mBank: 100 zł premii do Biedronki w promocji karty kredytowej oraz 300 zł na start z kontem osobistym

Trwa do:
29 września 2021

mBank przygotował prostą i przyjemną promocję, dzięki której odbierzecie kartę podarunkową o wartości 100 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka. Zakupy w dyskontach robi każdy z nas, dlatego taką premię można traktować niemal na równi z premią gotówkową. Karta dla uczestników promocji jest darmowa, zatem premię odbierzecie bezkosztowo. Pokażę Wam również, w jaki sposób zwiększyć bonus i oprócz wspomnianych 100 zł, zgarnąć dodatkowo nawet 500 zł premii za konto osobiste. 🙂

Dla kogo jest ta promocja? 

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają aktualnie karty kredytowej wydanej przez mBank. Co ciekawe, na drodze do nagrody nie stoi posiadanie konta, lokaty, kredytu lub innego produktu mBanku.

Co ważne, nawet, jeśli otworzyliście kartę w poprzedniej promocji, a następnie rozwiązaliście umowę, możecie wziąć udział w kolejnej edycji!

Nie macie konta w mBanku? To doskonała wiadomość – możecie dzięki temu zmaksymalizować swoją premię, zakładając eKonto osobiste i odebrać w ten sposób nawet 500 zł premii!

Karta kredytowa mBank – zasady promocji

Macie czas do 29 września 2021 roku, by zdecydować się na udział w promocji. W tym terminie powinniście zawnioskować o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive mBanku i podpisać umowę. Wniosek złożycie na dedykowanej stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej mBanku. Pamiętajcie, by wyrazić zgodę na dostarczenie regulaminu promocji drogą elektroniczną (przez stronę mBanku).

Promowana karta zostanie wydana za darmo pod warunkiem spełnienia tych prostych wymogów.

Bon o wartości 100 zł do sklepów Biedronka otrzymacie, jeśli do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonacie nią co najmniej 10 transakcji na dowolną kwotę. 

Przykład: złożyliście wniosek o kartę 22 sierpnia. Dwa dni później wniosek został rozpatrzony pozytywnie i podpisaliście umowę z bankiem. Na zrobienie 10 transakcji macie czas do końca września. Nagroda zostanie przekazana do końca października 2021 roku.

Bank uznaje transakcje zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych. Dozwolone są również płatności mobilne kartą, na przykład za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay. Nie możecie jednak wykonywać przelewów z karty ani zasilać swoich kont na platformach bukmacherskich i hazardowych.

Do promocyjnego salda nie włączą się także transakcje zwrócone do 15. dnia następnego miesiąca.

Liczba uczestników jest nieograniczona.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Wydanie nagród

Organizator promocji przekaże nagrody do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bon do Biedronki trafi do Was za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej. W odpowiednim terminie zajrzyjcie do skrzynki odbiorczej. Znajdziecie tam specjalny kod.

Co ważne, 800 pierwszych osób otrzyma bony z datą ważności do 31 października 2021 roku. Pozostałe nagrody będą bezterminowe. Zwróćcie uwagę na to, jaką datę ważności ma Wasz voucher. 🙂

Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką). Aktualny stan salda można sprawdzić w dowolnej kasie Biedronki.

Mastercard Standard mBank – szczegóły karty kredytowej

Wydanie karty Mastercard Standard kosztuje 30 zł, jednak uczestnicy promocji są zwolnieni z tej opłaty

Opłata roczna za kartę to z kolei 100 zł. Istnieje jednak sposób na jej uniknięcie, czyli wykonanie transakcji na minimum 12.000 zł. Nie da się ukryć, że warunki nie należą do najłatwiejszych. Jednak w przypadku zamknięcia karty przed jej pierwszą rocznicą – opłata nie zostanie pobrana. Maksymalny limit kredytowy dla tej karty to 20.000 zł.

Okres bezodsetkowy to 54 dni, a oprocentowanie karty wynosi 7,20%. 

Kosztowne, jak w przypadku większości kart kredytowych, są wypłaty z bankomatów. Przyjdzie Wam zapłacić za nie 5% prowizji, lecz nie mniej niż 10 zł.

Pamiętajcie o możliwości połączenia promocji karty kredytowej z promocją konta osobistego. Jeśli nie macie jeszcze rachunku w mBanku, koniecznie odbierzcie dodatkowe 500 zł. 🙂

Karty kredytowe World Mastercard i World Mastercard Intensive

W przeciwieństwie do poprzednich edycji promocji, tym razem, oprócz podstawowej karty Mastercard Standard możecie otrzymać nagrodę za zawnioskowanie o dwie inne karty kredytowe. Karta World Mastercard, której wydanie w promocji będzie darmowe, ma wyższy limit kredytowy (aż do 100.000 zł) przy takim samym oprocentowaniu i kilka ciekawych funkcji – na przykład ubezpieczenie zakupów w internecie (przedłużona gwarancja na sprzęt, zabezpieczenie przed utratą zakupów i gwarancja niższej ceny). Opłata roczna za kartę wynosi w tym przypadku 350 zł, a w jej uniknięciu pomoże suma zakupów na poziomie 18.000 zł rocznie. Jeśli zamkniecie kartę przed upływem roku – nie zapłacicie nic.

World Mastercard Intensive oferuje taki sam limit kredytowy, co przedstawiona tańsza karta. Daje jednak dostęp do bezprowizyjnych przewalutowań podczas zakupów zagranicznych. Opłata za najdroższą kartę to 400 zł, a do jej uniknięcia konieczne będzie wykonanie zakupów za 30.000 zł w ciągu roku.

W kwestii opłat za bankomaty i oprocentowania każda karta ma identyczne parametry.

Dokładne porównanie kart kredytowych znajdziecie w tym miejscu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów