premii!

 

Premie będą wypłacane w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków promocji. W powyższym przykładzie będzie to zatem kwiecień oraz maj 2020 roku. Oczywiście w przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach (marzec, kwiecień, maj) nastąpi naturalne przesunięcie wypłaty premii o daną liczbę miesięcy.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – VIII edycja”.

 

 

 

 

Konto oszczędnościowe Moje cele

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Do 31 sierpnia 2020 roku oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2,6% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

 

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

 

Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – VIII edycja”.

 

Zyskaj 50 zł zwrotu kupując ubezpieczenia na życie i dowolne NNW

Dotychczasowo, mBank słynął głównie z promocji ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Kilkukrotnie bank oferował zwroty w gotówce, czy jak obecnie 15% zniżki ekstra dla swoich klientów. W najnowszej promocji, zwrot przysługuje za zakup pakietu ubezpieczenia na życie i NNW.

 

Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci, jak i osoby, które dopiero założą konto osobiste w mBanku. Z akcji wyłączone są natomiast osoby, które w okresie ostatnich 6 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji posiadały następujące ubezpieczenia:

 • Terminowe ubezpieczenie na Życie 24h Klientów mBanku S.A lub
 • NNW „Ochrona 24h” dla posiadaczy rachunków BRE Banku SA otwartych i prowadzonych przez mBank lub
 • NNW Moja Ochrona dla posiadaczy Rachunków Oszczędnościowo-Rozliczeniowych MultiKonto.

 

Ponadto z akcji wyłączone są osoby, które przed dniem rozpoczęcia promocji odstąpiły lub wypowiedziały następującą umowę ubezpieczenia: ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla Ciebie i Partnera lub ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla dziecka. 

 

Promocja trwa od 27 stycznia do 30 marca 2020 roku. W tych dniach należy złożyć wniosek o zawarcie umów ubezpieczenia dotyczących minimum 2 ubezpieczeń z pakietu ubezpieczeń życia i zdrowia. Wniosek możecie złożyć poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną lub przez telefon. Do wyboru macie trzy różne opcje ubezpieczeniowe:

 • ubezpieczenie na życie,
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla Ciebie i Partnera,
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla dziecka.

 

 

Analiza ubezpieczeń… w skrócie

Cóż, analiza każdego z dostępnych ubezpieczeń zdecydowanie wykracza poza ramy tego bloga, nie mówiąc już o porównaniu propozycji mBanku i AXY z innymi rynkowymi ofertami. Z pewnością zaletą tego rodzaju ubezpieczeń jest zarówno wygoda w zakupie (miesięczne składki są opłacane automatycznie z konta), jak i prostota samych produktów. Jeśli nie posiadacie żadnych polis życiowych, warto pomyśleć o jakiejkolwiek ochronie, zaczynając choćby od ubezpieczeń dostępnych na klik.

 

Ubezpieczenie na życie gwarantuje świadczenie na wypadek śmierci. Do wyboru macie 3 warianty, od 100.000 do 300.000 zł. Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, zarówno w opcji dla Ciebie i Partnera, jak również w opcji NNW dla dziecka zapewniają klasyczną ochronę w przypadku skutków wypadków, takich jak złamania, oparzenia, urazy, czy wręcz śmierć w wyniku określonego zdarzenia (to ostatnie dotyczy ubezpieczenia dla Ciebie i Partnera). W przypadku ubezpieczenia dziecka świadczenie wypłacane jest dodatkowo, jeśli wasza pociecha trafi do szpitala. Ubezpieczenie dla dziecka ma również zaszyty pakiet assistance gwarantujący między innymi transport medyczny, zwrot kosztów leków, wizyty lekarza, rehabilitację czy też zwrot kosztów sprzętu rehabilitacyjnego. W przypadku ubezpieczenia NNW także dostępne są 3 warianty różniące się kwotą świadczenia: podstawowy, optymalny oraz premium.

 

 

Premia w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w ciągu kolejnego miesiąca po opłaceniu składek aktywacyjnych. Warunkiem wypłaty premii jest nieodstępowanie od umów ubezpieczenia w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy. Wypłacony zwrot zwolniony jest z opodatkowania. 

Umowę zawiera się na okres minimum 5 lat, aczkolwiek można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie, choćby nawet po wypłacie premii na konto. Umowa jest również automatycznie wypowiadana w przypadku zamknięcia konta w mBanku.

 

Szczegóły dotyczące premii znajdziecie w regulaminie promocji, zaś szczegółowe dane na temat samych ubezpieczeń na dedykowanej podstronie banku. Zawarte są tam między innymi kluczowe dokumenty jak OWU oraz karty produktów.

 

Szczegóły eKonta osobistego

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 0 zł za trzy wypłaty z bankomatów za granicą, każda kolejna kosztuje 10 zł,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów