Santander Bank Polska: promocja Money Mania, czyli 250 zł premii za założenie konta oraz do kilkuset złotych w pozostałych promocjach banku

Santander Bank Polska wraca do gry! W najnowszej odsłonie akcji Money Mania do zdobycia jest aż 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Jakie Chcę! Premię startową będziecie mogli łatwo powiększyć o dodatkowe 50 zł, jeśli podczas wnioskowania o konto użyjecie kodu polecenia oraz spełnicie dodatkowe, choć niezbyt wygórowane warunki. Później sami będziecie mogli polecać ofertę swoim bliskim, za co zyskacie 50 zł premii ekstra. Jeśli 250 zł na start to dla Was nadal za mało, kolejne 300 zł otrzymacie za opłacanie rachunków domowych – w formie 1% moneyback. Natomiast w promocji karty kredytowej VISA “Akcja Pajacyk” czeka nawet 800 zł premii. Wisienką na torcie jest lokata mobilna na 2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł, co jak na rekordowo niskie stopy procentowe jest naprawdę przyzwoitą propozycją. Jako ciekawostkę mogę dodać, iż Konto Jakie Chcę jako jedyne na rynku zapewnia nielimitowaną ilość darmowych przelewów natychmiastowych. Konto możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu!

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Zgodnie z regulaminem, w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska w okresie po 11 maja 2019 roku. Natomiast posiadanie dowolnego innego produktu w Santanderze jak na przykład konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Na szczęście 🙂

Jak założyć promocyjne konto

Na początek dołączcie do akcji na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział, po czym zarejestrujecie lub zalogujecie się w Money Manii. W przypadku rejestracji, wystarczy, że podacie imię, nazwisko, adres e-mail, hasło a także zaakceptujecie wszystkie cztery okienka. Na podany adres e-mail otrzymacie link aktywacyjny. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją waszego profilu. Natomiast osoby, które korzystały już z poprzednich edycji promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy samo zalogowanie na dedykowanej stronie promocji.

Po zalogowaniu się w profilu, macie do wyboru dwie formy złożenia wniosku, a zarazem zawarcia umowy. Pierwsza z nich polega na zawarciu umowy za pośrednictwem wideorozmowy z doradcą online. Wideoweryfikacja dostępna jest w godzinach od 8:00 do 20:00 przez 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Niekiedy pole Wybieram jest nieaktywne i trzeba poczekać na wolnego konsultanta.

Druga opcja to rynkowa nowość, utworzona w związku z sytuacją epidemiologiczną. Otóż w tym przypadku zamiast wybierać się do placówki banku, to mobilny doradca odwiedzi Was w mieszkaniu. Nie będzie to kurier, lecz pracownik Santander Bank Polska. Podczas spotkania „na żywo” podpiszecie standardową-papierową umowę. Jeśli chodzi o kartę, możecie wybrać wedle uznania (VISA lub Mastercard).

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 31 maja 2020 roku. Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego adresu e-mail, co podczas rejestracji w promocji Money Mania. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Ostateczny termin zawarcia umowy o konto to 15 czerwca 2020 roku. Informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo. 

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku,
 • na kontakt w celach marketingowych (drogą elektroniczną i przez telefon),
 • na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej.

Pamiętajcie, iż w celu zdobycia 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku należy wpisać kod polecenia w odpowiednim polu (screen poniżej). Możecie użyć mojego kodu polecenia: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie na czwartej stronie wniosku pod wyborem karty płatniczej. W tym celu kliknijcie Mam kod polecającego.

Warunki uzyskania 200 zł premii startowej

Aby zdobyć 200 zł premii w Money Manii, należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić wpływ na konto kwoty minimum 1000 zł,
 • wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową lub BLIKIEM),
 • zalogować się do aplikacji Santander mobile

Co do kwestii wpływu, przelew na 1000 zł z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Może to być także wpływ wynagrodzenia, ale nie musi.

Transakcje możecie wykonywać kartą debetową i/lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Dla pewności, uściślę, iż warunki należy spełnić:

 • w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu (jeśli konto założycie w maju) lub 
 • w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu (jeśli konto założycie w czerwcu).

50 zł ekstra w ramach programu poleceń

Aby zdobyć 50 zł premii ekstra, wystarczy, że od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca kalendarzowego:

 • wykonacie płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tej edycji programu, co najmniej jedna płatność MUSI być wykonana BLIKIEM, reszta może być już wykonana kartą,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji Money Mania, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. 

Wypłata premii 200 zł + 50 zł

Informację o przyznaniu nagrody głównej otrzymacie mailowo do 15 października 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie podstawowych danych do wypłaty premii na stronie promocji. Chodzi tu przede wszystkim o numer konta założonego w promocji. Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli czas do 20 października 2020 roku

Premie w wysokości 200 zł zostaną wypłacone do 30 października 2020 roku w formie przelewu na Konto Jakie Chcę.

W przypadku programu poleceń, premie po 50 zł będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków programu. Przykładowo, zakładając konto w maju i spełniając warunki do końca czerwca – 50 zł premii otrzymacie już w lipcu 2020 roku.

Szczegóły w:

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA,
 • stałe 3 zł albo 0 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank Polska umożliwia jednak wybór innego wariantu pozwalającego na uniknięcie opłaty za kartę. Mianowicie, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W przypadku niespełnienia wymienionego warunku, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Pamiętajcie jednak, aby po aktywowaniu konta i karty wykonać odpowiednie działanie. Mianowicie, zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej. Opcja ta dostępna jest w zakładce Twoje produkty w sekcji Karty – tam zaś odnajdźcie pole Usługi.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Jakie Chcę. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

800 zł premii ekstra w promocji karty kredytowej

Kolejne 800 zł dodatkowego dochodu możecie wygenerować w promocji karty kredytowej VISA „Akcja Pajacyk”. Aby nie dublować treści, już teraz odsyłam Was do artykułu, w który szczegółowo omawiam to zagadnienie. Promocja ta trwa do 31 maja 2020 roku.

Nawet 500 zł ekstra za polecanie promocji swoim bliskim!

Po założeniu Konta Jakie Chcę, sami będziecie mogli je polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie rachunku otrzymacie 50 zł premii. Jako, że konto możecie polecić maksymalnie 10 osobom, w całej akcji otrzymacie nawet 500 zł dochodu ekstra! Swój kod polecający wygenerujecie w bankowości elektronicznej, już po założeniu konta w promocji.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń.

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać z konta

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, furtka jest zawsze otwarta. Santander Bank Polska jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 2 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Bank Polska jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią.

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku. Osobiście rekomenduję jednak zostawić Konto Jakie Chcę na dłużej. Otóż Santander Bank Polska słynie z promocji skierowanych nie tylko do nowych, ale również do dotychczasowych klientów. W ten sposób możecie zyskać jeszcze więcej 🙂

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów