Majowa premia, czyli kolejna promocja w banku BNP Paribas z 200 zł premii gotówkowej na start

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

„Majowa premia” to nazwa najnowszej promocji konta osobistego w banku BNP Paribas, w której możecie odebrać 200 zł premii gotówkowej. W celu zdobycia nagrody nie musicie nawet wychodzić z domu. Po pierwsze – umowę zawrzecie przez Internet. Po drugie – warunki promocji możecie spełnić w pełni online (choć nie musicie). Po trzecie – konto możecie zamknąć przez infolinię. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 200 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, zaś karta jest bezpłatna po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej.

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 5 maja 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 5 maja 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 17 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. 

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać jej PIN! Na zawarcie umowy macie czas do 5 czerwca 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 210 zł premii w dwóch transzach

Pierwszą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w czerwcu 2020 roku wykonacie minimum 4 transakcje bezgotówkowe kartą oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w lipcu 2020 roku wykonacie minimum 4 transakcje BLIKIEM oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Aspekty techniczne

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota zapewni spełnienie warunków promocji. W ramach akcji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem na dowolne konto.

Płatności bezgotówkowe kartą mogą opiewać na dowolną kwotę (choćby zakup wody mineralnej w Żabce). Transakcje możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Regulamin wyklucza jedynie niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Są to głównie transakcje nie będące klasycznymi płatnościami za zakup towarów lub usług (zasilenia portmonetek, czy przelewy do kasyn). Ogólnie, normalne zakupy zapewnią spełnienie warunków promocji.

W przypadku transakcji BLIKIEM mogą to być zarówno płatności w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Kwota jest również dowolna. W tym celu możecie przykładowo sześciokrotnie doładować saldo Allegro lub saldo systemu rowerów miejskich 🙂

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 19 lipca 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji (link do strony promocji zawarty będzie w mailu). Chodzi tu o podanie numeru konta w BNP Paribas oraz podstawowych danych do wykonania przelewu premii. Na wymienione czynności będziecie mieli czas do 25 lipca 2020 roku. Druga premia zostanie już wypłacona z automatu, bez ponownej potrzeby wypełniania danych. Bank jedynie w celach informacyjnych prześle Wam maila o przyznaniu drugiej nagrody w terminie do 24 sierpnia 2020 roku.

Wypłata nagród nastąpi odpowiednio do 31 lipca 2020 roku oraz do 31 sierpnia 2020 roku. W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj, wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a obsługa karty będzie dla Was darmowa.

Szczegóły w regulaminie promocji “Majowa premia”.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne.

Ponadto bank zapewnia obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów