mBank: mKonto Intensive z 250 zł premii na start + 50 zł za konto dziecka

Trwa do:
31 października 2021

Oprócz opisywanej niedawno promocji eKonta osobistego z 300 zł premii, dostępna jest również promocja rachunku „z wyższej półki”, a mianowicie mKonta Intensive. W ramach zestawu promocji, na start otrzymacie 250 zł łatwej premii oraz dodatkowo 50 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach, nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Domyślnie mKonto Intensive skierowane jest do nieco bardziej zamożnych klientów. W rzeczywistości może je założyć każdy, a po spełnieniu prostych warunków, konto będzie w pełni darmowe. W pakiecie otrzymacie między innymi usługę concierge, priorytetową obsługę na mLinii, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, czy też 3 bezpłatne przelewy ekspresowe. Po założeniu konta możecie dodatkowo skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej z 100 zł premii na start.

Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji karty kredytowej, gdzie do zdobycia są nagrody o wartości 500 zł.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2018 roku.

Pomimo, że okres karencji jest dość długi, to i tak nie ma co narzekać. Otóż, w tej edycji promocji został on skrócony o pełny rok (wcześniej był datowany wraz z początkiem 2017 roku). Dzięki temu choć część z Was będzie się mogła załapać na solidną premię.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Promocja trwa do 31 października 2021 roku.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

50 zł premii za podpisanie umowy przez e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy, oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

50 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 50 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na rachunek na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 31 sierpnia 2021 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 7 września 2021 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 30 września 2021 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie pierwsze 50 zł premii.


Kolejne trzy premie po 50 zł

Kolejne trzy transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 18 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu mKonta Intensive założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premie zarówno „za szybki wpływ”, jak i trzy kolejne premie po 50 zł będą wypłacane po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec kolejnego miesiąca.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Szczegóły mKonta Intensive

Prowadzenie mKonta Intensive będzie dla Was darmowe w przypadku zapewnienia sumy wpływów na kwotę co najmniej 7000 zł lub jeśli średnie saldo aktywów w mBanku wyniesie minimum 100.000 zł. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie aż 49,50 zł. Jako, że wymagana kwota to suma wpływów, kilka mniejszych przelewów sumujących się do kwoty 7000 zł zapewni Wam zwolnienie z opłaty za konto. Później środki można przelać z powrotem na swoje konto w innym banku.

Co prawda, warunki mKonta Intensive są nieco bardziej wyśrubowane niż w przypadku tradycyjnych kont osobistych, jednak fakt ten rekompensuje darmowy dostęp do usługi concierge (opisuję ją w kolejnym akapicie) oraz priorytetowej infolinii i obsłudze w placówce. Oprócz tego klienci Intensive mogą liczyć na preferencyjne warunki w przypadku kredytu hipotecznego.

Pozostałe cechy mKonta Intensive to:

 • 0 zł za kartę debetową Mastercard Intensive,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet, Planet Cash lub Cashline,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy ekspresowe w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 5 zł),
 • dostęp do BLIK, Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Usługa Concierge – przykłady

Usługa Concierge Intensive pomaga w organizacji codziennych spraw i zadań specjalnych. To proste i wygodne. Wystarczy zadzwoń pod numer +48 22 575 98 12, podać numer karty debetowej do mKonta Intensive i zlecić zadanie. Koszt usług pokrywa klient, dlatego konsultant każdorazowo przedstawia cenę do akceptacji. Sama usługa jest darmowa i dostępna tylko dla posiadaczy mKonta Intensive lub karty Mastercard Gold PayPass. Tutaj znajdziecie kartę produktu. A teraz konkrety.

Planując podróż marzeń można liczyć na pomoc między innymi w zakresie:

 • znalezienia i rezerwacji hotelu, wycieczki czy biletów lotniczych,
 • wynajęcia samochodu za granicą,
 • znalezienia informacji o atrakcjach turystycznych.

Chwile relaksu można spędzić tak, jak się lubi. Asystent Concierge pomoże zarezerwować lub wyszukać:

 • stolik w wybranej restauracji czy kawiarni,
 • bilety do kina, teatru, na imprezy sportowe czy kulturalne,
 • kursy sportowe np.: szkolenie lotnicze, nauka nurkowania, kurs kitesurfingu,
 • kursy edukacyjne np. lekcje tańca, fotografii.

Asystent concierge pomoże również w organizacji nietypowych atrakcji typu:

 • jazda unikatowymi samochodami,
 • lot odrzutowcem wojskowym,
 • skok ze spadochronem,
 • wyścigi gokartów.

W grę wchodzą także „usługi dla domu”. Na życzenie asystent zorganizuje:

 • usługi hydrauliczne, ślusarskie, malarskie,
 • profesjonalną pomoc sprzątającą,
 • transport mebli,
 • opiekę nad zwierzętami domowymi,
 • przyjęcie dla dzieci.

Kolejny przykład to kreacja wizerunku. Asystent pomoże w organizacji między innymi:

 • zakupów ze stylistką,
 • sesji wizerunkowej (fryzjer, make-up, ubrania),
 • sesji zdjęciowej,
 • indywidualnej lekcji makijażu.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów